Silesia Art Antyki
ul. Mikołowska 45
40-065 Katowice
508 355 125
antyki@silesia-art.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
sobota: 10.00-14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (89)
Wazon porcelanowy-Berlin.
Wazon porcelanowy biały firmy-Berlin.
18-11-2017
Nowość
Świecznik porcelanowy Rosenthal , 1940
Świecznik porcelanowy trójramienny Rosenthal

490 zł

25-11-2015
Świecznik
Hutschenreuther.
Wymiary: 24 cm wys., 27 cm szer.
Pęknięcie w prawej podstawie pod świecę.

600 zł

18-12-2015
Zegar ścienny z kukułką
Zegar ścienny z mechanizmem wahadłowym, w drewnianej obudowie w formie domku z dwuspadowym daszkiem. Wymiary: 60 x 37 x 28 cm. System bicia godzin i pół godzin. Zegar sprawny. Zdobiony dekoracją snycerską o tematyce myśliwskiej.

590 zł

06-06-2016
Zegar skrzynkowy "UNGHANS"
Zegar w drewnianej skrzynkowej obudowie, z oszklonymi drzwiczkami. Wymiary: 61 x 35,5 x 20 cm. Oznaczenie godzin w formie cyfr arabskich. System bicia godzin i półgodzin.
28-05-2016
Zegar kominkowy, portykowy, w drewnianej architektonicznej obudowie, częściowo czernionej, na prostokątnej podstawie o zaokrąglonych narożach, wspartej na czterech toczonych nóżkach. Wymiary: 52 x 29,2 x 19,2 cm. Inkrustacja mosiądzem i emalią.
08-06-2016
Wiewiórka, Royal Dux
Porcelanowa figurka wiewiórki,
Sygnowana: Royal Dux
Wymiary: 23 cm.
08-06-2017
Wazonik, Ramski
Wazonik, szkło matowe
Sygnowane: Ramski
Wysokość: 13 cm.
23-12-2016
Wazonik Rosenthal
Wazon , sygnowany Rosenthal Kronach Germany,model Miramar, Niemcy, okres 1938-1952, wysokość 21 cm.
09-01-2017
Wazonik DANMARK
Wazonik porcelanowy DANMARK

8,5 x 7, 5 cm.

Stan: dobry
10-09-2016
Wazon Steatyt
Biały, porcelanowy wazon Steatyt, dekorowany ornamentem roślinnym
Lata 50.-60. XX wieku
Wymiar: 29 cm
Sygnowany: Steatyt, Katowice
29-03-2017
Wazon Rosenthal.
Wazon porcelanowy Rosenthal.Biała porcelana dekorowana motywem kwiatowo-roślinnym.Sygnowany.wymiary:wys;18,5cm.szer,podstawy;9cm.szer.wl.12cm.
22-09-2017
Wazon porcelanowy, Francja
Wazon porcelanowy w formie amfory wspartej na trzonie porcelanowym i mosiężnej kwadratowej podstawie o wklęsło wyciętych narożach, zakończonej czterema nóżkami. Wymiary: 30,3 x 19,5 cm. Sygnatura wytwórni od spodu podstawy.
21-06-2016
Wazon porcelanowy Rosenthal.
Wazon, biała porcelana na sześciokątnej podstawie z różowo-fioletową dekoracją kwiatową .Wymiary ;wys-14,5cm,szer.podstawy;8cm.wlew;10cm.
27-09-2017
Wazon porcelanowy Heinrich.
Wazon porcelanowy firmy Heinrich.Kolorystyka biało-niebieska.Recznie malowany.Sygnowany.Wymiary;wys-54cm.szer-27cm.wlew15cm.podstawa-18cm.
14-10-2017
Wazon Hutschenreuther.
07-09-2017
Wazon Chodzież
Porcelanowy wazon Chodzież
Wazon sygnowany
Wymiary: 44 cm.
05-06-2017
Wazon Rosenthal.
Wazon porcelanowy Selb- Rosenthal w kolorach biało-czarnym ze złoceniami.Wymiary;wys;35cm.podstawa-9cm.wlew11cm.
04-10-2017
Waza porcelanowa - kobalt
Waza porcelanowa - kobalt, o owalnym brzuścu, z dwoma uchwytami, wsparta na trzonie zakończonym okrągłą stopą z czterema nóżkami. Porcelana kobaltowa złocona, ręcznie malowana.
Włochy, 2 połowa XX wieku.

Wymiary: 27 x 40 x 19 cm.
22-08-2016
Terakotowa rzeźba na podeście, z wizerunkiem dziewczyny karmiącej ptaka, ręcznie malowana, złocona, idealna do wystroju wnętrza.

Wymiary:

- wysokość 54 cm
- szerokość podstawy 45 cm

6 000 zł

28-11-2015
Temida, brąz, współczesny odlew
Figura Temidy
Brąz
Odlew współczesny
Wysokość: 61 cm.
24-06-2017
Talerz Rosenthal CHIPPENDALE
Porcelanowy, głęboki talerz, okuty srebrem
Dekoracja pejzażowa utrzymana w niebieskiej kolorystyce
Sygnowany: Rosenthal Germany Chippendale
Wymiary: 25 cm.
Stan zachowania: bez uszkodzeń
14-02-2017
Talerz Rosenthal
Talerz dekoracyjny Rosenthal ze scenką rodzajową ,zdobiony motywem kwiatowym i podszkliwnie kobaltem.Sygnatura od 1901r . wymiar; 22cm.
25-08-2017
Szkatułka drewniana
Kaseta na biżuterie lub cygara
Wykonana z orzecha kaukaskiego
Wymiary: 25 x 20 x 10 cm
09-01-2017
Sokół, Rozenburg , Gips uszlachetniony, ART DECO
Figura siedzącego na kamieniu sokoła
Wykonana w 20-30 XX wieku
Materiał: gips uszlachetniony, brązowiony
Wymiary: 49 x 55 cm.
14-03-2017
/4
liczba obiektów: 89