Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (117)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Rozpalony zachód , 1998

1 300 zł

22-09-2017
Nowość
Barwy jesieni 1 , 1999

3 300 zł

21-09-2017
Nowość
Wspomnienie , 2014

27 000 zł

20-09-2017
Nowość
Harmider , 2014

28 000 zł

19-09-2017
Nowość
Ukraina w ogniu , 2004

18 000 zł

18-09-2017
Nowość
Leśna ostoja , 2004

9 000 zł

17-09-2017
Nowość
Kwiaty w błękitnym wazonie , 2015

22 000 zł

16-09-2017
Nowość
Miasto nocą , 2004

7 800 zł

15-09-2017
Nowość
Zima , 2007
160 x 105 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

45 000 zł

08-02-2017
Kwiaty XXX , 2016

19 000 zł

04-09-2017
Batalia czerwieni z błękitem , 2016

8 500 zł

04-09-2017
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016
110 x 80 cm / 2002 rok / technika autorska / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej FOKSAL17 /

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

3 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
Alexander Dobrodiy 60 x 50 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17.pl /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
www.blue-s.pl
517 213

2 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
100 x 100 cm / 2016 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17 /

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

6 000 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
35 x 25 cm / 2014 rok / olej na płótnie na blejtramie sosnowym + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

6 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

600 zł

20-03-2017
TROC Andrzej
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

2 200 zł

20-03-2017
TROC Andrzej
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

2 200 zł

20-03-2017
TROC Andrzej
Ramzes , 2009

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

2 200 zł

20-03-2017
TROC Andrzej
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

1 800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej
Herod , 2009
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

1 800 zł

20-03-2017
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro III , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie /szyba + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

1 400 zł

02-11-2016
/5
liczba obiektów: 117