Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (152)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Morska głębia , 2007
100 x 150 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

35 000 zł

18-11-2017
Nowość
Lipiec , 2007
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

35 000 zł

17-11-2017
Nowość
Letnie przesilenie , 2007
Majrowski-Meyro
170 x 115 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

25 600 zł

16-11-2017
Nowość
Laska Mojżeszowa , 1999

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

24 500 zł

15-11-2017
Nowość
Kwiaty XXX , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

04-09-2017
Batalia czerwieni z błękitem , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 500 zł

04-09-2017
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

10 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

3 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 500 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej (ur. 1953)
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Ramzes , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Herod , 2009
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro III , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie /szyba + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

02-11-2016
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro II , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie / szyba + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 400 zł

05-11-2016
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro I , 1999
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 400 zł

07-11-2016
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Abstrakcja XXX , 2015
60 x30 cm / 2015 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - na odwrocie obrazu / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal17/

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 61

8 000 zł

20-07-2017
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura ze śliwką , 2010
20 x 20 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 000 zł

18-12-2016
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura z mandarynkami , 2010
23 x 23 cm / 2010 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

16-12-2016
/7
liczba obiektów: 152