Galeria ArtNOU
ul. Bociania 28
02-807 Warszawa
22 498 76 32
galeria@artnou.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (75)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Konstrukcja różu , 2006
160 x 105 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

40 000 zł

29-03-2017
Nowość
Dualizm przestrzeni , 2008
130 x 90 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

24 000 zł

28-03-2017
Nowość
Immersja , 2010
170 x 130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

46 000 zł

27-03-2017
Nowość
TISHCHENKO Gennadiy
Martwa natura , 2007
100 x 40 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

5 600 zł

24-03-2017
Nowość
Konstrukcja pejzażu , 2009
100 x 60 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

13 000 zł

23-03-2017
Nowość
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
35 x 25 cm / 2014 rok / olej na płótnie na blejtramie sosnowym + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

1 500 zł

22-03-2017
Nowość
Zima , 2007
160 x 105 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

32 000 zł

08-02-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

3 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

6 000 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

6 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

600 zł

20-03-2017
Nowość
TROC Andrzej
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

2 200 zł

20-03-2017
Nowość
TROC Andrzej
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

2 200 zł

20-03-2017
Nowość
TROC Andrzej
Ramzes , 2009

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

2 200 zł

20-03-2017
Nowość
TROC Andrzej
Pożegnanie , 2010
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie / oprawiony szkło + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435
Obiekt został sprzedany

2 000 zł

13-03-2017
TROC Andrzej
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

1 800 zł

20-03-2017
Nowość
TROC Andrzej
Herod , 2009
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

blue-s@blue-s.pl
www.blue-s.pl
606 613 435

1 800 zł

20-03-2017
Nowość
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro III , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie /szyba + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

1 400 zł

02-11-2016
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro II , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie / szyba + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Blue-s /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

1 400 zł

05-11-2016
MICHALIK Borys (1969)
Uwielbiam retro I , 1999

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

1 400 zł

07-11-2016
DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)
Łomża , 2015
24 x 30 cm / 2015 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

2 500 zł

09-10-2016
Zambrów , 2015
30 x 24 cm / 2015 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

2 500 zł

06-10-2016
Kolno , 2015

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

2 500 zł

07-10-2016
Dobre , 2015

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

2 500 zł

08-10-2016
Abstrakcja XXX , 2015
60 x 30 cm / 2015 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej ArtNOU /

galeria@artnou.pl
www.artnou.pl
606 613 435

4 500 zł

05-10-2016
/3
liczba obiektów: 75