Antyki - Galeria - Dom Antyków
Plc Wolności 19
11-130 Orneta
607 073 579
egw@wp.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6)
AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964, Łowicz)
Idąca para , 1994
Figury z brązy patynowanego, sygnowane , wysokość 30 cm, pytania i zdjęcia , proszę o kontakt tel.607 073 579
10-07-2019
Nowość
Torebka wieczorowa srebro Warszawa 1895 rok , 1895
Torebka wieczorowa srebro Warszawa 1895 rok stan idealny, waga 550 g, próba 84,
wymiary 21 x18 cm, długość łańcuszka około 50 cm,

1 550 zł

29-08-2016
Szpicruta Palcat 27 Orański Pułk Artylerii... , 1900
Palcat oficerski 27 Orański Pułk Artylerii Polowej Mainz -Moguncja z około 1900 roku.Stan idealny , długość 107 cm.

490 zł

29-08-2016
KARTUSZ HERBOWY XVIII WIEK Z HERBEM SZRENIAWA
Wyjątkowa para kartuszy herbowych z herbem szreniawa lubomirski , blacha mosiądz lub miedż ,ręcznie tłoczona, wykonana pod koniec XVIII wieku. Wielkość 102x 82 cm.Pochodzenie Polska południowo-wschodnia.Informacja tel.607 07 579.
29-05-2017
Chciwość szkoła zakopiańska datowany 1945 , 1945
Rzeźba drewno lipowe, datowane 1945 rok, sygnatura MH
szkoła zakopiańska. Wysokość 55 cm, podstawa 17x17 cm.Pytania telefon 607 073 579. Polecam i zapraszam.
29-03-2019
ZAGAJEWSKI Stanisław (1927 - 2008)
Ptak figura Art Brut ceramika szkliwiona
Figura Ptaka , poski ART BRUT, glina malowana - wypalana.sygnowana SZ na stopie,stan idealny, wysokość 28 cm.

2 900 zł

26-10-2016
liczba obiektów: 6