Olsztyńska Galeria Sztuki
ul. Grunwaldzka 4a/5
10-124 Olsztyn
609 702 727
biuro@galeriaolsztyn.pl
wtorek-piątek: 12.00-17.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
WAWRZUSIAK Mariola (ur. 1971, Rzeszów)
Czapla , 2018
Metal spawany
15-11-2018
Nowość
Płaszcz św. Jerzego , 2017
Olej, akryl na płótnie, 65x81 cm. Sygowany

2 400 zł

15-09-2018
KARAPUDA Arkadiusz (ur. 1981, Żyrardów)
Przedmiot i podmiot , 2006
Olej, pasta woskowa na płótnie, 130 x 170 cm, sygnowany

8 700 zł

06-10-2017
Cisza nocna , 2013
Olej, pasta woskowa na płótnie, 95 x 81 cm, sygnowany.

5 500 zł

02-09-2017
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Dama przed katedrą. , 2013
Olej na płótnie, 80x100cm, sygnowany l.d.

2 900 zł

07-09-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany na szczęście , 2016
Olej na płótnie, 65 x 54 cm, sygnowany

2 100 zł

07-09-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Przedwiośnie , 2007
Olej na płótnie, 40 x 140 cm, sygnowany

3 900 zł

18-09-2016
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Wszystkie rozchwiane źdźbła huczą bezkresną... , 2002
Technika mieszana, 25x25cm, sygnowany

1 900 zł

07-06-2018
GROCHOCKI Jerzy (ur. 1931)
Szum drżenia struny jest przeszłością strzały , 2003
Ramka drewniana, płótno na sklejce, element gałęzi, klocki drewniane, akryl, tusz

1 900 zł

21-05-2018
ADAMIAK-JAŚNIKOWSKA Katarzyna (ur. 1985, Legnica)
Równina Gaji , 2015
Olej na płótnie, 70 x 80 cm, sygnowany

900 zł

13-04-2018
Marchlak Krzysztof 1987
Wnętrze , 2015
Olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygnowany

1 900 zł

17-07-2017
Duszołapca , 2018
Metal spawany, wysokość 46cm, sygnowana
30-10-2018
Wasilewska - Frągnowska Marta 1983, Olsztyn
Śnienie VII Pliszka , 2016
Technika własna, 100 x 100 cm, sygnowany

2 700 zł

12-08-2017
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Rzeka Bug Poranek , 2013
Olej na płótnie, 70 x 100 cm, sygnowany
Obiekt został sprzedany

8 700 zł

20-04-2018
Rzeka Bug , 2016
Olej na płótnie, 100x 120 cm, sygnowany

14 500 zł

15-10-2018
Rzeka Bug , 2016
Olej na płótnie, 80x130cm, sygnowany

14 000 zł

19-10-2018
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
Postać , 2006

2 100 zł

26-10-2018
bez tytułu , 2002
Olej na papierze, 30 x 40 cm, sygnowany

2 100 zł

27-09-2018
RODZIŃSKI Stanisław (ur. 1940 r.)
Tyrol-Chata pasterza. , 1996
Gwasz na papierze, 45x57cm, sygnowany

2 800 zł

04-10-2018
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Rzeźbiąc na płótnie - Brzozy , 2017
Technika własna na płótnie, 50x70 cm, sygnowany

2 400 zł

21-03-2018
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Para
brąz, wysokość 38 cm.

5 200 zł

24-11-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Otwarta I , 2017
Ceramika, wysokość 25cm.

1 400 zł

17-09-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Otwarta I , 2011
Brąz patynowany, wysokość 26 cm.

4 800 zł

07-09-2016
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Leżąca IV , 2014
Brąz patynowany, wysokość 10 cm, sygnowana

4 300 zł

07-12-2016
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Akt I , 2016
Ceramika, wysokość 75 cm, sygnowana.

3 200 zł

13-12-2016
liczba obiektów: 33