Olsztyńska Galeria Sztuki
ul. Grunwaldzka 4a/5
10-124 Olsztyn
609 702 727
biuro@galeriaolsztyn.pl
wtorek-piątek: 12.00-17.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (40)
ZEDLEWSKI Łukasz (ur. 1989)
Zima , 2014
Olej na płótnie, 40 x 70 cm, sygnowany

1 900 zł

17-11-2017
Nowość
KARAPUDA Arkadiusz (ur. 1981, Żyrardów)
Przedmiot i podmiot , 2006
Olej, pasta woskowa na płótnie, 130 x 170 cm, sygnowany

8 700 zł

06-10-2017
Podziały wewnętrzne , 2015
Olej, pasta woskowa na płótnie, 130 x 160 cm, sygnowany.

8 400 zł

06-09-2017
Cisza nocna , 2013
Olej, pasta woskowa na płótnie, 95 x 81 cm, sygnowany.

4 800 zł

02-09-2017
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Kwiaciarka , 2010
Olej na płótnie, 40 x 30 cm, sygnowany

1 400 zł

11-04-2017
Kobieta z papugą , 2014
Olej, akryl na płótnie, 80 x 100 cm, sygnowany

3 500 zł

29-12-2016
Drzewa , 2011
Olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygnowany

2 600 zł

26-10-2017
Deszcz , 2015
Olej na płótnie, 100 x 40 cm, sygnowany

2 500 zł

06-11-2017
Dama w bieli , 2009
Akryl na płótnie, 60 x 50 cm, sygnowany l.d.

2 400 zł

16-10-2016
Dama przed katedrą. , 2013
Olej na płótnie, 80x100cm, sygnowany l.d.

3 500 zł

07-09-2016
Bez tytułu , 2011
Olej na płótnie, 50 x 40 cm, sygnowany

1 800 zł

13-05-2017
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany dla Małgosi , 2012
Olej na płótnie, 100 x 50 cm, sygnowany p.d.

3 300 zł

02-10-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Przedwiośnie , 2007
Olej na płótnie, 40 x 140 cm, sygnowany

4 300 zł

18-09-2016
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Bez tytułu , 2013
Pastel na kartonie, 33 x 23 cm, sygnowany

1 200 zł

29-09-2017
KOSIN Juliusz (ur. 1989)
Aglomeracja , 2015
Olej na płótnie, 65 x92 cm sygnowany na odwrocie.

3 800 zł

20-09-2016
Marchlak Krzysztof 1987
Wnętrze , 2015
Olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygnowany

1 900 zł

17-07-2017
Marchlak Krzysztof 1987
Kompozycja , 2013
Technika własna na płótnie, 60 x 40 cm, sygnowany

2 100 zł

24-11-2016
MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)
Las Litwa , 2005
Akwarela na papierze, 42 x 29,5 cm, sygnowany l.d.
Obiekt został sprzedany

3 000 zł

21-09-2016
Wasilewska - Frągnowska Marta 1983, Olsztyn
Śnienie XI Kochanie, zapal światło , 2016
Technika mieszana na płótnie, 100 x 100 cm, sygnowany

2 700 zł

24-06-2017
Śnienie VII Pliszka , 2016
Technika własna, 100 x 100 cm, sygnowany

2 700 zł

12-08-2017
Tak łatwo złamać mi serce , 2016
Technika mieszana na płótnie, 120 x 100 cm, sygnowany

2 800 zł

13-06-2017
Bez tytułu , 2017
Akryl na płótnie, dyptyk, 100 x 200 cm, sygnowany

4 500 zł

19-10-2017
STĘPNIAK Małgorzata (ur. 1973, Częstochowa)
Baletnica , 2014
Olej na płótnie, 24 x 18 cm, sygnowany

1 800 zł

30-10-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Zmęczenie , 2015
brąz patynowany, wysokość 21 cm

3 900 zł

08-03-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Para , 2012
Brąz patynowany, wysokość 38 cm.

4 400 zł

02-07-2017
liczba obiektów: 40