Olsztyńska Galeria Sztuki
ul. Grunwaldzka 4a/5
10-124 Olsztyn
609 702 727
biuro@galeriaolsztyn.pl
wtorek-piątek: 12.00-17.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (30)
ZEDLEWSKI Łukasz (ur. 1989)
Miodówko, Drzewo , 2017
Pastel na papierze, 42 x 29 cm, sygnowany

500 zł

27-03-2017
Nowość
ZEDLEWSKI Łukasz (ur. 1989)
Zima , 2016
Olej na płótnie, 90 x 40 cm, sygnowany.

2 200 zł

22-03-2017
Nowość
Wnętrze , 2015
Olej na płótnie, 70 x 50 cm, sygnowany.

1 900 zł

25-11-2016
Kompozycja , 2013
Technika własna na płótnie, 60 x 40 cm, sygnowany

2 100 zł

24-11-2016
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Kobieta z papugą , 2014
Olej, akryl na płótnie, 80 x 100 cm, sygnowany

3 500 zł

29-12-2016
Dama w bieli , 2009
Akryl na płótnie, 60 x 50 cm, sygnowany l.d.

2 400 zł

16-10-2016
Dama przed katedrą. , 2013
Olej na płótnie, 80x100cm, sygnowany l.d.

3 500 zł

07-09-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Tulipany dla Małgosi , 2012
Olej na płótnie, 100 x 50 cm, sygnowany p.d.

3 300 zł

02-10-2016
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
Przedwiośnie , 2007
Olej na płótnie, 40 x 140 cm, sygnowany

4 300 zł

18-09-2016
GERLACH Eugeniusz (ur. 1941, Bieniawa k. Tarnopola)
Akt na tle białej draperii. , 2014
Olej na płótnie, 75x55cm, sygnowany p.d.

7 000 zł

09-09-2016
KOSIN Juliusz (ur. 1989)
Aglomeracja , 2015
Olej na płótnie, 65 x92 cm sygnowany na odwrocie.

3 800 zł

20-09-2016
MACIĄG Ludwik (ur. 13.071920r. Kraków - zm. 7.08.2007 Gulczewo)
Las Litwa , 2005
Akwarela na papierze, 42 x 29,5 cm, sygnowany l.d.

3 000 zł

21-09-2016
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Rzeka Bug , 2016
Olej na płótnie, 60 x 100 cm, sygnowany.
Obiekt został sprzedany

7 500 zł

26-02-2017
Rzeka Bug , 2016
Obiekt został sprzedany

7 500 zł

21-02-2017
Mgły , 2014
Olej na płótnie, 50 x 70 cm, sygnowany.

6 500 zł

01-03-2017
EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)
Homage Gierymski , 2014
Akryl na płótnie, 100 x 70 cm, sygnowany

9 800 zł

12-03-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Zmęczenie , 2015
brąz patynowany, wysokość 21 cm

3 900 zł

08-03-2017
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Otwarta I , 2011
Brąz patynowany, wysokość 26 cm.

4 200 zł

07-09-2016
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Leżąca IV , 2014
Brąz patynowany, wysokość 10 cm, sygnowana

4 300 zł

07-12-2016
WAWRYCZUK Tomasz (ur. 1966)
Akt I , 2016
Ceramika, wysokość 75 cm, sygnowana.

3 200 zł

13-12-2016
WILK Urszula (ur. 1959)
Bez tytułu , 2011
Olej na kartonie, 74 x106 cm, sygnowany p.d.

2 400 zł

12-10-2016
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Wyspa , 2013
Tempera na papierze, 60 x 26 cm, sygnowany.

2 400 zł

21-01-2017
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Noland , 2008
Tempera na kartonie, 40,5 x 40, sygnowany

2 500 zł

05-01-2017
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Kapadocja , 2008
tempera na papierze, 29.5 x 45.5 cm, sygnowany

2 500 zł

05-02-2017
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Głowa , 2007
Tempera na płótnie, 36 x 55,5 cm, sygnowany.

2 500 zł

01-02-2017
liczba obiektów: 30