Sopocki Dom Aukcyjny
ul. Jagiellońska 47
85-766 Bydgoszcz
602 593 826
bydgoszcz@sda.pl
poniedziałek: nieczynne
wtorek - piątek: 11.00-19.00
sobota - niedziela: 10.00-16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (48)
Żaba
Akryl na płótnie, 50x50, sygn.p.d. MWyłoga

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

1 950 zł

08-07-2017
Tańce polskie, Chodzież , 1960
Wazon ceramiczny Polka wys 22 cm, projekt dekoracji Zofia Stryjeńska,

550 zł

24-08-2017
Samowar , 2016
Oprawiony rysunek na papierze o wym 21x29 cm. sygn. i dat. l.d.
tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

780 zł

09-07-2017
Próba ucieczki jeźdźca apokalipsy. , 2017
Węgiel i pastel na papierze, bez oprawy, o wym 400x150 cm., sygnowany i opisany l.d.
tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

13 000 zł

09-07-2017
PLUCHA Ada (ur. 1987, Lubaczów)
„Świetlista Cisza” z cyklu "Ogrody świata" -... , 2017
„Świetlista Cisza” z cyklu "Ogrody świata" - Azja.
Złoto płatkowe 23,75 ct., technika własna, obraz na płótnie, 80 x 80 cm, 2017r.

22 000 zł

06-12-2017
Obsydianowe Słońce z cyklu ''Ogrody Świata'' -... , 2017
Obsydianowe Słońce - z cyklu Ogrody Świata - Azja - Ada Plucha technika własna ,obraz na płótnie ,70 x 100 cm

22 000 zł

06-12-2017
Lazurytowe Słońce - z cyklu'' Ogrody Świata''-... , 2015
”Lazurytowe Słońce” z cyklu „Ogrody świata” – Azja.
”Złoto gwiazd", tech. własna, obraz na płótnie, 50 x 70 cm, 2015

22 000 zł

06-12-2017
''Światło Księżyca" z cyklu ''Ogrody świata" -... , 2017
''Światło Księżyca" z cyklu ''Ogrody świata" - Azja.
Złoto płatkowe białe 23,75 ct., tech. własna, obraz na płótnie, 90 x 90 cm, 2017.

22 000 zł

06-12-2017
''Esencja miłości'' z cyklu ''Ogrody Świata" -... , 2017
''Esencja miłości'' z cyklu ''Ogrody Świata" - Azja.
Srebro płatkowe, tech. własna, obraz na płótnie, 90 x 90 cm, 2017.

22 000 zł

06-12-2017
"Przebudzenie Słońca" z cyklu "Ogrody Świata" -... , 2017
"Przebudzenie Słońca" z cyklu "Ogrody Świata" - Azja.
Złoto 23,75 ct., tech. własna, obraz na płótnie, 90x90 cm, 2017.

22 000 zł

06-12-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Zapusty , 2015
Olej na płótnie, 150x70, sygn. l.d. D Woźniak

11 050 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Wśród figur , 2015
Obraz olejny na płótnie, 160x100, sygn. l.d. D Woźniak

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

12 350 zł

09-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Wyprawa krzyżowa , 2016
Obraz olejny na płótnie, 205x70, sygn. l.d. D Woźniak

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

13 000 zł

09-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Wschodnie rubieże , 2015
Olej na płótnie, 120x80, sygn. l.d. D. Woźniak

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

7 410 zł

09-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
W pejzażu , 2015
Ołówek na papierze, oprawiony ,wym 21x29 sygn.p.d.D.Wożniak
tel. 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

780 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Ujeżdżająca substancję , 2014
rysunek ołówkiem na papierze, oprawiony, 21x29, sygn l.d. Dominik Woźniak
tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

780 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Studium do roślin zimowych , 2015
ołówek na papierze, oprawiony ,wym.21 x 29 sygn.l.d.D.W.

tel. 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

780 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Studium do przedmiotu roślinnego , 2015
Rysunek ,ołówek na papierze, oprawiony, wym. 29x21 sygn. p.d.
tel. 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

780 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Strachy , 2015
Obraz olejny na płótnie, 87x80cm, nie sygnowany

5 200 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Spichlerz , 2015
obraz olejny na płótnie, 100x90 cm, sygn. l.d. D. Woźniak

tel. 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

6 500 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Rodzeństwo , 2013
olej na płotnie, wym: 75x90 cm, sygn. p.d. D Woźniak

tel. 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

5 850 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Pucheroki , 2015
Obraz olejny na płótnie, 160x70, sygn. śr.d. D Woźniak

tel. 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

11 050 zł

08-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Przedwiośnie II , 2015
Olej na płótnie, 160x80, sygn. l.d D Woźniak

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

11 050 zł

09-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Osada słowiańska III , 2017
Obraz olejny na płótnie, o wym: 100x80cm, sygn i dat. l.d.

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

5 850 zł

09-07-2017
WOŹNIAK Dominik (ur. 1983)
Odpoczynek Wędrowca , 2017
Obraz olejny na płótnie, o wielkości, 100x160 cm, sygn. l.d.

tel: 602 593 826
bydgoszcz@sda.pl

12 350 zł

09-07-2017
liczba obiektów: 48