Galeria Sztuki Online Ad Primum Art
ul. Bernardyńska 11
35-069 Rzeszów
730 019 884
info@adprimumart.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (30)
" Wystarczy choćby chwila " , 1919
/ TYTUŁ WŁASNY - EDYTORSKI /
Sygnatura: tak autorska, lewy dół: F.V.KOSAK 19
Datowanie: 1919 rok
Technika: olej, podobrazie - twarda płyta
wielowarstwowa typu
Oprawa: współczesna, listwa szer. 80 mm - drewno naturalne
Stan zachowania: bardzo dobry

6 900 zł

04-12-2017
" Wedding Procession " , 1963
Technika: autorska mieszana - olej ,akryl
Sygnatura: tak autorska prawy dół: Tscheligi z inicjałami imienia oraz datowanie 1963
Podobrazie: bardzo twarda płyta drewniana - wielowarstwowa, jednostronnie fakturowana / bez gruntowania /

12 500 zł

03-12-2017
" W poszukiwaniu cienia "
Kategoria : malarstwo europejskie XX w.
Tytuł : „ W poszukiwaniu cienia „
Technika : tempera, karton
Sygnatura : autorska, p.d.
Stan zachowania : perfekcyjny
Wymiary : wymiar obrazu bez oprawy: 47,5 x 69 w cm
Oprawa z przeszkleniem

3 750 zł

03-01-2018
" The spring return "
Technika : olej na twardym, jednostronnie fakturowanym kartonie typu "flamandzkiego", wstępnie gruntowany
Wymiary : 36 x 48 w cm / po obrysie obrazu /
Sygnatura : p.d. H.M. Gabriel
Stan zachowania: znakomity
Oprawa: Istnieje możliwość oprawy obrazu po

1 950 zł

03-12-2017
" Studium lasu brzozowego " , 1920
Autor : Leopold SOBESKY
Tytuł : „Studium lasu brzozowego”
Technika : olej na płótnie
Sygnatura : autorska, p.d. Leoś Sobesky
Datowanie : lata 20/30- te XX w.
Oprawa: współczesna, rama drewniana, złocona / gr. ramy 90 w mm /
48 x 59 w cm /w świetle

2 900 zł

04-12-2017
" Skraj lasu " , 1925
Technika : olej, płyta- podobrazie twarde, warstwowo klejone
Sygnatura : brak
Datowanie : lata 1925 - 1930
Wymiary : 50 x 71,5 w cm /po obrysie obrazu/
Oprawa : obraz nieoprawiony. Istnieje możliwość oprawy obrazu wg preferencji klienta

4 700 zł

03-12-2017
" Portret dziewczynki " , 1917
Autor : Leo DELITZ
Technika : kredka na papierze czerpanym
Oprawa : możliwość oprawy galeryjnej po uzgodnieniu z nabywcą
Sygnatura : podwójna, autorska
Stan zachowania : bardzo dobry
Wymiary : 36,5 x 24,5 w cm /po obrysie obrazu/

4 300 zł

12-12-2017
" Feria de Malaga " , 1946
Technika : olej, podobrazie drewniane- warstwowo klejone
Sygnatura : tak
Datowanie : tak, '46 /1946 Hiszpania/
Wymiary : 32 x 36,5 w cm /po obrysie obrazu/
Oprawa: galeryjna na życzenie nabywcy - po uzgodnieniu

500 zł

03-12-2017
" Bzy w wazonie " , 1961
Autor : Gil Schlesinger
Technika : olej na płycie
Sygnatura : autorska, p.d.
Datowanie : 1961
Wymiary : 32,5 x 41 w cm /po obrysie obrazu/

2 200 zł

12-12-2017
" Alpy Subai " , 1954
Podobrazie : gruby karton do artystycznych technik olejnych
Sygnatura : tak , lewy dół
Datowanie : tak '54 /1954/
Na odwrociu obrazu -oznaczenie ołówkiem -426
Stan zachowania: bardzo dobry
Oprawa: możliwość oprawy galeryjnej po uzgodnieniu z nabywcą

1 200 zł

03-12-2017
" Alpy " , 1950
Technika : olej na płótnie
Sygnatura : l.d. A. Reinhardt.
Stan zachowania : perfekcyjny
Oprawa współczesna : listwa, drewno naturalne

2 950 zł

04-12-2017
URBANOWICZ Andrzej (1938 Wilno - 2011 Szklarska Poręba)
" Kobieta z pawiem " , 1995
Autor: Urbanowicz Andrzej
Technika: mieszana, druk graficzny autorski
Sygnatura: gwaszem śr.d: Urbanowicz 95
Wymiary: 34 x 12 w cm / w świetle passe-partout /
Stan zachowania: idealny
Oprawa: praca nie jest oprawiona

1 450 zł

03-01-2018
GRABONÉ Arnold (właść. JOHAN GEORG ARNOLD) (1892 - 1981)
" Pejzaż górski z kapliczką "
Technika : olej, twarda płyta malarska typu francuskiego
Oprawa współczesna : listwa drewniana, prod. Carlson & Piechocki, typ galeryjny,
Sygnatura : p.d. Johan Grabone
Wymiary : w świetle ramy: 78,5 x 63 w cm,
po zew. obrysie ramy: 94,5 x 79 w cm.

5 900 zł

04-12-2017
SOSNOVSKI Arseni Petrovich (1895 - 1967)
" Zatoka " , 1920
Technika : olej, płótno naklejone na tekturę
Sygnatura : l.d. A. Sosnovsky
Datowanie : na podst. materiałów źródłowych – czas powstania dzieła lata 20 XX w.

16 900 zł

03-01-2018
SOKIRAŃSKI Beniamin Bencion (1857 - 1953)
" Studium lasu " , 1909
Technika : olej, płótno /na twardym wielowarstwowym podobraziu /
Sygnatura : tak autorska - prawy dół B.Sokiransky
Oprawa : współczesna - listwa drewniana zdobiona
Stan zachowania : perfekcyjny
Wymiary dod.: 34,5 x 22 w cm - w świetle ramy

2 900 zł

04-12-2017
KUŚMIDROWICZ Jan (1886 - po 1938)
" Roztopy "
O obrazie
Technika : olej na płycie
Sygnatura : tak

[ prezentowane zdjęcia w różnym oświetleniu, poza atelier fotograficznym ]

6 500 zł

04-12-2017
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
" Kwiaty w wazonie " , 1929
Technika : olej płótnie - OKRES PARYSKI
Sygnatura : l.d., J.HRYNKOWSKI 1929/PARIS/ - słabo czytelna
Stan zachowania : bardzo dobry, drobne ubytki malatury /technika własna autora/

24 900 zł

03-12-2017
PACANOWSKY Jechiel Hilary (1896 Łódź - 1967 Wiedeń)
" Tulipany " , 1948
Tytuł: „ Tulipany ”
Autor: PACANOVSK'Y Yechiel Hilary
Kategoria: malarstwo polskie – artyści pochodzenia żydowskiego
Sygnatura: tak, autorska – lewy dół,
Datowanie: 1948

14 900 zł

03-12-2017
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
" Martwa natura z porcelaną " , 1935
Tytuł : „Martwa natura z porcelaną"
Technika : olej na desce
Sygnatura : autorska, l.d.: Jozef Mehoffer/1935
Oprawa : rama drewniana, złocona - z epoki
Wymiary: 64,5 x 92,5 w cm /po zewn. obrysie ramy/
60 x 87,5 w cm /wymiar podobr

185 000 zł

03-01-2018
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
" W zagrodzie "
Wymiary : 67,5 x 48 w cm / w świetle ramy /
85,5 x 66 w cm / po obrysie ramy /
Sygnatura : p.d., częściowo zachowana
Stan zachowania : dobry, drobne pęknięcia i ubytki w warstwie malarskiej
Oprawa: współczesna, listwa drewniana, złocon

29 000 zł

03-12-2017
LEWKOWICZ Leon (1888 lub 90 Rawa Mazowiecka – 1950 Czimkent (Kazachstan)
" Portret dziewczynki " , 1918
Tytuł: " Portret dziewczynki "
Autor: Lewkowicz Leon
Kategoria: malarstwo polskie - artyści pochodzenia żydowskiego
Sygnatura: tak, autorska - lewy dół
Datowanie: 1918 - 1920

9 800 zł

03-12-2017
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)
" Portret Wincentego Łepkowskiego " , 1929
Tytuł : „Portret Wincentego Łepkowskiego"
Technika : olej, płotno
Sygnatura : autorska - podwójna, monogram wiązany LW
Datowanie : ok. 1929
Wymiary : 53 x 42 w cm
Stan zachowania: doskonały

149 000 zł

03-12-2017
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)
" Cerkiew Żabie " , 1910
RYSUNEK AUTORSKI, kredka
Styl : Młoda Polska
Sygnatura : p. d. monogram wiązany
Podobrazie : gruby papier o odcieniu beżu
Wymiary w świetle passe - partout : 17,5 x 21,5 w cm
Oprawa galeryjna

17 900 zł

03-01-2018
RAKOWSKI Mieczysław (1882 Więckowice - 1947 Namur)
" Na skraju wioski " , 1906
Sygnatura : tak autorska, prawy dół,pismem polskim -
z elementami cech pisowni niemieckiej
Technika : olej, płótno na krośnie drewnianym
Wymiary : w świetle ramy 49,5 x 73,5 w cm,
Oprawa : współczesna, listwa drewniana zdobiona.

12 000 zł

04-12-2017
KACZOR-BATOWSKI Stanisław (1866 Lwów -1946 Lwów)
" Leśna Impresja " , 1925
Technika : olej, podobrazie wielowarstwowe - twarde
Datowanie: ok. 1925-1930
Stan zachowania: bardzo dobry.
Wymiary : 42,5 x 38 w cm.
Oprawa: galeryjna po uzgodnieniu z nabywcą.

9 900 zł

03-12-2017
liczba obiektów: 30