Galeria Sztuki Współczesnej M&M
ul. Wałowa 39
33-100 Tarnów
796 562 437
stano.zabawa@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (11)
STANO Magdalena
Cykl: Kopalnie, Tytuł: Silesia I , 2016
CYKL: Kopalnie, TYTUŁ: Silesia I, WYMIARY: szer. 70 / wys. 100 cm, praca sygnowana
Więcej na stronie Galerii: www.architektura-mm.pl

3 000 zł

17-03-2019
Nowość
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Tytuł: Ukryte pragnienia , 2014
TYTUŁ: Ukryte pragnienia, TECHNIKA: akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 100 / wys. 100 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

14-03-2019
Nowość
STANO Magdalena
Cykl: ZABAWY, Tytuł: Żółty , 2018
CYKL: ZABAWY, TYTUŁ: Żółty, TECHNIKA: olej + akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 80 / wys. 120 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

13-03-2019
Nowość
STANO Magdalena
Cykl: ZABAWY, Tytuł: Zielony , 2018
CYKL: ZABAWY, TYTUŁ: Zielony, TECHNIKA: olej + akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 90 / wys. 120 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

13-03-2019
Nowość
STANO Magdalena
Cykl: ZABAWY, Tytuł: Różowy , 2018
CYKL: ZABAWY, TYTUŁ: Różowy, TECHNIKA: olej + akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 90 / wys. 120 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

13-03-2019
Nowość
STANO Magdalena
Cykl: ZABAWY, Tytuł: Pomarańczowy , 2018
CYKL: ZABAWY, TYTUŁ: Pomarańczowy, TECHNIKA: olej + akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 80 / wys. 120 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

13-03-2019
Nowość
STANO Magdalena
Cykl: ZABAWY, Tytuł: Niebieski , 2018
CYKL: ZABAWY, TYTUŁ: Niebieski, TECHNIKA: olej + akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 80 / wys. 120 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

13-03-2019
Nowość
ZABAWA Maciej (ur. 1981)
Cykl: Z POCIĄGU, Tytuł: Bez tytułu , 2016
CYKL: Z POCIĄGU, TYTUŁ: Bez tytułu, TECHNIKA: akryl na płótnie, WYMIARY: szer. 120 / wys. 80 cm, SYGNATURA: na odwrocie.

3 000 zł

12-03-2019
Nowość
ZABAWA Maciej (ur. 1981)

3 000 zł

12-03-2019
Nowość
ZABAWA Maciej (ur. 1981)

3 000 zł

12-03-2019
Nowość
ZABAWA Maciej (ur. 1981)

3 000 zł

12-03-2019
Nowość
liczba obiektów: 11