Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Znaleziona galeria
Galeria Quantum
Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Godziny otwarcia:
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (16)
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Pióropusz”, cena 29 000 zł

olej na płótnie, 100 × 100 cm

 SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW


tel. 501 734 883
info@galeria-quantum.pl

29 000 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Bez tytułu” , 2016
olej na płótnie, 40 × 30 cm

 SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW
tel. 501 734 883
info@galeria-quantum.pl
 
08-07-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Time IV" , 2016

olej na płótnie, 80 × 70 cm

 SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW


tel. 501 734 883
info@galeria-quantum.pl


 
06-04-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Kokon", cena 7 500 zł

olej na płótnie, 30 x 40 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW


tel. 501 734 883
info@galeria-quantum.pl

7 500 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty świt III" , 2016
olej na płycie, 50 x 60 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

17 000 zł

21-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty Świt II" , 2016
olej na płótnie, 60 x 60 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

25 000 zł

12-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Wybór" (z cyklu "Maski") , 2016
olej na płótnie, 70x70 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu

29 000 zł

20-12-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
"Woman in time" , 2017
olej na płótnie, 150 x 100 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

55 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Portret ezoteryczny" , 2016
olej na płycie, 60 x 60 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

24 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Pani Labiryntu" , 2017
olej na płótnie, 120 x 90 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"P.M.S." , 2015
olej na płótnie, 130 x 90 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

36 000 zł

05-06-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Nimb" , 2017
olej na desce, 40 x 30 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

17 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Metamorfoza Europy" , 2017
olej na płótnie, 150 x 120 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

60 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Maska" , 2017
olej na desce, 40 x 40 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

18 000 zł

12-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Hot heaven" , 2017
olej na płótnie, 70 x 50 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

25 000 zł

02-10-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Harpie" , 2016
olej na płótnie, 80 x 60 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

24 000 zł

31-03-2017
liczba obiektów: 16
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl