Galeria Quantum
Dom Artysty Plastyka, 3p.
Mazowiecka 11 A
Warszawa
501 734 883
info@galeria-quantum.pl
Pn-Pt 12:00 - 19:00; Sb 12:00 - 19:00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (18)
BĄK Karol (ur. 1961)
Maska, Karol Bąk
"Maska" , Karol Bąk olej na płótnie, 40 x 40 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

02-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Zwiastun karmazynu”
Karol Bąk, „Zwiastun karmazynu” 100×100 cm, olej na płótnie
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

27-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Wachlarz zdarzeń”
Karol Bąk, „Wachlarz zdarzeń” 100×100 cm, olej na płótnie
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

22-06-2018
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Pióropusz”, cena 29 000 zł

olej na płótnie, 100 × 100 cm

29 000 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, „Bez tytułu” , 2016

olej na płótnie, 40 × 30 cm

08-07-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Time IV" , 2016

olej na płótnie, 80 × 70 cm

06-04-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
Karol Bąk, "Kokon", cena 7 500 zł

olej na płótnie, 30 x 40 cm

7 500 zł

19-08-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty świt III" , 2016

olej na płycie, 50 x 60 cm

17 000 zł

21-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Złoty Świt II" , 2016

olej na płótnie, 60 x 60 cm

25 000 zł

12-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Wybór" (z cyklu "Maski") , 2016

olej na płótnie, 70x70 cm
sygnatura w prawym dolnym rogu

29 000 zł

20-12-2016
BĄK Karol (ur. 1961)
"Woman in time" , 2017

olej na płótnie, 150 x 100 cm

55 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Portret ezoteryczny" , 2016

olej na płycie, 60 x 60 cm

24 000 zł

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Pani Labiryntu" , 2017

olej na płótnie, 120 x 90 cm

01-04-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"P.M.S." , 2015

olej na płótnie, 130 x 90 cm

05-06-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Nimb" , 2017

olej na desce, 40 x 30 cm

17 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Metamorfoza Europy" , 2017

olej na płótnie, 150 x 120 cm

60 000 zł

31-03-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Hot heaven" , 2017

olej na płótnie, 70 x 50 cm

25 000 zł

02-10-2017
BĄK Karol (ur. 1961)
"Harpie" , 2016

olej na płótnie, 80 x 60 cm

31-03-2017
liczba obiektów: 18