Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
Tomasz Sętowski, „Incitatus”, olej na płótnie
Tomasz Sętowski, „Incitatus”, olej na płótnie,120×120 cm
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

38 000 zł

13-12-2018
Nowość
Galeria Quantum
Tomasz Sętowski, „Zdobycie Troi”
Tomasz Sętowski, „Zdobycie Troi”, olej na płótnie,100×90 cm,
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

info@galeria-quantum.pl

40 000 zł

13-12-2018
Nowość
Galeria Quantum
Tomasz Sętowski, „Niezwyciężony”, akwaforta
Tomasz Sętowski, „Niezwyciężony”, akwaforta, 25×39 cm, w ramie: 46×60 cm,
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 602 697 742

info@galeria-quantum.pl

3 600 zł

29-03-2018
Galeria Quantum
"Patronka zbłąkanych dusz" , 2017
olej na płótnie, 90 x 130 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

13-12-2017
Galeria Quantum
"Aberracja matrycy czasu" , 2017
olej na płótnie, 110 x 70 cm

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

18-09-2017
Galeria Quantum
liczba obiektów: 5