Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (12)
ŻAK-BIEŁOWA Agnieszka (ur. 1982, Warszawa)
Blue , 2016
cekiny, płótno
70.00 x 50.00 cm

3 400 zł

05-12-2018
Galeria Stalowa
The Great Carousel , 2017
technika: cekiny, klej polimerowy, technika własna, płótno
wymiary: średnia 150 cm

17 000 zł

12-07-2017
Galeria Stalowa
Pink Shawl , 2016

13 000 zł

12-07-2017
Galeria Stalowa
Chusta V , 2016

13 000 zł

12-07-2017
Galeria Stalowa
"Happy Kowalsky" 2009, olej płótno, 150x130cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOSCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
14-06-2017
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Primavera II , 2011
olej, płótno
130 x 160 cm

11 000 zł

15-07-2016
Galeria Stalowa
Karuzela II , 2013
olej, płótno
120 x 90 cm

5 000 zł

13-05-2015
Galeria Stalowa
Konik , 2014
olej, płótno
150 x 110 cm

10 000 zł

13-05-2015
Galeria Stalowa
Royal Family , 2013
olej na płótnie, 50 x 80 cm

4 500 zł

14-03-2015
Galeria Stalowa
liczba obiektów: 12