Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (52)
SIPIŃSKI Józef Alfred (1886-1968)
Pejzaż zimowy
Olej, tektura; 23 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: Alf. J. Sipiński

Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl

495 zł

21-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KOZAKIEWICZ Antoni (1841-1929)
Pejzaż nadwodny 1892
Olej na desce, 16x36cm, sygnowany na odwrociu: " A.Kozakiewicz 1892".

Więcej prac w kategorii pejzaż na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel. 502630650
21-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
"JACKSON"
Unikatowa praca Leszka Żegalskiego. Obraz namalowany przez autora na plandece, techniką własną.
21-05-2019
Nowość
Galeria Sztuki FOX
SZCZĘSNY Jan (1900-1964)
Starość i młodość - Wróżenie z kart
Pastel, tektura, 60x80cm
sygnowany prawy dolny: Szczęsny

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
21-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
PIASECKI Leszek (1928-1990)
Kmicic podchodzi Szwedów
Olej na płótnie, 50x75 cm, sygn. prawy dolny: Piasecki Leszek 1954

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie :
www.MalarstwoPolskie.pl
21-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Flakon do ikebany
szkło Pallme-Konig, cyna wys. 27 cm
21-05-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Świecznik
szkło Lalique wys. 18 cm (uszkodzony)
21-05-2019
Nowość
Wazon
szkło Lalique lata 20-te XX w. wys. 14,5 cm
21-05-2019
Nowość
Wazon
szkło Pallme-Konig, brąz złocony wys. 23 cm
21-05-2019
Nowość
/6
liczba obiektów: 52