Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (291)
HEKSEL Krzysztof
Bez tytułu (#25) , 2016
Obraz olejny na płycie, o wymiarach 96 cm x 104 cm, sygnatura na rewersie obrazu. K. Heksel.
Obiekt został sprzedany

12 000 zł

16-07-2019
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Deep Blues , 2009
Obraz olejny znakomitego artysty Zdzsława Majorowskiego - Meyro, 160 cm x 135 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu.

55 000 zł

16-07-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
Filiżanka śniadaniowa z dużym spodkiem; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica filiżanki: 11 cm

Wysokość filiżanki: 6 cm

Wymiary spodka: 25x16 cm

350 zł

16-07-2019
Nowość
Kaseta z różą, brąz, lata 30-te. Polska
Kaseta gabinetowa wykonana z mosiądzu z dekoracyjną złoconą różą na wieku.
Polska
Lata 30-te. XX w.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 21,5 x 15 x 6 cm.
Waga ok. 2,5 kg.
www.galeriadas.pl
16-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Dzban na wino, PLEWKIEWICZ Warszawa, ok. 1900 r.
Cyna srebrzona, szkło szlifowane.
PLEWKIEWICZ, Warszawa.
Sygnowany na rancie uchwytu.
Stan oryginalny, bardzo dobry.
Nie ma uszkodzeń ani napraw. Naturalna patyna.
Wysokość: 38 cm.
www.galeriadas.pl
16-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
TETMAJER Włodzimierz (1862 Harklowa - 1923 Kraków)
"Procesja", 1906 r.
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. „W.T. 906”.

Wymiary w ramie: 36x42 cm (15x21 cm)

18 000 zł

16-07-2019
Nowość
ŻEGALSKI Leszek (pseud. Maestro) (ur. 1959, Śląsk Cieszyński))
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
15-07-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
SZPYT Janusz (ur. 1960)
"Siedząca" 2015, olej na desce, 25x48cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
15-07-2019
Nowość
SZPYT Janusz (ur. 1960)
BRANSOLETKA olej deska 38x79cm
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
15-07-2019
Nowość
/33
liczba obiektów: 291