Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6854)
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
"Wśród pól" , 1968
akwarela, długopis na papierze, 1968 rok, 19,5 x 40 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI", datowany w prawym, dolnym: "30.VI.968". Na odwrocie autorski tytuł zapisany ołówkiem: "Wśród pól".

1 600 zł

18-09-2018
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
KOSTKA Aniela (XIX w.)
"Spacer nad rzeką"
olej na płótnie, 47 x 68,5 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "A. Kostka".

5 200 zł

18-09-2018
Nowość
Clara Stöckhardt "Zachód słońca z wiatrakiem"
olej na płótnie, 36 x 46 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Stöckhardt".

2 400 zł

18-09-2018
Nowość
BRANDT Józef (Szczebrzeszyn, 1841-1915, Radom)
"Akt" , 1863
ołówek na papierze, 1863 rok, 28 x 40 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu ołówkiem: "J.B. | Monachjum 8:20 | 3 | 53" oraz oznaczony autorską pieczęcią z faksymile podpisu: "Józef Brandt z Warszawy.". Na odwrocie nalepka wystawowa z Muzeum im. J

24 000 zł

18-09-2018
Nowość
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Ułan i dziewczyna, 1929
olej/płótno dublowane, 48 x 72 cm

sygn. i dat. p.d.: Jerzy Kossak 1929

Obraz pochodzi od spadkobierców właścicieli fabryki "Jan Laskowski i S-ka" w Radzyniu Podlaskim.

Został zakupiony bezpośrednio od Jerzego Kossaka.
18-09-2018
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Miecz Dha, Birma, Dynastia Konbaung (1752-1885)
Miecz o głowni zakrzywionej, ostrzonej jednostronnie, z kanelurami. Rękojeść z kości słoniowej i srebra. Okucia i dekoracja pochwy srebrne (piękna stara patyna), bogato dekorowane. Pochwa z dwóch łączonych kawałków lekkiego egzotycznego drzewa. Sygnowany.

6 500 zł

17-09-2018
Nowość
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
Pocztylion Francuski, 1832-1835
Akwarela, ołówek, papier, 21,5×31,5 cm w świetle passe-partout
17-09-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Karafka z korkiem i szklanką 2 poł. XIX w.,
Karafka z korkiem i szklanką, szkło matowe białe, złocone. wys. karafki 21,5 cm. i wys. szklanki 10,5 cm. 2 poł. XIX w.

700 zł

17-09-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Cukiernica srebrna ze scenką rodzajową,
Cukiernica srebrna ze scenką rodzajową, srebro pr. 800, waga 398g.,wym.10x15x12 cm. cehowana; 800 i znak złotnika HSS

1 450 zł

17-09-2018
Nowość
liczba obiektów: 6854