Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7356)
Figurka - róg myśliwski, Kijów, 3 ćw. XX w.
porcelana, 13 x 19 cm
sygnowana na spodzie znakiem wytwórni: 'K' oraz drukowanymi nr: '52 1C | B - 40'
dekoracja malowana
ID: 30534

300 zł

23-02-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
IKONA W KIOCIE - CHRYSTUS PANTOKRATOR
tempera/deska złocona rama, drewniany kiot z przeszklonymi drzwiczkami, wymiar ikony 26 x 21 cm, całkowity wymiar 33,4 x 38,4 x 6,5 cm.

2 600 zł

23-02-2018
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
Figurka Steatyt - akt kobiety na liściu
Unikatowa figurka w kolorze ecru z fabryki porcelany Steatyt, przedstawiająca kobietę leżącą na liściu.
Wymiary:
wys.11 cm
szer. 18 cm.
23-02-2018
Nowość
Silesia Art Antyki
Solniczka srebrna XIX w.
Srebro pr. 800, wys. 4 cm, śr. 8 cm; waga 54 g., puncowana; półksiężyc, korona , 800. Niemcy, 2 poł. XIX w.

450 zł

23-02-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Widelec srebrny do dziczyzny
Widelec do dziczyzny srebro sterling pr.925-950, stal, waga. 135 g., dł. 29 cm. cechowany; J.S.Co. sterling and other metals Ameryka? k.XIX w.

350 zł

23-02-2018
Nowość
NAST Ludwik (czynny w latach 30-40 XIX w.)
Łyżki obiadowe srebrne Warszawa, Ludwik Nast 1872r
6szt., Srebro, próba 84, waga 390 g, dł. 21,7 cm Puncowanie: cecha probierni warszawskiej O.C.(probierza Józefa Sosnkowskiego)z datą 1872/ 84/ dwugłowy orzeł/ L.Nast/ wąż zjadający własny ogon. Polska, Warszawa, Ludwik Nast, 1872r.

1 350 zł

23-02-2018
Nowość
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
"Głowa siostry artysty Heleny Karczewskiej"
ołówek na papierze, 23 x 30 cm. Praca reprodukowana i opisana w katalogu wystawy pod redakcją A. Konopackiego "Jacek Malczewski - rysunki", Zabrze, 2009, poz. 49.

2 600 zł

23-02-2018
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
ELJASZ-RADZIKOWSKI Walery (1841-1905)
"Uprowadzenie niewiasty" , 1900
tusz, ołówek na papierze, 1900 rok, 29 x 20 cm, sygnowany monogramem i datowany w lewym, dolnym rogu: "2/5 1900 WE".

1 800 zł

23-02-2018
Nowość
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852-1936)
"Kurza Stopka na Wawelu" , 1915
autolitografia kredką na papierze, 1915 rok, 27,5 cm x 19 cm (w świetle passe partout), sygnowana na płycie w prawym, dolnym rogu: "LWyczół".

1 500 zł

23-02-2018
Nowość
liczba obiektów: 7356