Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6785)
Ruiny zamku w Kazimierzu Dolnym z koniem w... , 1980
Olej na płótnie, 80x100cm sygnowany i opisany na odwrociu:

Więcej prac o tematyce koniarskiej na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630

12 000 zł

15-01-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Nowość
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Kwiaty w niebieskim wazonie
Gwasz na papierze, sygnowany pd. "J. Hrynkowski".
Wymiary w ramie: 60x48 cm (44x28 cm)

2 200 zł

14-01-2019
Nowość
HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
Akt, 1969
akwarela/papier, 67 x 47,5 cm

sygn. p.d.: F. Hayder 69

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
JAŹWIECKI Franciszek Adam (Kraków 1900 - Kudowa 1946)
Hala Gąsienicowa w zimie, 1939
olej/tektura, 47,5 x 54,5 cm

sygn. p.d.: Fr. Jaźwiecki / 1939.

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Świerk w śniegu, 1939
olej/tektura, 54,5 x 47,5 cm
sygn. p.d.: Fr. Jaźwiecki / 1939

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
olej/płótno, 66,5 x 87,5 cm

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
KONARSKI J.
Napad wilków
olej/płótno, 75 x 110 cm

sygn. p.d.: J. Konarski

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
PRINCE LE Jean-Baptiste (1734-1781)
Portret orientalny, XVIII/XIX w.
olej/tektura, 17,5 x 13,5 cm

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
liczba obiektów: 6785