Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6935)
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
Struga leśna zimą (praca przedwojenna)
Akwarela , karton, 60x85cm
Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
MalarstwoPolskie.pl

Tel.502630650
18-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Bukiet polnych kwiatów 100x70cm
Olej na płótnie , 100x70cm, sygnowany prawy dolny: Nargiełło

1 800 zł

18-05-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Czarka, Wedgwood, XIX w.
Czarka, Wedgwood, XIX w.
Czarka fajansowa, szkliwiona, sygnowana.

Dostępne 5 sztuk.

Wysokość: 6 cm

Średnica spodka: 14 cm

390 zł

16-05-2019
Nowość
Srebro próby 800, wym.28x19x5 cm., waga 451 g. puncowana; WEISHAUPT, półksiężyc, korona, 800. Niemcy, Monachium, firma Carl Weishaupt, po1888 r.

1 300 zł

16-05-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Noże do owoców Br.Henneberg Warszawa ok. 1900r.
Noże do owoców Br.Henneberg Warszawa ok. 1900r. zestaw 6 szt., plater złocony, dł. 16,5 cm. sygnowany: Br.HENNEBERG BM, oraz znak wytwórni. Warszawa, Bracia Henneberg ok. 1900r.

380 zł

16-05-2019
Nowość
Podstawa na noże do owoców Secesja, Plater na mosiądzu i cynie; wym. 11x18x4,5 cm, Syg.: 1/0 | PLEWKIEWI | B nr.145. model Geislingen, WMF, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900 r.

850 zł

16-05-2019
Nowość
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
Pejzaż górski
34 x 48,5 cm (wymiary w świetle oprawy)

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
16-05-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Biurko z otwieranym blatem, fornirowane brzoza karelska, konstrukcja w typie mebli angielskich jednak intarsja w formie orła dwugłowego wskazuje na tereny austriackie.
wys. 92 cm, szer. 108 cm, gł. 49 cm.
16-05-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Kałamarz, pocz. XX w.
Bogato zdobiony ornamentami i trójwymiarową rzeźbą kałamarz; cyna, szkło.

Brak jednego szklanego wkładu.

Wymiary: 20x31x16 cm

990 zł

16-05-2019
Nowość
liczba obiektów: 6935