Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7019)
KOSIŃSKI Kajetan (1847 Łużany na Bukowinie - 1935 Lwów)
"Powstaniec przed domem (Wieści)", pocz. XX w.
autor: Kajetan Kosiński (1847-1935)
Początek XX w.
Akwarela na papierze.
Oprawa z początku XX w. odnowiona ramka i passe partout.
Sygnowany w lewym dolnym narożniku: Kosiński
Wymiary: w świetle passe partout 36 x 43,5 cm, całość z oprawą: 54,5 x 61 c

1 500 zł

13-10-2017
Nowość
Galeria D.A.S.
ZEGAR PODRÓŻNY KARECIAK Z BUDZIKIEM k.XIX w
tarcza prostokątna, biała emalia z rzymską godzinową podziałką, poniżej z arabską podziałką godzinową, wskazówki metalowe, mechanizm naciąg sprężynowy, cylinder, kluczyk sygn. SF. Obudowa mosiężna, szkło fazowane, wym.11,5 x 6,8 x 8 cm. sprawny b.dobry st

1 500 zł

13-10-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Łyżka srebrna pamiątkowa z Olsztyna
srebro pr. 800, czerpak emalia z zamkiem w Olsztynie (SCHLOSS ALLENSTEIN) , waga 14 g.dł.11,7 cm., cechowana;800, KFK

200 zł

12-10-2017
Nowość
PEJZAZ GÓRNOŚLĄSKI , 1927
olej na płótnie o wym. 60,5 x 70 cm. Sygnowany i datowany p/d.

4 000 zł

12-10-2017
Nowość
Antykwariat Garbary
platyna, 36 rozet diamentowych ; koperta 30x6 mm.; pasek skórzany. Platinium Marvin Szwajcaria, lata 30. XX w.

2 000 zł

12-10-2017
Nowość
POGORZELSKI Jan (około 1819 Warszawa - po 1851)
Patera na owoce morza, Warszawa, II poł. XIX w.
Patera na owoce morza w formie muszli, wsparta na trzech nóżkach z ruchomym uchwytem. Srebro pr. 84, sygn. "POGORZELSKI", waga 258 g. Wymiary: 16,5x19x16,5 cm.

2 800 zł

12-10-2017
Nowość
BREITBACH Carl (1833 Berlin - 1904 Kassel)
PORTRET ROSINY FERARI, 1883
Portret kobiety , olej na płótnie, wym.24 x 19 cm, sygnowany p.g. "C.Breitbach /1883"

4 000 zł

12-10-2017
Nowość
KOROCHANSKY Michel (1866-1925)
Olej na płótnjie (46 x 55 cm) w ramie z epoki, (65 x 73 cm), sygnowana (prawa dół): "M Korochansky". Na podobraziu kartka z maszynowym tekstem i francuskim tytułem: "Michel Korochansky - Jeune fille - Huile sur toile".

7 300 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
Komoda mahoniowa z czterema szufladami w stylu biedermeier. Wyrób szwedzki z połowy XIX w.
Konstrukcja sosnowa w okleinie mahoniowej (pięknie wybarwiona piramida). Listwy i brzegi blatu - masyw mahoniowy. Cztery proste szuflady z oryginalnymi okuciami

3 800 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
liczba obiektów: 7019