Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6810)
puzderko szkło opalinowe
puzderko szkło opalinowe, średnica 10 cm Czechy 1 poł. XX w

240 zł

15-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
wazon szkło opalinowe, manganowe
wazo szkło opalinowe, manganowe wys 10.,5 cm Czechy 1 poł. XX w

120 zł

15-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
wazon szkło malachitowe
wazon szkło malachitowe wys. 15 cm, Czechy 1 poł. XX w

200 zł

15-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
wazon art deco szkło malachitowe
wazon szkło malachitowe, wys. 23,5 cm, Czechy okr . międzywojenny XX w

320 zł

15-03-2019
Nowość
Antykwariat Garbary
Karl Himelstoss „Kaczątko”, Rosenthal
Porcelanowa ręcznie malowana figura, sygnowana znakiem firmowym i nazwiskiem autora.

Wysokość: 20 cm

1 300 zł

15-03-2019
Nowość
Owalny stolik intarsjowany około 1850 roku
Stolik owalny intarsjowany różnymi gatunkami drewna fornir perlisty mahoń około 1850 roku

Stan przed renowacją

5 000 zł

15-03-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
MICHAŁOWSKI Piotr (Kraków 1800 - Krzyżtoporzyce k. Krakowa 1855)
Akwarela, ołówek, papier, 38 × 32 cm
15-03-2019
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Filiżanka do mokki - Czechosłowacja
Subtelna filiżanka z białej porcelany, ręcznie malowana, złocony motyw roślinny, Czechosłowacja.

Wymiary:
filiżanka - średnica 6,2 cm
spodek - średnica 11 cm
wysokość - 6 cm
15-03-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Elegancka filiżanka o klasycznej formie, z białej porcelany, zdobiona kobaltowym paskowaniem i złoceniem, wewnątrz złocona; okres międzywojenny, Czechosłowacja.

Wymiary:
filiżanka średnica - 6,2 cm
talerzyk średnica - 11,2 cm
wysokość - 6,2 cm
15-03-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
liczba obiektów: 6810