Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6967)
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
"Samotna sosna", Ojców
kredka/papier, 51 x 36,7 cm., sygn. p. d.
Literatura:
Reprod. w katalogu wystawy: Leon Wyczółkowski – Prace na papierze z kolekcji Włodzimierza Kaweckiego. Galeria Dyląg - 12 VI– 6 VII 2018.

12 000 zł

20-06-2018
Nowość
Galeria Dyląg
"Trębacz"/"Wołczesk wieś – Cmentarze" (praca... , 1916
ołówek/papier, 23,5 x 33,2 cm, niesygn.
Literatura:

11 000 zł

20-06-2018
Nowość
Galeria Dyląg
"Sosna i mogiły. Wołczesk." , 1916
pastel, węgiel/papier, 78 x 64,5 cm, sygn. i dat. p.d.
Literatura:

45 000 zł

20-06-2018
Nowość
Galeria Dyląg
Brąz patynowany, Friedrich Gornik (1877 Słowenia - 1943 Wiedeń), pocz. XX wieku. Na podstawie widoczna jest imienna sygnatura artysty, na boku zaś znak wiedeńskiej odlewni (gizerni) AR - Artur Rubinstein (foto). Wysokość 31 cm, szerokość ~27 cm.

2 900 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
Paterka wykonana w stylu klasycyzującym w najwspanialszej pracowni brązowniczej ówczesnej Polski - Braci Łopieńskich na początku XX wieku. Szkło walcowane, brąz złocony. Średnica 10,5 cm, wysokość 6,5 cm.

1 800 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
Cukiernica w stylu Ludwik Filip wykonana w II połowie XIX wieku w Wiedniu ze srebra próby 800. Wysokość 11 cm, szerokość 14 x 10 cm, srebro grubościenne , ciężkie. Waga 435 gram.

2 900 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
Zegar kominkowy / komodowy, Empire, Francja, ok.1830 roku w całości ze złoconego, agatowanego brązu. Zegar na bardzo dobrym chodzie , wybija pełne i półgodziny. Wysokość 39 cm, podstawa o wymiarach 30 X 11,5 cm.

7 000 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
Dzwonek stołowy, Norblin, Warszawa, przed 1918 r.
Plater, sygnowany na sercu "NORBLIN GALW WARSZAWA 1378".
Wysokość 10 cm.

750 zł

20-06-2018
Nowość
Ludovic Alleaume, Art Deco, Akt Na Płótnie
Obraz olejny na płótnie namalowany przez Ludovica Alleaume (1859 - 1941) w latach 20. XX wieku.Praca jest bardzo duża, o wymiarach 133 x 115 cm, w świetle ramy 115 x 97 cm. Rama drewniana, oryginalna. Sygnatura artysty widoczna w prawym dolnym rogu (foto)

7 900 zł

20-06-2018
Nowość
e-antyki.com
liczba obiektów: 6967