Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6785)
TRZESZCZKOWSKI Antoni (1902-1977)
Generał Józef Bem
olej/płótno naklejone na tekturę, 31,5 x 25 cm w świetle ramy

sygn. p.d.: Trzeszczkowski

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
SZCZYGLIŃSKI Henryk (1881 - 1944)
Żniwa, 1942
olej/tektura, 17 x 30,5 cm w świetle oprawy

sygn. i dat. l.d.: H. Szczygliński 1942

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Na podwórku
olej/tektura, 27 x 35 cm

sygn. p.d.: E. Elster

na odwrociu napisy: 1) Elster Erwin/1887–1977/ASP Kraków 1912 r. 2) Na podwórku
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
Piwonie i irysy w wazonie
olej/ tektura, 67 x 48,5 cm

sygn. p.śr.: F. HAYDER

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA Irena (1906 Lwów - 1983 Gliwice)
Kościół dominikanów w Tarnopolu, przed 1951
gwasz/papier, 23,5 x 32 cm

sygn. i opisany l.d.: I. NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA, p.d.: TARNOPOL

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
olej/tektura, 55 x 38 cm

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
UZIEMBŁO Henryk (1879-1949)
Na Prypeci, Polesie, 1934
akwarela na szkicu ołówkowym/papier, 34,5 x 48,5 cm w świetle passe-partout

sygn. i opisany l.d.: HENRYK UZIEMBŁO / NA PRYPECI POLESIE 1934

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Kwiaty w wazonie na żółtej draperii
olej/ tektura, 56 x 45,5 cm

sygn. p.d.: F. HAYDER

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
LINDEMAN Emil (LINDEMANN) (1864-ok. 1945)
Pejzaż górski
olej/płótno, 37 x 48 cm
sygn. l.d.: E. Lindeman

na krosnach zdarta nalepka wystawowa

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
liczba obiektów: 6785