Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6980)
KORECKI Wiktor (1890-1980)
Wrzosy przy drodze
Olej na płótnie, 70x100 cm, sygnowany lewy dolny:
Wiktor Korecki

Więcej kolekcjonerskich prac Wiktora Koreckiego na stronie:
MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
18-07-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Karafka, Francja, lata 1920-1930
Szklana karafka w oprawie ze srebra; punca Minerwa.

Wysokość: 28 cm

950 zł

18-07-2019
Nowość
rzeźba , 1670
Chrystus Frasobliwy,drewno lipowe polichromowane i złocone,wys.35cm,Polska ,poł.XVII wieku
18-07-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Kabaret do przypraw, Mainz, Niemcy, ok. 1850 r.
Potrójny kabaret do przypraw z musztardnicą; szkło barwione, srebro puncowane pr. 13.

Wymiary: 12x16x7 cm

1 500 zł

18-07-2019
Nowość
PULM Peter (1882 - 1960)
„Holenderka szyjąca przy oknie”
Olej na płótnie, sygn. l. d. „P. Pulm”.
Wymiary w ramie: 62x52 cm (52x40 cm)

4 900 zł

17-07-2019
Nowość
Kabaret do przypraw, ok. 1900 r.
Secesyjny zestaw do przypraw z wbudowanym dzwonkiem na służbę. Szkło barwione w dekoracyjnej oprawie platerowej.

750 zł

17-07-2019
Nowość
Filiżanka śniadaniowa z dużym spodkiem; porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Średnica filiżanki: 11 cm

Wysokość filiżanki: 6 cm

Wymiary spodka: 25x16 cm

350 zł

16-07-2019
Nowość
Kaseta z różą, brąz, lata 30-te. Polska
Kaseta gabinetowa wykonana z mosiądzu z dekoracyjną złoconą różą na wieku.
Polska
Lata 30-te. XX w.
Stan bardzo dobry.
Wymiary: 21,5 x 15 x 6 cm.
Waga ok. 2,5 kg.
www.galeriadas.pl
16-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
Dzban na wino, PLEWKIEWICZ Warszawa, ok. 1900 r.
Cyna srebrzona, szkło szlifowane.
PLEWKIEWICZ, Warszawa.
Sygnowany na rancie uchwytu.
Stan oryginalny, bardzo dobry.
Nie ma uszkodzeń ani napraw. Naturalna patyna.
Wysokość: 38 cm.
www.galeriadas.pl
16-07-2019
Nowość
Galeria D.A.S.
liczba obiektów: 6980