Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7063)
Stolik - etażerka wt. Rococo
Stolik - etażerka wt. Rococo, Francja XIX/XX w.
Trzy poziomowy, blat i półki w kształcie nieregularnego owalu.Pod blatem szufladka, cztere gięte nogi, wychodzące z oskrzynienia, łączone na wysokości półek.
W lustrze blatu i jednej półki bogata dekoracja
20-10-2017
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Bransoletka wykonana w carskiej Rosji
1 brylant w starym szlifie około 0,12ct H/SI
10 rautów diamentowych o masie łącznej około 0,15ct
łączna masa diamentów w wyrobie około 0,27ct
masa wyrobu: 14,78g, złoto pr. 0.560 czytelna cecha „56”
czas powstania: początek XX w.

6 312 zł

20-10-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
Kolczyki z diamentami oraz perłami wykonane ze... , 1930
20 diamentów o łącznej masie około 0,80ct H-J/VS-P, 2 perły hod.
masa wyrobu: 5,04g, złoto pr. 0.750
czas powstania: Europa Zachodnia, około 1930r.

9 180 zł

20-10-2017
Nowość
Dom Aukcyjny Panorama
Para wizytowników
Miśnia wzór cebulowy I połowa XIX w. śr. 7 cm
20-10-2017
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Para kaganków, Wiedeń, k. XIX w.
Para kaganków srebrnych z dekoracją roślinną i uchwytem, waga 250 g., wysokość 9 cm.

2 900 zł

20-10-2017
Nowość
SCHLICHTING Waldemar (1896 - 1970)
" Ślad " , 1946
Tytuł : " Ślad "
Autor : Waldemar SCHLICHTING
Sygnatura : tak autorska - prawy dół
Technika : olej, płótno na krośnie
Wymiary : 40 x 80 w cm
Czas realizacji dzieła : 1946 / 47
Stan zachowania : bez zastrzeżeń
Oprawa galeryjna

4 600 zł

19-10-2017
Nowość
Galeria Sztuki Online Ad Primum Art
WYSPIAŃSKI Stanisław (Kraków 1869 - tamże 1907)
" Portret młodej kobiety " , 1895
Autor : Stanisław Wyspiański
Tytuł : „Portret Młodej Kobiety"
Technika : ołówek, akwarela na kartonie
Sygnatura : autorska, monogramem wiązanym SW, wzdłuż dolnej krawędzi kompozycji
Datowanie: 1895 r.
Oprawa: drewno złocone, XIX w.
Średnica tonda 17

200 000 zł

19-10-2017
Nowość
GRABONÉ Arnold (właść. JOHAN GEORG ARNOLD) (1892 - 1981)
" Pejzaż górski z kapliczką "
Technika : olej, twarda płyta malarska typu francuskiego
Oprawa współczesna : listwa drewniana, prod. Carlson & Piechocki, typ galeryjny,
Sygnatura : p.d. Johan Grabone
Wymiary : w świetle ramy: 78,5 x 63 w cm
po zew. obrysie ramy: 94,5 x 79 w cm

5 900 zł

19-10-2017
Nowość
MARS Tadeusz Witold (1908/12-1985)
" Carmen Miranda " , 1948
Autor : Witold Tadeusz MARS
Tytuł : „Carmen Miranda”
Technika : olej na desce
Sygnatura : autorska, częściowo zachowana pod warstwą malarską (ołówek)
Datowanie : 1948 na odwrociu
Oprawa : współczesna, drewno naturalne
Wymiary : 70 x 38 w cm

12 000 zł

19-10-2017
Nowość
liczba obiektów: 7063