Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6935)
Talerz, Rosenthal, lata 20-te XX w.
Porcelana, ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 28x31 cm

180 zł

15-05-2019
Nowość
Filiżanka, F. A. Schumann, Berlin, ok. 1840 r.
Porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 7 cm
F.A. Schumann Berlin – fabryka porcelany założona przez Johanna Friedricha Ferdinanda Schumanna w 1827 r.

550 zł

15-05-2019
Nowość
Karafka secesyjna, Wiedeń, ok. 1900 r.
Karafka z korkiem z barwionego szkła i złoconą dekoracją.

Wysokość: 28 cm

750 zł

14-05-2019
Nowość
Duży wazon - Ćmielów
14-05-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Patera ażurowa, Miśnia, pocz. XX w.
Ażurowa patera porcelanowa, ręcznie malowana tzw. wzór cebulowy, sygnowana.
Średnica: 21 cm.

350 zł

14-05-2019
Nowość
Patera srebrna Niemcy po 1888 r.
srebro pr. 800, waga 474 gr wym. 25,5x23x5 cm.(9 cm. z uchem) sygn. Carl Rieta (firma kupiecka), półksiężyc /korona/800 i znak warsztatowy po 1888 r.

2 000 zł

13-05-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Bransoleta złota z diamentami, Rosja, XIX/XX w.
złoto pr. "56", dwubarwne, 1 szafir syntetyczny, 12 diamentów ł. ~ 0,85 ct I-J/VS-Si, masa: 22,29 g; dł.: 21,5 cm. puncowana; w łopatce 5/56/głowa kobiety i monogram złotnika ПК.

4 300 zł

13-05-2019
Nowość
Paterka, XIX w.
Patera w stylu empire; szkło cięte, szlifowane, plater.
Wysokość: 19 cm
Średnica: 18 cm

480 zł

13-05-2019
Nowość
Żardiniera, szkło fioletowe, trawiony fryz złocony, lata 30 XX wieku, Czechy? Niemcy?
13-05-2019
Nowość
CONNAISSEUR
liczba obiektów: 6935