Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7039)
ZIOMEK Teodor (1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)
Wiosenna Łąka
Wiosenna Łąka
olej, płótno; 66 x 80 cm;
sygn. p. d.: T.ZIOMEK
cena: 10 000 zł

10 000 zł

18-10-2017
Nowość
Warszawski Dom Aukcyjny
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Zima
Zima
olej, płótno; 45 x 94 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
cena: 11 700 zł

11 700 zł

18-10-2017
Nowość
Warszawski Dom Aukcyjny
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Kirasjerzy , 1922
Kirasjerzy, [1922]
olej, płótno; 59 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1922
cena: 34 500 zł

34 500 zł

18-10-2017
Nowość
Warszawski Dom Aukcyjny
NOWICKI Marian (1904 - po 1939 Gusen)
Ułan i dziewczyna , 1934
Olej na kartonie, sygnowany i datowany ld. "Marjan Nowicki 1934". Wymiary w ramie: 46x35 cm (35x25 cm).
18-10-2017
Nowość
Cukiernica srebrna złocona XX w.
srebro pr. 800 złocona wew. Waga 149 g. wys.6 cm. śr. 14 cm. miseczka srebrna Europa zach. XX w.

560 zł

17-10-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Odpoczynek w polu
obraz malowany techniką olejną na płótnie o wym 35 x 50 cm, sygn l/d

9 000 zł

17-10-2017
Nowość
Antykwariat Garbary
Cukiernica secesyjna, Wiedeń, ok. 1900 r.
Cukiernica secesyjna, srebro pr. 3, cecha austro-węgierska, waga 420 g, wymiary: 14x13x10 cm.
Cukiernica skrzynkowa, wewnątrz złocona, wsparta na czterech nóżkach, pokrywka ze sterczynką w formie ptaka siedzącego na gałęzi.

4 900 zł

17-10-2017
Nowość
Biblioteczka w stylu Biedermeier
jedno-skrzydłowa, okleina brzozowa, wewnątrz trzy półki.
Europa Środkowa, II ćw. XIX w.
Wym: w. 143,5, sz. 73, g. 35 cm.
16-10-2017
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Ikona - Czterej Święci, Rosja, ok. poł. XIX w.
tempera/deska, 44,50 x 39,50 cm
ID 49010

3 600 zł

16-10-2017
Nowość
DESA Unicum Galeria Marszałkowska
liczba obiektów: 7039