Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6810)
Kmpl. 5 kluczyków do zegarków , złoto 750 XIX wiek
Komplet kolekcjonerskich 5 sztuk kluczyków do zegarków kieszonkowych wykonanych w całości ze złota próby 750 w Paryżu pod koniec XIX wieku. Długość 27 - 39 mm. Waga łączna 12,34 gram.

2 800 zł

15-03-2019
Nowość
e-antyki.com
Figura Art Deco "Tancerka"
Figura Art Deco "Tancerka" lata 30 XX w.
Brąz na owalnej podstawie granitowej
Wym: w. 29, podstawa: 34 x 19,5 cm.
NR KAT. 841 R
14-03-2019
Nowość
ANTIK BAZAR. Meble Antyczne. E. i S. Wojtachnio
Fajans, czarny druk podszkliwny, wym 65x27 cm. sygnowany dwugłowy orzeł | М.C.КУЗНЕЦОВЪ ВЪТВЕРН; No328, wyciskiem: dwugłowy orzeł | М.C.КУЗНЕЦОВA; 20 i 5 Rosja, Kuzniecowo, Kuzniecow, lata 1870 – 1890

450 zł

13-03-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
wytwórnia Korniłowa, porcelana, malatury, złocenia, malowana ręcznie, kwiaty, insekty; średnica: 24,6 cm Znakowane na spodzie: dwugłowy orzeł, poniżej napis cyrylicą: wytwórnia | Korniłow| Petersburg. Sankt-Petersburg, wytwórnia Korniłowa po 1880

250 zł

13-03-2019
Nowość
Filiżanka porcelanowa. Porcelana, niebieska farba naszkliwna, złocenia, kwiaty wys. 7 cm. spodek muszla 15x12,5 cm. Sygnowany niebieskim drukiem naszkliwnym: dwugłowy orzeł / Тва М.С.Кузнецова Д. Ф.

500 zł

13-03-2019
Nowość
Filiżanka porcelanowa Porcelana, farby naszkliwne, złocona, kwiaty, wys. 7 cm, spodek w kształcie liścia 14x14,5 cm Sygnowany czerwonym drukiem naszkliwnym: Św. Jerzy napis: Фабрик Гарднеръ въ Москвљ / No 21

600 zł

13-03-2019
Nowość
13-03-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Komoda z marmurowym blatem, Francja, XIX/XX wiek,
wymiary: wys. 95, szer. 86, gł. 41 cm
13-03-2019
Nowość
CONNAISSEUR
Pałacowa patera wykonana w całości ze srebra próby 950 w paryskiej pracowni złotniczej Emile Froment-Meurice około 1860 roku. Wysokość patery 25,5 cm, średnica talerza 29 cm. Srebro grubościenne, ciężkie, waga samego srebra 1809 gram.
Obiekt został sprzedany

25 000 zł

13-03-2019
e-antyki.com
liczba obiektów: 6810