Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6785)
MARCOUSSIS Louis (1878 Warszawa - 1941 Cusset)
litografia barwna/papier, 60 x 40 cm

sygn. i dat. p.g.: Marcouissis 1939

Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
KAMIŃSKI Zygmunt (1888-1969)
Konstytucja 3 Maja 1791, 1922*
ołówek/papier, 43,5 x 30,5 cm w świetle passe-partout

sygn. i dat. przy dolnej krawędzi: 19 /Z.K./22

Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
olej/ tektura, 37,5 x 51,5 cm
Więcej na www.artissima.pl
14-01-2019
Nowość
Artissima Dom Aukcyjny
Uchwyt do porcjowania mięsa Paryż pocz. XX w.
srebro pr 950, stal, uchwyt do przytrzymania mięsa z zaciskiem (dł.21,5cm) waga139g. etui Francja, pocz. XX w.

400 zł

14-01-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
srebro pr. `950`, stal, waga: 250g, składający się z widelca z ruchomą podpórką (dł.28,5 cm), noża 33,5 cm. etui Sztućce do dziczyzny Francja, koniec XIX w.

890 zł

14-01-2019
Nowość
Srebro, złocone, próba 84, waga 50 g; wys.7 cm, śr.6 cm. Puncowanie: , w owalu 84, głowa w kokoszniku, AB - monogram probierza Andrzeja Wyrzykowskiego, ИЕЗ -Israel Jesiejewicz Zachoder -złotnik . Kubek kiduszowy Rosja Kijów lata 1908-1917

450 zł

14-01-2019
Nowość
Srebro, próba 84, waga 158 g, wys.4,4 cm.(10cm), śr.11 cm. Puncowany: monogram probierza B.C z datą 1862 i próbą 84, zna miejski Św.Jerzy, monogram złotnika ИA., cukiernica koszykowa. Rosja, Moskwa, probierz Wiktor Sawinkow(1855-1888),1862r

850 zł

14-01-2019
Nowość
Talerz, Aleksander Popow, Moskwa, 1811-1860
Porcelana, ręcznie malowana, sygnowana znakiem Fabryki Porcelany Aleksandra Popowa z lat 1811-1860.

Przykład inspiracji porcelaną chińską.

Średnica: 26 cm

2 200 zł

14-01-2019
Nowość
BALUKIEWICZ Józef (1831 Warszawa - 1907 Kalisz)
Pejzaż górski
Olej na płótnie, sygnowany lewy dolny:
J.Balukiewicz malował 1906
13-01-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
liczba obiektów: 6785