Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6980)
TETMAJER Włodzimierz (1862 Harklowa - 1923 Kraków)
"Procesja", 1906 r.
Olej na sklejce, sygnowany i datowany pd. „W.T. 906”.

Wymiary w ramie: 36x42 cm (15x21 cm)

18 000 zł

16-07-2019
Nowość
Cążki do cukru; srebro pr. 12, sygnowane.

Długość: 13 cm

480 zł

15-07-2019
Nowość
Talerz porcelanowy, ręcznie malowany, częściowo złocony, sygnowany i opisany na rewersie.

Średnica: 26 cm

2 800 zł

15-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 800 śr. 8 cm
13-07-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 śr. 8,5 cm
13-07-2019
Nowość
Puderniczka
srebro pr. 3 waga 110g szer. 8 cm gł. 8 cm wys. 0,6 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
Firma SEMIA (Dawid Siematycz) srebro pr. 2; wprasowana złota folia waga 150g szer. 11 cm gł. 7,8 cm wys. 1 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 3 waga 105g szer. 9,7 cm gł. 6 cm wys. 1 cm
13-07-2019
Nowość
liczba obiektów: 6980