Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6966)
Krzesło w stylu Biedermeier wykonane prawdopodobnie w północnych Niemczech około 1840 roku w całości z litego drewna czereśni. Wysokość 86 cm, wysokość do siedziska 50 cm, samo siedzisko o wymiarach 47 x 38 cm.

800 zł

06-07-2018
Nowość
e-antyki.com
Lichtarz, Rosja Srebro 84, I Ćw. XIX Wieku
Kolekcjonerski lichtarz wykonany w Sankt Petersburgu ze srebra "84" w I ćwierci XIX wieku. Srebro grubościenne, ciężkie ; wysokość 23,5 cm, waga 464 gram. Cecha srebra dla miasta Sankt Petersburg oraz znak warsztatowy złotnika А.Я.

4 500 zł

06-07-2018
Nowość
e-antyki.com
Kolekcjonerska papierośnica wykonana w Rosji / Moskwie na początku XX wieku ze srebra próby "84". Srebro grubościenne, duże, ciężkie ; 11,5 x 8,5 x 1,5 cm, waga 238 gram.

3 700 zł

06-07-2018
Nowość
e-antyki.com
Pastel/karton, portret pięknej kobiety o uwodzicielskim spojrzeniu wykonany w I połowie XX wieku. Praca pięknie oprawiona, bardzo reprezentacyjna, duża o wymiarach ; 93 x 70 cm, w świetle passe-partoua 66 x45 cm. Stan zachowania doskonały !

4 700 zł

06-07-2018
Nowość
e-antyki.com
Cukiernica skrzynkowa z pracowni Karola Filipa Malcza około 1840 roku. Srebro grubościenne , ciężkie; cukiernica o wymiarach ; Waga 555 gram , wysokość 8,8 cm, szerokość 14 cm, głębokość 10,5 cm.

6 500 zł

06-07-2018
Nowość
e-antyki.com
SADOWSKI Tadeusz (1915-1991)
"Wieża Eiffla" , 1956
tempera na tekturze, 1956 rok, 49,5 x 43,5 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T. Sadowski 56r.".

2 000 zł

06-07-2018
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
RZEPIŃSKI Czesław (1905-1995)
"Dziewczyna we wnętrzu"
olej na płótnie, 60 x 73 cm, sygnowany w prawym, górnym rogu: "Rzepiński".

9 500 zł

06-07-2018
Nowość
PRZEBINDOWSKI Zdzisław (1902 - 1986)
"Pejzaż małopolski znad Skawy" , 1928
olej na płótnie, 1928 rok, 69 x 84 cm, sygnowany, datowany i opisany w prawym, dolnym rogu: "Przebindowski | Skawce 1928".

5 200 zł

06-07-2018
Nowość
SAJDAK Henryk (1905 - 1995)
"Spacer w kierunku Bramy Floriańskiej" , 1976
akwarela na papierze, 1976 rok, 59 x 46 cm, sygnowana i datowana w lewym, dolnym rogu: "Henryk Sajdak | 76". Na odwrocie autorski opis: "Kraków | ul. Floriańska | Henryk Sajdak | 1976".

1 800 zł

06-07-2018
Nowość
liczba obiektów: 6966