Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6980)
Papierośnica
srebro pr. 84 waga 450g szer. 10,5 cm gł. 7,5 cm wys.1 cm
13-07-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Papierośnica
srebro pr. 3 waga 100 g szer. 9 cm gł. 6,8 cm wys. 1,2 cm
13-07-2019
Nowość
Papierośnica
srebro pr. 84 waga 150g szer. 11,7 cm gł. 6,7 cm wys. 1,2 cm
13-07-2019
Nowość
Helene Odilon
Obraz przedstawia portret HELENE ODILON ( Aktorka )

40 000 zł

12-07-2019
Nowość
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
Wazon, Rosenthal, 1937 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo srebrzona, sygnowana.

Wysokość: 29 cm

Średnica: 19 cm

1 500 zł

12-07-2019
Nowość
Wazon New Look Wałbrzych
Wazon projektu Ludmiły Pokornianki z Fabryki Porcelany w Wałbrzychu, z ok. 1960 r.; szara farba naszkliwna, sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym W/Wałbrzych/Made in Poland, podpisany ręcznie czarną farbą naszkliwną.

Wysokość - 22 cm
12-07-2019
Nowość
Silesia Art Antyki
Ampla, Polska, ok. 1920 r.
Zelektryfikowana lampa ze szklanym kloszem, wykończona brązem złoconym.

1 900 zł

12-07-2019
Nowość
PIOTROWSKI Antoni (1853 Nietulisko Duże k. Kunowa - 1924 Warszawa)
Tajemnicza kobieta
Olej/płótno, 80x40cm
sygnowany i datowany l.g.: 'A. PIOTROWSKI | 1916
11-07-2019
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
STACHIEWICZ Piotr (1858-1938)
Popiersie kobiety
Pastel/papier, 44x58,5cm
sygnowany p.d.: 'P.STACHIEWICZ'
11-07-2019
Nowość
liczba obiektów: 6980