Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7039)
POGORZELSKI Jan (około 1819 Warszawa - po 1851)
Patera na owoce morza, Warszawa, II poł. XIX w.
Patera na owoce morza w formie muszli, wsparta na trzech nóżkach z ruchomym uchwytem. Srebro pr. 84, sygn. "POGORZELSKI", waga 258 g. Wymiary: 16,5x19x16,5 cm.

2 800 zł

12-10-2017
Nowość
BREITBACH Carl (1833 Berlin - 1904 Kassel)
PORTRET ROSINY FERARI, 1883
Portret kobiety , olej na płótnie, wym.24 x 19 cm, sygnowany p.g. "C.Breitbach /1883"

4 000 zł

12-10-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
KOROCHANSKY Michel (1866-1925)
Olej na płótnjie (46 x 55 cm) w ramie z epoki, (65 x 73 cm), sygnowana (prawa dół): "M Korochansky". Na podobraziu kartka z maszynowym tekstem i francuskim tytułem: "Michel Korochansky - Jeune fille - Huile sur toile".

7 300 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
Komoda mahoniowa z czterema szufladami w stylu biedermeier. Wyrób szwedzki z połowy XIX w.
Konstrukcja sosnowa w okleinie mahoniowej (pięknie wybarwiona piramida). Listwy i brzegi blatu - masyw mahoniowy. Cztery proste szuflady z oryginalnymi okuciami

3 800 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
PRADIER Jean Jacques (1792 Bougival - 1852 Rueil Malmaisson)
Figura z brązu na okrągłym postumenciku marmurowym, przedstawiająca siedzącą postać kobiecą w tunice oglądającą otwartą szkatułkę z biżuterią. Sygnowana z tyłu: "Pradier".

Wys. brązu - 30 cm, wysokość całości - 32 cm.
STAN ZNAKOMITY!

3 700 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
Popiersie młodej kobiety - kość słoniowa w jadeicie na podstawie marmurowej.
Sygnowanie na figurze: "EMIL GEIGER Wolfratshaufen".
Głowa, szyja, kołnierz koronkowy sukienki i dłonie - kość słoniowa. Tułów i sukienka - zielony jadeit .

3 800 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
LORENZL Josef (1892 - 1950)
Figura terrakotowa projektu bardzo znanego, wybitnego modelarza i rzeźbiarza austriackiego epoki Art Deco - Josefa Lorenzla (1892 - 1950). W oryginale "Tanz Hormonie"projekt nr. 8713. Oferowany obiekt powstał w filii Goldscheidera w Niemczech ok. 1950r.

2 000 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
WAZON SZKLANY SECESYJNY - ręcznie malowany , 1900
Wazon szklany w formie i dekoracji secesyjnej. Francja, ok. 1900 r.
Szkło białe, mrożone (z lekkim połyskiem zielonkawym), kwietna dekoracja naszkliwna malowana ręcznie.
Sygn: " Cristaux d`Art - H - T - Choisy = le - Roi".

3 000 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
DAUM NANCY - WAZONIK SZKLANY w technice pâte de... , 1930
Wazonik szklany cenionej firmy DAUM w Nancy, Francja, wykonany ok. 1930 r. Przy technice "pâte de jade" wykorzystywano wprowadzoną przez założyciela wytwórni Jeana Dauma kombinację pudru szklanego z masą szklaną.
Podstawa - prostokąt, forma - owal.

2 900 zł

11-10-2017
Nowość
Antyki Bukowski
liczba obiektów: 7039