Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6966)
WÓJCIK Franciszek (1903 Wojciechowo -1984 Zakopane)
"Widok na Mnicha"
olej na tekturze, 26 x 34,5 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "FWójcik". Prezentowana praca jest reprodukowana w artykule "Zakopiański pejzażysta" autorstwa Witolda Huculaka, który ukazał się w kwartalniku "Tatry", nr 62-63 (zima 2018), strona 181.

1 800 zł

05-07-2018
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
DACZYŃSKI Stanisław (ur.1856r.)
"Lis" , 1930
olej na desce, 1930 rok, 70,5 x 58 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. Daczyński | 930". Na odwrocie opis: "autor. Stanisław Daczyński | "Lis" | olejny | 5877".

5 800 zł

05-07-2018
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Droga przez las"
olej na płótnie, 50 x 60 cm, sygnowany w lewym, dolnym rogu: "WIKTOR KORECKI".

4 200 zł

05-07-2018
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
"Pejzaż podhalański - Zakopane"
akwarela na papierze, 33 x 47 cm, sygnowana i opisana w prawym, dolnym rogu: "MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ | ZAKOPANE".

1 650 zł

05-07-2018
Kamionka, dekoracja barwna w technice chromolitowej, sygnowana na rerwersie "Mettlach 2750" oraz na awersie inicjałami projektanta "VD W".

Średnica 50 cm.

1 900 zł

05-07-2018
"BRZASK" , 1893
Olej na płótnie 55 x 81 cm, w bogatej (i bardzo ciężkiej) ramie współczesnej z dystansem 80 x 106 cm.
Sygnowany (prawa dół): "..ZEF CHEŁMOŃSKI".
Ekspertyza i wycena z 10 września 2015 roku wystawiona przez mgr Ewę Komuszyńską - Nagurską, biegłą sądow

105 000 zł

04-07-2018
Antyki Bukowski
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
"STRAŻ GRANICZNA" , 1930
Malowany techniką olejną na tekturze o wym 50 x 70 cm. Sygnowany l/d Jerzy Kossak 1930. Na odwrocie podwójnie odbita pieczątka z potwierdzeniem autorstwa.

20 000 zł

04-07-2018
Antykwariat Garbary
Biblioteka narożna około 1920 roku
Orzech na konstrukcji dębowej

200 cm - wysokość
550 cm - Długość

cena po renowacji

45 000 zł

04-07-2018
Antyki - Gniezno. Jerzy Kaźmierczak
NARUSZEWICZ Mieczysław (1923 Warszawa - 2006 Warszawa)
"Mazowsze", Ćmielów, lata 60-te.
„Mazowsze”
Projekt: Mieczysław Naruszewicz
proj. z 1957 r.
Egzemplarz z lat 50/60-tych.
Oryginał z epoki.
Stan idealny.

1 100 zł

03-07-2018
Galeria D.A.S.
liczba obiektów: 6966