Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6810)
Art Deco, złota dewizka do zegarka próby 750
Dewizka do zegarka wykonana w latach 30. XX wieku w stylu Art Deco ze złota próby 750 (18 karat). Na uchu i na łańcuszku widoczne cechy 750 oraz znaki warsztatowe złotnika. Długość 35 cm, waga 22,38 gram.

3 600 zł

13-03-2019
Nowość
e-antyki.com
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
"Sanna”
Olej na kartonie, sygnowany pd. "Cz. Wasilewski”.

Wymiary w ramie: 53x68 cm (33x48 cm)

9 900 zł

12-03-2019
Nowość
"Portret mężczyzny"
ołówek, papier 30 x 25 cm; napis na odwrociu: rysował Witkiewicz
12-03-2019
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Szkatuła art deco
owalna lata 20. XX w.; intarsja: brzoza karelska, mahoń wys. 8 cm dł. 34 cm szer. 23 cm
12-03-2019
Nowość
Filiżanka porcelanowa do kawy Miśnia po 1934 r.
porcelana ,ręcznie malowana, wys. fil. 5 cm, śr. spod.11 cm., sygn skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie Niemcy, Saksonia, Miśnia po 1934 r.

330 zł

12-03-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Filiżanka porcelanowa do herbaty Miśnia
porcelana ,ręcznie malowana, wys. fil. 6,5 cm, śr. spod.14,3 cm. śr. tal. 20,5 cm., sygn. skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie Niemcy, Saksonia, Miśnia po 1934 r.

400 zł

12-03-2019
Nowość
porcelana, farby podszkliwne, wym.26,5x18x12 cm. Sygnowany zielonym drukiem podszkliwnym: ENS . Turyngia Volkstedt, fabryka porcelany Karla Ensa (czynna od 1898); lata 1919-1972

1 300 zł

12-03-2019
Nowość
Skarbonka plater, 1904 r.
Skarbonka dziecięca grawerowana; na spodzie dedykacja „Onkel Ludwig 14.9.1904.”

Wysokość: 9 cm

550 zł

10-03-2019
Nowość
Kabaret do przypraw art-deco, Plewkiewicz
Posrebrzany, czteroczęściowy kabaret w stylu art - deco, podstawa osadzona na kulistych nóżkach; okres międzywojenny; sygnowany "Plewkiewicz w Warszawie".
08-03-2019
Silesia Art Antyki
liczba obiektów: 6810