Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6785)
Pejzaż nadwodny
Olej na płótnie, 50x70cm,
sygnowany prawy dolny: "F.Lewandowski"

Więcej prac z kategorii "Pejzaż" na stronie:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
12-01-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
PAUTSCH Fryderyk (1877 - 1950)
Martwa natura myśliwska ok.1925 r.
47x36 cm w świetle oprawy, sygn. l.d. F.Pautsch
Wymiar całości 80x71cm
Około 1925r.

Więcej prac o zbliżonej tematyce na
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel. 502630650
11-01-2019
Nowość
Malarstwopolskie.pl
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Portret Mariana Henzela , 1915
olej na desce
35 x 27 cm (wymiar z ramą 55.5 x 47.5 cm)
sygn. i dat. p.g.: J Malczewski / 1915
11-01-2019
Nowość
Wejman Gallery
Wazon, Kuzniecow, koniec XIX w.
Porcelana, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wysokość: 20 cm

Fabrykę w Budach założył w 1878 roku Matwiej Sidirowicz Kuzniecow - wnuk Jakowa Kuzniecowa znanego jako ojciec tradycyjnej rosyjskiej ceramiki.

450 zł

11-01-2019
Nowość
Vacheron&Constantin
Męski zegarek Vacheron&Constantin, złoto, naciąg ręczny
10-01-2019
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
Chochla srebrna, Moskwa, 1836r
Srebro, złocona, próba 84, waga 233 g, dł.35,5 cm. Puncowana: monogram probierza НД. z datą 1836 i próbą 84, zna miejski Św.Jerzy 836, monogram złotnika ec. probierz: НД Nikołaj Łukicz Dubrowin (czynny 1822-1855),, Rosja, Moskwa, 1836 r.

950 zł

10-01-2019
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
srebro próby 800 cechowana;800, znak złotnika kielich; wys 7,5cm i 16,5x10cm; waga 127 g. Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter(czynny od 1875r.)

550 zł

10-01-2019
Nowość
Kubek srebrny, Moskwa, 1881r
Srebro, Niello, próba 84, waga 59 g, wys.7cm., śr.6,2 cm. Puncowany: monogram probierza ИК. z datą 1881 i próbą 84, zna miejski, monogram złotnika ФИ. Kubek kiduszowy, probierz: ФИ Iwanow Fiedor 1843-1882 , Rosja, Moskwa, 1881 r.

600 zł

10-01-2019
Nowość
Moździerz
Mosiężny moździerz
Wymiary:
wysokość: 10 cm
średnica dolna: 8 cm , górna 11 cm
długość tłuczka: 19,5 cm

200 zł

10-01-2019
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
liczba obiektów: 6785