Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7769)
JAKUBCZAK Piotr
JAKUBCZAK, "-" 2019, olej na płótnie, 70x60cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pL
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
16-05-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret II , 1988
63,5 x 48,5 cm

Więcej informacji na stronie galerii: www.galeria-attis.pl
15-05-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret I , 1988
29 x 41 cm

15-05-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
TULIPANY 33 , 2018
Akryl na płótnie, 30 cm x 30 cm, prawy dolny róg.

10 000 zł

15-05-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Martwa natura z kwiatami , 2002
Olej na płótnie, 100cmx70cm, sygnowany dolny prawy róg.
Obiekt został sprzedany

4 500 zł

15-05-2019
Galeria Foksal 17
MISIAK Michał (ur. 1973)
F-23 , 2018
Olej na płótnie, 30x30 cm, sygnowany
14-05-2019
Nowość
Olsztyńska Galeria Sztuki
Teatrzyk 45/2009
Bartłomiej Lisowski
teatrzyk 45/2009
technika własna/papier

1 600 zł

14-05-2019
Nowość
Galeria Maya
Teatrzyk 41/2010
Bartłomiej Lisowski
Teatrzyk 41/2010
technika własna/papier

1 800 zł

14-05-2019
Nowość
Galeria Maya
Teatrzyk 58/2009
Bartłomiej Lisowski
Teatrzyk 58/2009
technika własna/papier
18/18 cm + oprawa

1 600 zł

14-05-2019
Nowość
Galeria Maya
liczba obiektów: 7769