Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7873)
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
"Pejzaż górski z orłami” , 1994
olej na płótnie, wymiary 60×172 cm

Większy zestaw obrazów Zdzisława Nitki na stronie
http://alfa.galeriagiza.pl/artysci_s/zdzislaw-nitka-3/

tel, 500854053
20-10-2017
Nowość
Galeria Giza
NITKA Zdzisław (ur. 1962)
„Mężczyźni nad martwym orłem” , 2007
olej na płótnie, wymiary 120×150 cm, /obraz jest reprodukowany w albumie „Zdzisław Nitka”, autorstwa Andrzeja Jarosza, wydanym przez Akademię Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Geperta we Wrocławiu, Wrocław 2014
20-10-2017
Nowość
Galeria Giza
JAGIEŁŁO Bogusław Józef (ur. 1960, Gorzów Wielkopolski)
"Toaletka" 2016, olej płótno, 50x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
20-10-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Metastasis" 2012, olej płótno, 80x60cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
20-10-2017
Nowość
RUSINEK Anna Maria (ur. 1977, Busko-Zdrój)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
20-10-2017
Nowość
SZPYT Janusz (ur. 1960)
"Czytająca" 2011, olej płótno, 69x86cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
20-10-2017
Nowość
URBANOWICZ Andrzej (1938 Wilno - 2011 Szklarska Poręba)
" Kobieta z pawiem " , 1995
Autor: Urbanowicz Andrzej
Technika: mieszana, druk graficzny autorski
Sygnatura: gwaszem śr.d: Urbanowicz 95
Wymiary: 34 x 12 w cm / w świetle passe-partout /
Stan zachowania: idealny

1 750 zł

19-10-2017
Nowość
Galeria Sztuki Online Ad Primum Art
BĄK Karol (ur. 1961)
"Świątynia" 2016, olej płótno, 80x80cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
19-10-2017
Nowość
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
rzeźba IGOR MITORAJ-ASCLEPIOS brąz Numer A718/1000
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
19-10-2017
Nowość
liczba obiektów: 7873