Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7863)
JĘDRZEJEWSKI Tomasz
z cyklu Gabinet osobliwości - głowa 3
żywica epoksydowa
40 x 35 x 30 cm
17-10-2017
Nowość
Galeria SD
JĘDRZEJEWSKI Tomasz
z cyklu Gabinet osobliwości - głowa 2
żywica epoksydowa
40 x 35 x 30 cm
17-10-2017
Nowość
Galeria SD
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Chycina - wieczór , 2004
olej na płycie 40 x 60 cm
17-10-2017
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
THE KRASNALS Grupa
Nigdy Więcej , 2013
akryl, szablon, płótno, edycja 7/25
50 x 50 cm
Sygnowany na odwrocie.

1 300 zł

17-10-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
MYJAK Adam (ur. 1947r.)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl

25 000 zł

17-10-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
KUBIAK Michał (ur. 1946)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-10-2017
Nowość
CHROMY Bronisław (1925-2017, Kraków)
Afgan - brąz patynowany, wys. 23cm, dł. 25cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-10-2017
Nowość
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957r.)
"Lalkarz wędrowny" 2016, olej płótno, 40x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-10-2017
Nowość
TUMIELEWICZ Czesław (ur. 1942)
Kółeczko , 2007
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout, posiada sygnaturę artysty.

650 zł

16-10-2017
Nowość
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
liczba obiektów: 7863