Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7756)
MILUN-WALCZAK Ewa
A 1 pion 6 , 2019
Fotografia - Solarigrafia – cykl Canera
Rozmiar: 59×84 cm
W dyspozycji: Studio Art&Passion
Adres email: studio@studioartpassion.pl
15-07-2019
Nowość
Art&Passion
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Kraków (1993) z cyklu IX "Podróże autostopem" , 1993
97 x 146 cm

107 x 156,5 cm (wymiary z oprawą)
Więcej informacji na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego: krakowskidomaukcyjny.pl
15-07-2019
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974)
Inspiration , 2009
Olej na płótnie, podpisany, zatytułowany i datowany 09 na odwrocie; Proweniencja: Galerie Meyer Kainer, Vienna, Wystawiany: Gateshead, Baltic Centre for Contemporary Art, Marcin Maciejowski, February - June 2013
15-07-2019
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
„Popiersie dziewczyny” , 1971
olej na płótnie, 49x39 cm
15-07-2019
Nowość
Galeria Giza
SROKA Jacek (ur. 1957)
pierwszy obraz z cyklu „Sprzęty” , 1992
olej na płótnie, 200×220 cm
15-07-2019
Nowość
Galeria Giza
OBRZYDOWSKI Wiesław (1938 Kraków - 2017 Kraków)
"Autoportret" , 1998
akryl na kartonie, wymiary 100,5x73,4 cm
15-07-2019
Nowość
Galeria Giza
WOLF Maja (ur. 1981)
Płynność granic II , 2019

2 800 zł

13-07-2019
Nowość
Galeria Maya
WOLF Maja (ur. 1981)
Kot Mit , 2019

3 800 zł

13-07-2019
Nowość
Galeria Maya
MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)
Martwa natura z figurką , 2019
Tempera żółtkowa na płótnie 60 x 80 cm/więcej prac artysty na stronie www.tabot.pl
13-07-2019
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
liczba obiektów: 7756