Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7857)
STOKFISZ-DELARUE Jan
"Pod dachami Paryża" 2017, olej płótno, 60x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
13-10-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
13-10-2017
Nowość
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
Z cyklu "Vertigo" wybór prac , 2016
13-10-2017
Nowość
Galeria MILANO
KAŁUŻYŃSKI Paweł (ur. 1979)
z cyklu Vertigo, 120x160 cm, akryl, płótno , 2016

7 000 zł

13-10-2017
Nowość
Galeria MILANO
SIEGOCZYŃSKA-KANIECKA Elżbieta
Dąb (mały format)
Praca pochodzi z Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej.
Praca wyceniona w oprawie we włoskie ramy i passe-partout, posiada sygnaturę artystki.

2 100 zł

13-10-2017
Nowość
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
PUCZEL Jarek (ur. 1965, Kętrzyn)
Przejście, 45x60 cm, olej, płótno , 2016
13-10-2017
Nowość
Galeria MILANO
Sadowieńskie wierzby , 2015

2 100 zł

13-10-2017
Nowość
Głowa, 60x50 cm, olej, płótno , 2017
13-10-2017
Nowość
Galeria MILANO
Połączeni, 120x100 cm, olej, płótno , 2017
13-10-2017
Nowość
Galeria MILANO
liczba obiektów: 7857