Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7891)
GRZYBOWSKI Zbigniew (Kraków, 1926-2012, Kraków)
"Okno I" , 1980
akryl/płótno, 92 x 72 cm, sygn. na odwrociu: 'ZBIGNIEW GRZYBOWSKI / KRAKÓW - DIETLA 50/10 / "OKNO I" 1980 / 92x72 cm / akryl

12 000 zł

10-01-2019
Nowość
Galeria Dyląg
GERTCHEN Agata
Ryc. 8.3 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Sygnatura w prawym, dolnym rogu. Praca oprawiona. W oprawie ma wymiar 30 x 25 cm.

700 zł

10-01-2019
Nowość
Galeria Po Prawej Stronie Wisły
GERTCHEN Agata
Ryc. 1.3 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Sygnatura w prawym, dolnym rogu.

800 zł

10-01-2019
Nowość
KIERSKA-HOFFMANN Ewa (ur. 1923)
"Martwa natura" , 1982
olej/płótno, 54,5 x 45,5 cm, sygn. na odwrociu: 'X.1982 / E. Kierska'
Reprodukowany w: "Kachō-ga. Obrazy kwiatów i ptaków w sztuce Japonii", katalog wystawy, 21.09-31.12.2016 Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, nr kat. 314, s. 367.

6 500 zł

10-01-2019
Nowość
Galeria Dyląg
GERTCHEN Agata
Ryc. 2.4 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Sygnatura w prawym, dolnym rogu. Praca w oprawie bukowej ma 30 x 25 cm.

600 zł

10-01-2019
Nowość
Pierścionek z brylantem ok 1,4 kr
Pierścionek z białego złota, brylant ok 1,38 kr
10-01-2019
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
TARASIN Jan (1926-2009)
Akwarela, papier, 39,5 x 29,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p.d.: , JTarasin 91`

10 000 zł

10-01-2019
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
FRĄCZEK Bartosz (ur.1974r. Częstochowa)
Dziewczyna z psem , 2014
Olej na płótnie, 30x40cm, sygnowany
10-01-2019
Nowość
Olsztyńska Galeria Sztuki
TARASIN Jan (1926-2009)
Akwarela, papier, 29,5 x 41,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p.d.: , JTarasin 90`

10 000 zł

10-01-2019
Nowość
liczba obiektów: 7891