Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7891)
TARASIN Jan (1926-2009)
Technika mieszana, 33,5 x 50 cm w świetle passe-partout
Sygnowany i datowany p.d.: , JTarasin 95`

10 000 zł

10-01-2019
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
GERTCHEN Agata
Ryc. 7.1 z cyklu Anatomia przedmiotu... , 2014
Praca wykonana w technice akwaforta z rysunkiem, na papierze, oprawiona w ramę bukową. Wymiar w oprawie 30 x 25 cm. Sygnatura w prawym, dolnym rogu.

600 zł

10-01-2019
Nowość
Galeria Po Prawej Stronie Wisły
Zimowy obraz
Olej/płótno, 33x33cm
Sygnowany i datowany l.d.:,R.Bonczar 83’
10-01-2019
Nowość
KAMIEŃSKI Marek (ur. 1958)
Vincent i Paul
olej i akryl na płótnie ,wym.100×130 cm
sygnowany l.d.: ‚M Kamieński’
10-01-2019
Nowość
LONTY Sabina
Zmierzch, 1984
olej na płótnie ,wym.50x61 cm

5 500 zł

10-01-2019
Nowość
Porcelanowa ręcznie malowana figura, sygnowana znakiem firmowym i nazwiskiem autorki.

Wysokość: 28 cm

Eleonore (Lore) Friedrich-Gronau (1908 - 2002) niemiecka rzeźbiarka i rysowniczka. W latach 1939-1961 współpracowała z manufakturą Rosenthal.

1 800 zł

10-01-2019
Nowość
HINC Zbigniew (ur. 1947 Gdańsk)
Strażnice Czasu , 2017
"Strażnice Czasu" Zbigniew Hinc, olej na płótnie, 2017
Rozmiar 60 x 90 cm.
KONTAKT 662 007 783 lub galeria@konesersztuki.pl
więcej na WWW. KONESERSZTUKI.PL
10-01-2019
Nowość
Albert Jerka KoneserSztuki.pl
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!

2 800 zł

09-01-2019
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)
Mariola Świgulska
W księżycowym blasku z cyklu zauroczona dmuchawcami
akryl, szlagmetal/płótno
80/60 cm

1 750 zł

09-01-2019
Nowość
Galeria Maya
liczba obiektów: 7891