Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7756)
Akt z lusterkiem(ed.21/50) , 1997
Grafika wykonana techniką serigrafii barwnej, wymiary 51 cm x 75 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu Jerzy Nowosielski.

15 000 zł

12-07-2019
Nowość
Galeria Foksal 17
MILUN-WALCZAK Ewa
A 1 pion 4 , 2019
Fotografia - Solarigrafia – cykl Canera
Rozmiar: 59×84 cm
W dyspozycji: Studio Art&Passion
Adres email: studio@studioartpassion.pl
10-07-2019
Art&Passion
AMBROZIAK Sylwester (ur. 1964, Łowicz)
Idąca para , 1994
Figury z brązy patynowanego, sygnowane , wysokość 30 cm, pytania i zdjęcia , proszę o kontakt tel.607 073 579
10-07-2019
Antyki - Galeria - Dom Antyków
HUCULAK Łukasz (ur. 1977)
Z cyklu "Czaszki" , 2018

2 200 zł

10-07-2019
Olsztyńska Galeria Sztuki
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
"CZERWONA KLAUDIA" 2018, olej na płótnie, 65x90cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
10-07-2019
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
BŁAŻKO Zofia (ur. 1986)
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
10-07-2019
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
"Drzewo życia" , 2018
Obraz olejny na płótnie o wymiarach 150 cm x 100 cm. Obraz sygnowany przez artystę w prawym dolnym rogu. ID 4254

50 000 zł

09-07-2019
Galeria Foksal 17
STOKFISZ-DELARUE Jan
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
09-07-2019
POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
"Akt w wodzie", 1985 r.
Rysunek ołówkiem na papierze, sygnowany i datowany pd. "W. Popielarczyk 85".

Wymiary w ramie: 43x33 cm (29x20 cm).

600 zł

09-07-2019
liczba obiektów: 7756