Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8356)
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Wspomnienie , 2014
95x130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

27 000 zł

15-12-2017
Nowość
Galeria Foksal 17
SZUDAK Jacek (ur. 1955, Bytom)
Katowice - retro , 2017
15-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki FOX
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
"Mewy"
olej na płótnie, 44 x 59,5 cm, sygnowany w prawym, dolnym rogu: "R. Bratkowski"

4 200 zł

15-12-2017
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
HAŁAS Józef (Nowy Sącz 1927-2015 Wrocław)
"Pejzaż Jasny - Góra" , 1966
olej na płótnie, technika własna, wymiary 100x120 cm

informacje o obrazie, tel 500854053
15-12-2017
Nowość
Galeria Giza
HINC Zbigniew (ur. 1947 Gdańsk)
"Powrót do Domu", olej płótno, 40x30cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
15-12-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl

3 500 zł

14-12-2017
Nowość
" W podwórzu "
Autor : Björn R. Forsman
Tytuł : „ W podwórzu „
Technika : tempera, karton
Sygnatura : autorska, p.d.
Stan zachowania : perfekcyjny
Wymiary : wymiar obrazu bez oprawy: 47,5 x 69 w cm
Oprawa : współczesna drewniana, rama z przeszkleniem.

3 000 zł

14-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki Online Ad Primum Art
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
Obiekt został sprzedany
14-12-2017
URBANOWICZ Andrzej (1938 Wilno - 2011 Szklarska Poręba)
" Kobieta z pawiem " , 1995
Autor: Urbanowicz Andrzej
Technika: mieszana, druk graficzny autorski
Sygnatura: gwaszem śr.d: Urbanowicz 95
Wymiary: 34 x 12 w cm / w świetle passe-partout /
Stan zachowania: idealny
Oprawa: praca nie jest oprawiona

1 650 zł

14-12-2017
Nowość
liczba obiektów: 8356