1 zł
2 600 000 zł

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Sombrinhas, 2016

olej na płótnie, 60x80cm,
sygn. l. d.: monogram autorski, opisany na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Saquarema, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Willys, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Icarai, 2015

Olej na płótnie, 60x80cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Plaża w Maricá, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d.: AT oraz na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś w Seattle, 2015 r.

olej, płótno, 80 x 60 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Beira-mar, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: "A", na odwrocie: "Andrzej Tuźnik", "A"

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś przy drodze 903, 2015

Olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Bar de Praia, 2015

olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: monogramem 2015 i pieczątka autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Noc przy drodze 66, 2015

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęcią autorską

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Which way, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Jake`s Cafe, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: znakiem autorskim

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Barra de Barracuda 2015

olej na płótnie 60x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Noc w Seattle, 2015

Olej na płótnie, 81x 60 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Saquarema, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Rua Nossa, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim, na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Avenida Atlântica, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogram autorski, pieczęć na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Saquarema, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś w Seattle, 2015

olej na płótnie, 60×80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
pieczęć autorska na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina

olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d. oraz na odwrocie

liczba obiektów: 51