1 zł
2 600 000 zł

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś w Seattle, 2015

olej na płótnie, 60×80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
pieczęć autorska na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina

olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Motel

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie pieczęć autorska 2015

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Praia em Maricá, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i kot, 2015

olej na płótnie, 60x81 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Niedzielne popołudnie na..., 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. monogramem autorskim

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

On the Road 66, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Niedzielne popołudnie na, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. i na odwrocie.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Kazimierz Dolny nad Wisłą, 2014

olej, płótno, 30x30 cm
sygn. l.d.: A, opisany na odwrocie: A 2014 oraz pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

On the road 66, 2014

olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie AT 2014 oraz pieczątka autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Praia em Maricá, 2013

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Lato w Rio, 2013

olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie monogramem i datą 2013 oraz pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina

olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d.: A (w prostokącie)

liczba obiektów: 53