1 zł
2 600 000 zł
2017-09-08
NEXT

29. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i hulajnoga, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: 500 zł

2017-08-30
Xanadu

57. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina w Gdyni, 2017

akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2017

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 500 zł

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Dziewczyna na plaży, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm
sygnowany l. d. róg i na odwrocie: monogram
Pieczątka autorska na odwrocie.

cena wywoławcza: Wykup abonament

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Latarnie uliczne, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Na co patrzy człowiek spacerujący po plaży, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz pieczęcią autorską na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Mãe e filho

Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2017
sygn. l.d.: A i na odwrocie.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec, rower i samochód, 2016

olej na płótnie, 60x80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdynia - Nabrzeże wejściowe, 2017

olej na płótnie, 60x80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina no vestido, 2016

olej, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2016

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Mãe, 2016

olej na płótnie, 60x80cm,

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gas station, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. monogramem autorskim oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta 2, 2016

Olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Carro azul, 2016,

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i morze, 2016

Olej na płótnie, 60x80cm
Sygn. l. d.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta, 2016

olej, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogram, data 2016 oraz pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Rua em sol, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,sygn. l. d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta 2016

Olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. A

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em praia, 2016

olej na płótnie, 60x80 cm,

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menino em bicicleta, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Carro em praia, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Sombrinhas, 2016

olej na płótnie, 60x80cm,
sygn. l. d.: monogram autorski, opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Saquarema, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Willys, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Icarai, 2015

Olej na płótnie, 60x80cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Plaża w Maricá, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d.: AT oraz na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś w Seattle, 2015 r.

olej, płótno, 80 x 60 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Beira-mar, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: "A", na odwrocie: "Andrzej Tuźnik", "A"

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś przy drodze 903, 2015

Olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Bar de Praia, 2015

olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: monogramem 2015 i pieczątka autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Noc przy drodze 66, 2015

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęcią autorską

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Which way, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Jake`s Cafe, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: znakiem autorskim

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Barra de Barracuda 2015

olej na płótnie 60x80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Noc w Seattle, 2015

Olej na płótnie, 81x 60 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Saquarema, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Rua Nossa, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim, na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Avenida Atlântica, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogram autorski, pieczęć na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Saquarema, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś w Seattle, 2015

olej na płótnie, 60×80 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
pieczęć autorska na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina

olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Motel

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie pieczęć autorska 2015

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Praia em Maricá, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i kot, 2015

olej na płótnie, 60x81 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Niedzielne popołudnie na..., 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. monogramem autorskim

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

On the Road 66, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Niedzielne popołudnie na, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. i na odwrocie.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Kazimierz Dolny nad Wisłą, 2014

olej, płótno, 30x30 cm
sygn. l.d.: A, opisany na odwrocie: A 2014 oraz pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

On the road 66, 2014

olej, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie AT 2014 oraz pieczątka autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Praia em Maricá, 2013

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Lato w Rio, 2013

olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie monogramem i datą 2013 oraz pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina

olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. l.d.: A (w prostokącie)

liczba obiektów: 51