1 zł
2 600 000 zł
/4
2019-05-10
NEXT

20. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974, Puławy)

Fala, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
sygnowany na odwrociu: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

cena wywoławcza: 1 000 zł

2019-04-15
Bohema

23. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974, Puławy)

Latarnie nad morzem, 2018

olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygnowany monogramem l. d. róg,
na odwrocie monogram i pieczęć

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

2019-03-29
Art in House

8. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974, Puławy)

PRZYJACIÓŁKI, 2019

olej na płótnie, 80 x 100 cm

cena sprzedaży: 1 300 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

2019-03-29
NEXT

2. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974, Puławy)

Dworzec nocą, 2018 r.

olej na płótnie, 50 x 60 cm
sygnowany l. d. róg: monogram
pieczęć autorska na odwrociu

cena sprzedaży: 800 zł

cena wywoławcza: 800 zł

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974, Puławy)

Przed burzą, 2018

olej na płótnie, 80 x 100 cm, sygnowany monogramem l. d. róg, na odwrocie monogram i pieczęć

cena wywoławcza: Wykup abonament

Zapomniane miejsce 2, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm

Chłopiec z piłką, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm

Samochód i morze, 2018 r.

olej na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg i na odwrocie: monogram
Pieczęć autorska na odwrocie

Niebieska ciężarówka, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram
Pieczątka autorska na odwrocie.

Rowerzystka i samochód, 2018 r.

olej na płótnie, 60 x 80 cm

Koniec grania!, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm

Schody czyli wieczór w mieście, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm
Sygnowany l. d. róg: monogram

Ciekawość, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram
Na odwrocie: pieczątka autorska

Po sezonie, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęcią autorską

Chłopiec i hulajnoga, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm

Marina w Gdyni, 2017

akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2017

Dziewczyna na plaży, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm
sygnowany l. d. róg i na odwrocie: monogram

Latarnie uliczne, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm.

Na co patrzy człowiek spacerujący po plaży, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz pieczęcią autorską na odwrocie

Mãe e filho

Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2017
sygn. l.d.: A i na odwrocie.

/4
liczba obiektów: 65