1 zł
2 600 000 zł
/3
2017-12-01
NEXT

2. TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Schody czyli wieczór w mieście, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm
Sygnowany l. d. róg: monogram

cena wywoławcza: 500 zł

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Ciekawość, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm
Sygnowany l. d. róg: monogram
Na odwrocie: pieczątka autorska

cena wywoławcza: Wykup abonament

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Po sezonie, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęcią autorską

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i hulajnoga, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina w Gdyni, 2017

akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2017

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Dziewczyna na plaży, 2017r.

olej na płótnie, 60x80 cm
sygnowany l. d. róg i na odwrocie: monogram
Pieczątka autorska na odwrocie.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Latarnie uliczne, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Na co patrzy człowiek spacerujący po plaży, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz pieczęcią autorską na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Mãe e filho

Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2017
sygn. l.d.: A i na odwrocie.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec, rower i samochód, 2016

olej na płótnie, 60x80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdynia - Nabrzeże wejściowe, 2017

olej na płótnie, 60x80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina no vestido, 2016

olej, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2016

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Mãe, 2016

olej na płótnie, 60x80cm,

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gas station, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. monogramem autorskim oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta 2, 2016

Olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Carro azul, 2016,

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i morze, 2016

Olej na płótnie, 60x80cm
Sygn. l. d.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta, 2016

olej, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogram, data 2016 oraz pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Rua em sol, 2016

olej, płótno, 60 x 80 cm,sygn. l. d.: monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta 2016

Olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. A

/3
liczba obiektów: 54