1 zł
2 600 000 zł
/3

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

On the Road 66, 2014

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d. oraz na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta 2, 2016

Olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdynia - Nabrzeże wejściowe, 2017

olej na płótnie, 60x80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em bicicleta 2016

Olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. A

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Chłopiec i hulajnoga, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Which way, 2015 r.

olej, płótno, 60 x 80 cm

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Noc przy drodze 66, 2015

olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz na odwrocie pieczęcią autorską

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Plaża w Maricá, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l. d.: AT oraz na odwrocie pieczęć autorska

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Menina em praia, 2016

olej na płótnie, 60x80 cm,

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Praia em Maricá, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Avenida Atlântica, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: monogram autorski, pieczęć na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Latarnie uliczne, 2017r.

olej na płótnie, 60x80cm.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Mãe e filho

Olej, płótno, 60 x 80 cm, 2017
sygn. l.d.: A i na odwrocie.

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Icarai, 2015

Olej na płótnie, 60x80cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Na co patrzy człowiek spacerujący po plaży, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. monogramem autorskim oraz pieczęcią autorską na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Marina w Gdyni, 2017

akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. l.d.: monogramem, opisany na odwrocie: monogramem oraz ‘2017

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Praia em Maricá, 2013

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d. oraz na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Gdzieś przy drodze 903, 2015

Olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Jake`s Cafe, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. l.d.: znakiem autorskim

TUŹNIK Andrzej (ur. 1974)

Bar de Praia, 2015

olej, płótno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: monogramem 2015 i pieczątka autorska

/3
liczba obiektów: 53