STALOWA Aukcja Popleneriadowa
Aukcja charytatywna Fundacji Galerii STALOWA

17 czerwca 2018, niedziela, godz. 17.00

Jakub TRZCIŃSKI

Wisła - dyptyk, 2018

akryl, płótno, 80 x 100 cm
deska, 22 x 82 cm
Student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Wystawa przedaukcyjna oraz aukcja młotkowa
odbędzie się w Galerii STALOWA
ul. Stalowa 26, 03-426 Warszawa

Agata KRUGER

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 38 x 46 cm
Studentka UMK Toruń

Anna SOBCZYK

Kazimierz Dolny, 2018

olej, płótno, 80 x 100
Studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Antoni CZAPLA

Potrójne spojrzenie, 2018

olej, płótno, 90 x 90 cm

Barbara CAP

Trzy gracje w wąwozie, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm
Studentka Uniwersytetu Zielonogórskiego

powrót