Warszawski Dom Aukcyjny
Otwarcie: 1 lutego 2017

Alfred Wierusz - Kowalski (1849 - 1915)
Osaczony
olej/płótno; 47,8 x 71,5 cm;
sygn. l.d.: A Wierusz-Kowalski

Nowa galeria Warszawskiego Domu Aukcyjnego.

ul. Wilcza 62, 00-679 Warszawa
tel.: 609 444 555
e-mail: warszawskida@gmail.com
www.warszawskidomaukcyjny.pl

Adam Setkowicz
Zima
olej/płótno, 49 x 93,5 cm,
sygn.l.d.: A Setkowicz

Julian Fałat
Pejzaż zimowy z Bystrej
olej/płótno, 60 x 140,5 cm,
sygn.l.d.: J Fałat

Jerzy Kossak
Polowanie par force
olej/tektura; 65 x 95 cm;
sygn. l.d.: Jerzy Kossak

Wlastimil Hofman

Boża myśl, 1930

olej, tektura; 39 x 48,5 cm;
sygn.l.d.: Wlastimil/Hofman/1930

powrót