Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
listopad 2017
Spis treści

W listopadowym „Arteonie”: z okazji wystawy „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst” w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu Krystyna Różańska-Gorgolewska przybliża twórczość Meksykanów oraz historyczne i polityczne okoliczności, w jakich powstawała. W rubryce „Filmowo” Aleksandra Sikorskaz kolei konfrontuje film Julie Taymor o Fridzie z biografią artystki. Sylwetkę Adama Chmielowskiego, czyli świętego Brata Alberta, z okazji kończącego się Roku Brata Alberta przedstawia Aleksandra Sikorska, a Karolina Staszak komentuje konferencję „Nie/możliwa autonomia sztuki”, która odbyła się w Galerii EL w Elblągu, oraz towarzyszący jej wieczór performace. O cyganerii z East Village na marginesie wystawy „Club 57: Film, Performance, and Art in the East Village, 1978-1983” pisze Wojciech Delikta. Z kolei serię „Polska awangarda” artykułem o grupie Jung Jidysz kontynuuje Agnieszka Salamon-Radecka.

 

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl