5 Aukcja Sztuki XXI wieku

25 kwietnia 2018 | środa, godz. 19:30

101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

20 - 25 kwietnia 2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 500 zł

Obiekty w katalogu (81)

/5

1. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Havnen. No.1, 2018 r.

technika własna/akryl/płótno, 31 × 49 cm,
sygnowany l.d: 'AAKRUTUL'
sygnowany na odwrociu: 'AAKRUTUL'

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. BILECKA Marta (ur. 1975)

Impression Sunrise, 2017 r.

akryl/płótno, 60 × 120 cm,
sygnowany p.d: 'MARTA BILECKA'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA BILECKA |AUG. 2017 | "IMPRESSION SUNRISE"'

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. JARNUSZKIEWICZ Natalia (ur. 1987, Warszawa)

Kuropatwy, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 60 cm,
sygnowany na odwrociu: 'Natalia Jarnuszkiewicz 2017'

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. KIESNER Maria (ur. 1976)

Schody (Zurych), 2013 r.

akryl/płótno, dyptyk, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Kiesner | 2013 | Zurych'

cena wywoławcza: 1 000 zł

5. JACEK Łukasz (ur. 1978)

Światło, 2017 r.

olej/płótno, 90 x 145 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Łukasz Jacek 2017'

cena wywoławcza: 1 000 zł

6. ŁOZIŃSKI Filip (ur. 1986)

Miasto, 2018 r.

akryl/olej/płyta, 80 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'F.ŁOZIŃSKI'

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. KAŁMYKOW Urszula (ur. 1986)

Światła horyzontu, 2018 r.

olej/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW'

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Akwedukty, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 120 cm, dyptyk,
sygnowany l.d: 'Pelipas'

cena wywoławcza: 1 000 zł

9. POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)

Balkon, 2016 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Balkon, Justyna P. - Polkowska"'

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. MARCINISZYN Artur (pseud. KOCUR 1) (ur. 1985, Żagań)

STRANGER THINGS, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '2017 "STRANGER THINGS" ARTUR "KOCUR1" MARCINISZYN'

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. KARWOWSKA Magdalena (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 066, 2017 r.

akryl/technika własna/płótno, 100 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAGDA KARWOWSKA MIASTO 066 2017'

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. KOSSAKOWSKI Piotr (ur. 1976, Sosnowiec)

Basen, 2013 r.

olej/płótno, 160 x 140 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | "Basen"/ olej | 2013'

cena wywoławcza: 1 000 zł

13. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 110 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Jarzymowska | bez tytułu | 2018 r.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. ZIELASKOWSKA Gossia (ur. 1983, Poznań)

NLLM, 2018 r.

olej/akryl/plótno, 81 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Gossia Zielaskowska "NLLM" 2018'

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. SZEWCZUK Olga (ur. 1991, Dębowiec)

Kompozycja 72, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Olga Szewczuk | 2016'

cena wywoławcza: 1 000 zł

16. BUSZKOWSKI Igor (ur. 1968)

Bez tytułu, 2018 r.

akryl/nitka/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany u dołu: 'IGOR BUSZKOWSKI 2018 r.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

17. KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)

Chou Croute, 2018 r.

olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Piotr Kachny ''ChouCroute'' 2018'

cena wywoławcza: 1 000 zł

18. DZIEDZIANOWICZ Joanna Maria (ur. 1990, Warszawa)

Geisha, 2017 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm,
sygnowany inicjałami p.d: 'jmd'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JOANNA MARIA DZIEDZIANOWICZ, GEISHA, 2017. 73 x 92 CM'

cena wywoławcza: 1 000 zł

19. JARMOLIŃSKI Bartek (ur. 1975, Łódź)

Luna, 2018 r.

akryl/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'B.JARMOLIŃSKI'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'LUNA, 2018, B.JARMOLINSKI'

cena wywoławcza: 1 000 zł

20. BARANOWICZ Martyna (ur. 1992, Toruń)

Pod różową bluzeczką, 2017 r.

olej/płótno, 120 x 130 cm,
sygnowany p.d: 'M.B.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Martyna Baranowicz "POD RÓŻOWĄ BLUZECZKĄ" 2017'

cena wywoławcza: 1 000 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 81