Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7417)
figura porcelanowa, porcelana, 19x13x8 cm., sygn.:W | Wałbrzych|MADE IN POLAND Wałbrzych-(Tielsch,Altwasser) po 1952r.

300 zł

19-04-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
BĘBNOWSKI Wacław (1865 - 1945)
Wędrowiec
terakota, cokół drewniany wys. 63,5 cm sygn. na podst. z boku: W. Bębnowski
19-04-2018
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Figurka, dziewczynka, porcelana, farby naszkliwne; wys.15 cm,; sygn. zielenią chromu korona/W/1764/ GERMANY wycisk1533 model. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964 r

350 zł

19-04-2018
Nowość
porcelana, farby naszkliwne matowe; wys. 25,5 cm,; sygn. zielenią chromu korona/W/1764/GERMANY model. Kurt Steiner, Niemcy, Wallendorf, VEB Wallendorfer Porzellanfabrik (zał. 1764), po 1964

450 zł

19-04-2018
Nowość
kobalt model Katharina zdobiona na zewnątrz kobaltem, ze złoceniami o formach floralnych; porcelana, kobalt naszkliwny, złocenia; wys.15 cm, śr. 13,5 cm; Niemcy, Weimar, manufaktura Weimar Porzellan, 2 ćw. XX w.

280 zł

19-04-2018
Nowość
Talerz
ceramika XVIII w. wys. 4 cm śr. 26 cm
19-04-2018
Nowość
CIEŚLEWSKI Tadeusz (syn) (1895-1944)
Kamienne schodki
Drzeworyty/papier, 22x14 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany ołówkiem l.d.: 'T. Cieślewski jr.' oraz na płycie l. d.: `CIEŚLEWSKI`

1 200 zł

19-04-2018
Nowość
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
DYBOWSKA Stefania (ur. 1890)
Na Kanonji
Akwaforta/papier, 19×14 cm (w świetle passe-partout)
Sygnowany ołówkiem l.d.: ‚Na Kanonji ‚ p.d.: ‚St. Dybowska’

750 zł

19-04-2018
Nowość
Sztaluga, Francja, ok. 1900 r.
Mini sztaluga, mosiądz, emalia komórkowa. Wysokość: 26 cm, szerokość 14 cm.

950 zł

19-04-2018
Nowość
/825
liczba obiektów: 7417