Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6889)
SZYGELL Stanisław (1881-1941)
Pejzaż z przydrożnym krzyżem
olej, deska, sygn. p.d.: Szygell
26-06-2017
Nowość
Malarstwopolskie.pl
KONARSKI Marian (Marzyn) (1909 - 1998)
PROJEKT SCHODÓW VI , 1937
Kredka, ołówek na papierze.
Wymiar: 22 cm x 30 cm, (w oprawie 49,5 cm x 56,5 cm), sygnowany i datowany ldr: Konarski37. WYSTAWIANY: Marian Konarski (1909- 1998) - Szczepowy Rogatego Serca. Malarstwo, rysunek,rzeźba. 11.IV - 24.V.2015.MN Toruń.

8 500 zł

26-06-2017
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
SŁABIAK Juliusz (1917 - 1973)
Rynek w Krakowie
olej, tektura
48,5 x 33 cm (wymiary w świetle oprawy)
62 x 48 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Słabiak"
26-06-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
SOWINIEC – WIDOK Z GÓRY, 1936
Ołówek na papierze. Wymiary: 50,5 cm x 75 cm (w oprawie 56,5 cm x 81 cm), sygnowany ldr: Marian Konarski, opisany pdr: WIDOK Z GÓRY. Na odwrocie odręcznie ołówkiem: Widok z góry 1936, wł. rodziny.

28 000 zł

23-06-2017
Nowość
FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)
Wawel
32 x 48 cm (w świetle passe-partout)
51 x 65 cm (wymiary z oprawą)
23-06-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
Obraz Scena batalistyczna
Obraz,olej/płótno, Scena batalistyczna,Francja, XIX wiek
wym 36cmX68cm
sygnatura nieczytelna
23-06-2017
Nowość
CONNAISSEUR
PROJEKT SCHODÓW V , 1937
Kredka, ołówek na papierze. Wymiary: 25 cm x 30 cm, (w oprawie 49,5 cm x 56,5 cm), sygnowany i datowany pdr: Konarski 37. WYSTAWIANY: Marian Konarski (1909- 1998) - Szczepowy Rogatego Serca. Malarstwo, rysunek,rzeźba. 11.IV - 24.V.2015.MN Toruń.

8 500 zł

23-06-2017
Nowość
PROJEKT SCHODÓW IV , 1937
Kredka, ołówek na papierze. Wymiary: 25,5 cm x 36,5 cm, (w oprawie 52,5 cm x 62,5 cm), sygnowany i datowany pdr; Konarski M. 1937.
WYSTAWIANY: Marian Konarski (1909- 1998) - Szczepowy Rogatego Serca. Malarstwo, rysunek, rzeźba. 11.IV - 24.V.2015. MN Toru

8 500 zł

22-06-2017
Nowość
PROJEKT SCHODÓW III, 1937
Kredka, ołówek na papierze.
Wymiar: 16 cm x 36,5 cm, (w oprawie 43 cm x 62,5 cm), sygnowany i datowany pdr: Konarski 37

8 500 zł

21-06-2017
Nowość
/766
liczba obiektów: 6889