Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7207)
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
"Biały kot"
Olej na sklejce, sygnowany pd. "a.Karpiński" oraz na rewersie ołówkiem "a.Karpiński". Wymiary w ramie: 38x42 cm (28x33 cm).

15 000 zł

17-11-2017
Nowość
Cukiernica srebrna Lata 1929-1940
cukiernica skrzynkowa złocona wewnątrz, srebro, próby 800, waga: 330 g wym.; 12,5x9,5x7 cm. cechowana: w prostokącie: 800 | w trójkącie krzyż lotaryński na wzgórzu i cyfra 5. Czechosłowacja, Lata 1929-1940

1 700 zł

17-11-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Plakieta ze sceną adoracji pasterzy
brąz patynowany, Augsburg - 2. Połowa XVIII wieku, 10 x 7,7 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "I:Q". Na odwrocie wydrapany znak własnościowy: "JM". Reliefowa plakieta ze sceną na tle architektury.

11 500 zł

17-11-2017
Nowość
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Zegarek damski, naręczny OMEGA
białe złoto próby 750 (18 k), diamenty, firma OMEGA, Szwajcaria - około połowy XX wieku, średnica koperty: 18 mm, długość całkowita: 16 cm. Zegarek w okrągłej oprawie, tarcza bez cyfr, z napisem: "OMEGA | Geneve". Koperta dekorowana 24 diamentami.

9 500 zł

17-11-2017
Nowość
Damski zegarek art deco
metal posrebrzany, Szwajcaria - dwudziestolecie międzywojenne, wymiary koperty: 11 x 28 mm, długość całkowita: 18 cm.Zegarek w prostokątnej, wydłużonej oprawie, tarcza z cyframi arabskimi. Koperta i bransoleta dekorowane cyrkoniami.

1 200 zł

17-11-2017
Nowość
Tkanina - makata buczacka
jedwab, nici metalowe, Buczacz, przełom XIX i XX wieku, 145 x 185 cm, Na spodniej stronie tkany na taśmie znak fabryczny: herb Pilawa rodziny Potockich w otoku z napisem: "BUCZACZ" u góry. Tkanina przetarta na jednym z rogów (stan na zdjęciu).

6 400 zł

17-11-2017
Nowość
Patera z góralem tatrzańskim
brąz patynowany, szkło bezbarwne, Polska - koniec XIX wieku, wysokość: 39 cm, średnica patery: 22 cm. Patera figuralna z postacią górala. Podstawa w formie ośmiokąta wsparta na czterech nóżkach w kształcie kopyt.

4 500 zł

17-11-2017
Nowość
KOZAKIEWICZ Antoni (1841-1929)
"Góralskie zaloty"
olej na płótnie, 80 x 58 cm, sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "AKozakiewicz | 192...".

17 500 zł

17-11-2017
Nowość
NIKIFOR Krynicki (1895-1968)
"Chrzest Chrystusa"
ołówek, kredki na papierze, 17 x 8,5 cm, opisana autorsko u góry kompozycji: "NAWKRYNICAPAX", u dołu cena: "100 ZŁ". Na odwrocie autorska pieczęć Nikifor-biskup oraz mała, prostokątna z napisem: "NIKIFOR-MALARZ | KRYNICA" i napisana kredką cena: "200 ZŁ".

2 400 zł

17-11-2017
Nowość
/801
liczba obiektów: 7207