Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6373)
FRAGET Józef (1797-1867)
plater sygn. Warszawa|Fraget|Plaqeue|, znak firmowy w owalu dwa skrzyżowane młoteczki, numer katalogowy 2293 i 118, w prostokącie Galw, w owalu N kabaret-solniczka. Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget, Lata 1851-1870

550 zł

20-02-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
FRAGET Józef (1797-1867)
plater, mosiądz srebrzony, złocony, ażurowy, wym.36x23x6 cm. Puncowana; w owalu FRAGET / litera N / PLAQUE, znak firmowy skrzyżowane młoteczki i model nr.1165. Warszawa Fabryka Wyrobów Srebrnych i Platerowanych J. Fraget lata 1896-1939

850 zł

20-02-2017
Nowość
A.Winkler "Nazaret", 1835 r.
Staloryt, sygnowany.

250 zł

19-02-2017
Nowość
Staloryt, sygnowany.

350 zł

19-02-2017
Nowość
Miedzioryt sygnowany pd. "I.Blaschki"

550 zł

19-02-2017
Nowość
SYGNET ZŁOTY Z HERBEM NOWINA
HERB NOWINA A PO BOKACH LITERY B-S
ZŁOTO BEZ PRÓBY - 18 K.
WAGA 8.3 GR.

4 000 zł

19-02-2017
Nowość
Monety i Antyki - internetowy antykwariat
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM GLAUBICZ
WYKONANY W BRĄZIE
WYM. WYS. 3 CM. SR.2X1.5 CM.

800 zł

19-02-2017
Nowość
Szklanica do flipu, 1741 r.
Szkło ołowiowe, dmuchane, grawerowane. Wysokość 21 cm, średnica 16 cm.
Flip - mrożony napój z wina, brandy, rumu albo likieru, cukru i jajek.

2 500 zł

18-02-2017
Nowość
Francuski zegar wiszący, Henry Farcot Bronze,
Porcelanowy zegar francuski
Pochodzi z końca XIX wieku
Werk sygnowany: Henry Farcot Bronze,
Wymiary: 35 x 25 cm
18-02-2017
Nowość
Silesia Art Antyki
/709
liczba obiektów: 6373