Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6324)
Wazon "famille rose", Chiny, Dynastia Qing, XIX w.
Wazon „famille rose” z żółtym tłem.
CHINY, Dynastia Qing, XIX w.
Stan bardzo dobry.
Wysokość wazonu bez drewnianej podstawy: 59,5 cm.
Na spodzie wtórne napisy.
Brak sygnatury.
Porcelana, malowana, farby emaliowe.
17-01-2017
Nowość
Galeria D.A.S.
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Prządka
olej, tektura
36 x 18 cm
wymiary z oprawą: 50 x 37,5 cm
Sygnowany p.d.: "J Malczewski"
Na odwrocie pracy znajduje się orzeczenie o autentyczności prof. Feliksa Kopery z 1947 roku.
17-01-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
AMFORA „famille verte”
CHINY, Dynasta Qing, 1 poł. XIX w.
Sygnowana na pokrywie.
Stan bardzo dobry, brak uszkodzeń czy ukrytych napraw.
Wysokość: 44 cm
17-01-2017
Nowość
Galeria D.A.S.
Srebro, 10 g, dł.9 cm. cechowana : w owalu 3, głowa kobiety w chuście i literka K cecha probierni krakowskiej. Kraków, po 1931

130 zł

17-01-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
AUGUSTYNOWICZ Aleksander (1865-1944)
akwarela, wym. 34 x 51 cm w świetle passe-partout, sygnowana p.d. "Augustynowicz /22 V 1919".W starej, drewnianej ramie. Na odwrocie naklejka - sprzed 1939 r. - firmy "Artystyczna introligatornia-ramiarnia /TADEUSZ ZARĘBSKI /W-wa, Marszałkowska 119 m. 41.

4 000 zł

17-01-2017
Nowość
Dzban szkło ołowiowe w opraiwe srebrnej pr. 800, sygnowany. Wysokość 25 cm.

2 500 zł

16-01-2017
Nowość
Paterka srebrna Wiedeń lata 1872-
srebro próby 3(800); wys. 14 cm, średni. 22 cm; waga 437 g. cecha probierni austriackiej, koniczynka z głową Diany, próbą 3 i literą A, monogram złotnika MS. Austro-Węgry, Austria Wiedeń 1872-1920

1 400 zł

16-01-2017
Nowość
KOWALCZEWSKI Paul (1865 Mielżyn - 1910 Berlin)
14-01-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)
certyfikat autenyyczności
14-01-2017
Nowość
/703
liczba obiektów: 6324