Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6982)
SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)
Martwa natura z owocami
Obraz olejny na płótnie przedstawiający martwą naturę z owocami i kwiatami.
18-08-2017
Nowość
Silesia Art Antyki
ACEDAŃSKA-NOWAKOWSKA Irena (1906-1983)
obraz olejny na tekturze , 1945
Obraz autorstwa Nowakowskiej Acedańskiej, graficzki i malarki uczennicy Kazimierza Sichulskiego. Obraz olejny na tekturze.
18-08-2017
Nowość
Silesia Art Antyki
Kufel rezerwisty, Aachen, 1901 r.
Kufel wojskowy rezerwisty piechoty, czterdziestego regimentu w Aachen. Porcelana zdobiona scenami wojskowymi, pokrywa cynowa. Wysokość 20 cm.

1 990 zł

18-08-2017
Nowość
Przycisk do papieru, II poł. XIX w.
Przycisk do papieru, podstawa z czerwonego marmuru, figurka z brązu. Wymiary: 7x7x4 cm.

280 zł

18-08-2017
Nowość
GROTT Teodor (1884-1972)
W ogrodzie Zakopane 1952.
Akwarela, papier;32x49 cm syg. l.d.: Teod. Grott Zakopane 1952 Na odwrocie nalepka: Centralne Biuro Wystaw Artystycznych-Oddział w Krakowie Autor Grott Teodor, akwarela; W ogrodzie |ZPAP.1996 oraz W dniu imienin Sylwi S. od Ojca chrzestnego Teodora Grott

4 000 zł

18-08-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
GROTT Teodor (1884-1972)
Białe róże , 1961
olej na płótnie, wym.49x67 cm.(z ram.58x76 cm) sygn. i dat. p. d.: Ted. Grott/1961

5 300 zł

18-08-2017
Nowość
TYC Wacław (2. poł. XX w.)
Akwarela, tusz, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy Sygnowany ś.d.: WacławTyc, g.: Pułk 9 Ułanów Małopolskich w pierwszych dniach listopada 1918 r.

350 zł

17-08-2017
Nowość
TYC Wacław (2. poł. XX w.)
Dragon 17 Regiment 1810
Akwarela, tusz, szkic rysunkowy; 34 x 29 cm w świetle oprawy Sygnowany l.d.: WacławTyc, p.g.: Dragon 17 Regiment 1810

380 zł

17-08-2017
Nowość
TYC Wacław (2. poł. XX w.)
tusz, szkic rysunkowy; 35 x 29 cm w świetle oprawy Sygnowany p.d.: WacławTyc | 1973r. | l.g.: Trębacz 20 pułku Ułanów 1812 - 1813

380 zł

17-08-2017
Nowość
/776
liczba obiektów: 6982