Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6983)
Empire, Szezlong Mahoniowy Ok. 1840 Roku
Szezlong wykonany około połowy XIX wieku w stylu empire. Mebel wykonany z litego mahoniu, oskrzynienie siedziska fornirowane mahoniem piramidalnym. Wysokość wezgłowia 101 cm, wysokość do siedziska 45 cm, długość 166 cm, szerokość 66 cm.

8 500 zł

18-08-2018
Nowość
e-antyki.com
Cukiernica skrzynkowa w stylu Art Deco wykonana w całości ze srebra próby "3" (800) w Krakowie w latach 20. XX wieku. Cukiernica jest "zgrabna"o bardzo dobrych proporcjach ; wysokość 7 cm, szerokość 12 x 10 cm. Waga 224 gram.

2 200 zł

18-08-2018
Nowość
e-antyki.com
Wojciech Kossak "Ułani Na Zwiadzie", Olej 1926 Rok
"Ułani na zwiadzie", obraz olejny na płycie kartonowej autorstwa wybitnego polskiego batalisty Wojciecha Kossaka z 1926 roku. Obraz o wymiarach 32 x 26,5 cm, wraz z ramą 44 x 38,5 cm.

18 000 zł

18-08-2018
Nowość
e-antyki.com
Absolutnie niespotykany Krucyfiks wykonany zapewne na zamówienie w znakomitej warszawskiej pracowni złotniczej Teodora Wernera w całości ze srebra próby 84 w latach 1896-1908. Krucyfiks jest bardzo okazały ; wysokość 51 cm, waga 1210 gram !!

10 000 zł

18-08-2018
Nowość
e-antyki.com
Duplessi-Bertaux Jean (1747-1819)
"Scena uliczna z rewolucji francuskiej" miedzioryt 1794 rok 19 x 25 cm
17-08-2018
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Herterich Heinrich Joachim (1772-1852)
"Zagroda" grafika 22 x 29 cm sygn. p.d.: von H. I. Herterich 1814
17-08-2018
Nowość
FISCHER OELS Helma (1860/70-ok.1930)
"Widok na wyspę Piaskową we Wrocławiu"
akwaforta odbita na papierze o wym.21,5 x 27 cm. Sygnowana ołówkiem pd, po lewej pod pracą pastorał i infuła oraz herb Wrocławia.

600 zł

17-08-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
ULBRICHT Hugo (1867 - 1928)
Górska wieś , 1919
akwaforta o wym.17,5 x 26 cm odbita na papierze o wym. 22 x 29 cm. Przedstawia płynący doliną, między wiejskimi chatami górski strumień . Na drodze wzdłuż strumienia widoczna odchodząca kobieta.

800 zł

17-08-2018
Nowość
Antykwariat Garbary
ORTHWEIN Hanna (1916 Warszawa - 1968 Warszawa)
Fig. Łabędź, Ćmielów, lata 60-te.
Kolekcjonerska figurka porcelanowa
„Łabędź”
proj. Hanna Orthwein
Ćmielów
Lata 60-te.
Oryginał z epoki.
Sygnowany na spodzie.
Stan bardzo dobry.
www.galeriadas.pl

1 800 zł

17-08-2018
Nowość
Galeria D.A.S.
/776
liczba obiektów: 6983