Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6440)
złoto próby 585, porcelana, szkło; śr. 5,5 cm., 94,8 g. sygn.: Na kopercie : w okręgu korona | w owalu: AUDEMARS FRERES | GENEVE &BRASSUS, w stojącym owalu: wiewiórka - punca szwajcarska dla próby złota Próba : 56|0,585 i numer 143218 . Stan bardzo dobry

9 500 zł

25-03-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
porcelana kremowa, śr.33 cm., Rajskie ptaki, sygn. drukiem zielenią chromu: korona/ Rosenthal/ SELB – Germany Winifred 1948 r. Niemcy, Selb (Bawaria), koncern Rosenthala model Winifred

200 zł

25-03-2017
Nowość
ULBRICH Hugo (1867-1928)
"Widok Niemczy" , 1915
akwaforta na papierze o wym. 29 x 24,5 cm ( w świetle passe- partout). Po lewej remarka z przedstawieniem Gaspara von Lohensteina. Sygnowana na płycie p/d monogramem AU i datowana 1915 oraz l/d ołówkiem.

800 zł

25-03-2017
Nowość
Antykwariat Garbary
ŁĄTKOWSKI Piotr (czynny 1900 - 1944)
srebro złocone próby 84 (0,875), waga 247g; cechowana: w owalu P.Ł (Piotr Łątkowski) oraz oznaczenie próby srebra „Sr84”Warszawa,Piotr Łątkowski lata 1915-1920

700 zł

25-03-2017
Nowość
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 20 cm Sygnowane: niebieską farbą: pod koroną monogram wiązany AGR i data 1762 oraz V/20790/5. ogrodniczka, Niemcy, Turyngia, Volkstedt, Aelteste Volkstedter Porzellanfabrik, lata 1915 – 1972.

600 zł

25-03-2017
Nowość
Porcelana, ażurowa, malowana podszkliwnie, złocenia; wys.12 cm, Sygnowana kobaltem wewnątrz U pod koroną UNTER | WEISS | BACH; wyciskiem 8815/0 Niemcy, Turyngia, VEB Unterweiübacher Werkstätten für Porzellankunst, po 1962r

450 zł

25-03-2017
Nowość
Półmisek
NIEMCY VORDAMM fajans II poł. XIX w. dł. 56,5 cm szer. 46 cm

1 000 zł

24-03-2017
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Półmisek
SPODE COPELANDS CHINA ENGLAND fajans pocz. XIX w. dł. 51 cm szer. 40 cm

1 000 zł

24-03-2017
Nowość
MONDZAIN Szymon (Simon, Szmaj) (1890 Chełm - 1979 Paryż)
Weduta , 1971
akwarela/papier, 54x37cm, sygnowana
24-03-2017
Nowość
Antyki - Maciej Widurski
/716
liczba obiektów: 6440