Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7052)
NOWICKI Marian (1904 - po 1939 Gusen)
Puk puk w okieneczko
olej, sklejka, 49x39cm, sygn. l.d.: Marian Nowicki

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl
19-09-2017
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Kantyna podróżna, Francja, III ćw.. XIX w.
Skrzynka na alkohole: 4 karafki, 16 kieliszków. Fornir palisander, markieteria z mosiądzu i macicy perłowej.

6 500 zł

19-09-2017
Nowość
BOROWICKI Władysław (1909 -1997)
Kirasjerzy odpoczynek
olej, płótno; wym.60 x 50 cm.(z ramą 74x65 cm.); sygn. p. d.: W. BOROWICKI

4 100 zł

18-09-2017
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Donica porcelanowa, Francja, XIX w.
Donica porcelanowa, ręcznie malowana, Francja, XIX w. Wysokość 19 cm, średnica 19 cm.

650 zł

18-09-2017
Nowość
Samowar Fraget, Warszawa, ok. 1860 r.
Samowar plater na miedzi, sygnowany, zelektryfikowany. Na pokrywie herb Lubicz. Wysokość 46 cm.
17-09-2017
Nowość
Stojak w formie dorożki, plater sygnowany. Uchwyt na 9 cygar oraz pojemnik na zapałki.
17-09-2017
Nowość
KAMASA Tadeusz (1924 - 2003)
Pejzaż nadmorski
Olej, płótno, sygn. p.d.: T.Kamasa

Więcej prac w kategorii "Pejzaż" do obejrzenia na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl

3 900 zł

17-09-2017
Nowość
Malarstwopolskie.pl
Dzban do wody, Marshall&Son, Edynburg, 1831 r.
Srebro puklowane, giloszowane, sygnowane. Rękojeść z elementami z kości słoniowej. Waga ok 1000 gram. Wysokość 25 cm.

8 900 zł

16-09-2017
Nowość
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Stare miasto w Warszawie
Akwarela na papierze, sygn.pd. "M.Puchalski". Wymiary w ramie: 30x24 cm.

950 zł

16-09-2017
Nowość
/784
liczba obiektów: 7052