Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6665)
STRAETEN Georges van der (1856 - 1941)
"Popiersie kobiety"
brąz sygn.: G.van der Straeten wys. figury 18 cm wys. całk. 28 cm
16-11-2018
Nowość
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
Komoda empirowa
pocz. XIX w. wys. 90 cm dł. 92 cm gł. 48 cm
16-11-2018
Nowość
POLOCZEK Edward
Stare Miasto w Warszawie
Artystyczna, czarno - biała fotografia wykonana w technice bromowej, autorstwa Edwarda Poloczka (1922 - 1997), pierwszego prezesa Polskiego Związku Artystów Fotografików; czas powstania: lata 60 - te.
16-11-2018
Nowość
Silesia Art Antyki
HOFMAN Wlastimil (1881-1970)
„Mężczyzna w zielonym kapeluszu” , 1926
Olej na tekturze, sygnowany l.d. "Wlastimil Hofman 1926".

Wymiary w ramie: 45x61 cm (38x46 cm)

24 000 zł

16-11-2018
Nowość
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
"Rybacy wyciągający sieci", olej tektura, 50x66cm
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!!!!
15-11-2018
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Modlitwa Araba", olej sklejka, 34x48cm oprawiony
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota 8-13
galeria@tadeo-art.p
tel.602183303
15-11-2018
Nowość
MALCZ Filip Karol (1797 - 1867)
lichtarz srebrny, srebro próby 12, wys. 26 cm, szer. podstawy 10,5 cm; waga 294 g. cechowany; w prostokątach Malcz kursywą, 12, w /Warszawie i w owalu kotwica znak warsztatowy, Warszawa, złotnik Karol Malcz, lata 30.- 40 XIX w.

2 400 zł

15-11-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Pojemnik szklano srebrny Lwów, 1810-1824r.
Szkło, Srebro, próba 13, waga pokrywki ażurowej 138 g, wym. 20,5x8,5x5 cm. Puncowanie: cecha lwowskiego urzędu probierczego z datą 182?, próbą 13 i litera D ; monogram złotnika HK; DTF- cecha Lwowska z lat 1810-1824 r.

680 zł

15-11-2018
Nowość
Kropielniczka, Francja
Kropielnica z zawieszką, onyks, emalia komórkowa.

Wymiary: 25x16 cm.

850 zł

15-11-2018
Nowość
/741
liczba obiektów: 6665