Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7189)
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław (ok. 1875 - 1946/47)
Scena zimowa z zaprzęgiem
Konie z zaprzęgiem, olej, tektura; wym. 62 x 47 cm.(z ramą 48x34 cm.)Sygnowany p.d. Z Zygmuntowicz

6 200 zł

23-01-2018
Nowość
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
MEHOFFER Józef (1869 Ropczyce k. Lwowa - 1946 Wadowice)
węgiel na papierze, wymiary:57 x 43,5 cm (w świetle passe-partout), sygnowany pd: Kahlenberg, ponadto na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie. Wzdłuż dolnej partii zarysu głowy widoczne rozdarcie papieru.

6 500 zł

23-01-2018
Nowość
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
„Sad" , 1899
Litografia na różowym papierze, wymiary 32x24x5 cm, sygnowana u dołu po prawej stronie JS, Litografia zamieszczona w czasopiśmie Życie, nr 6, 15 marca 1899 r. (Rok III), s. 105., Lit.: "Polnische Graphik", katalog wystawy, Warszawa-D
22-01-2018
Nowość
Galeria Giza
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
„Sad” , 1899
Litografia na niebieskim papierze, wymiary 32x24x5 cm, sygnowana u dołu po prawej stronie JS, Litografia zamieszczona w czasopiśmie Życie, nr 6, 15 marca 1899 r. (Rok III), s. 105., Lit.: "Polnische Graphik", katalog wystawy, Warszaw
22-01-2018
Nowość
Galeria Giza
plater, wys.: 24 cm, śr.: 8 cm, śr. patery: 24 cm
na spodzie znak wytwórni: 'WMF | IKORA | GERMANY | SILVER PLATE'
ID: 50798

1 800 zł

20-01-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Kabaret w stylu empirowym, Paryż, 1819-1838
srebro, szkło, waga: 761 g, próba: '1', 32 x 26 cm, dwie karafki: 21,5 cm x 8 cm
na spodzie znaki złotnicze: znak złotnik a: 'DOYEN'
ID: 48937

8 900 zł

20-01-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
srebro, szkło kryształowe, szlifowane, waga: 426 g, próba: '1', 31 x 20,5 x 10 cm, dwie karafki 24,5 cm x 9 cm
ID: 48709

8 900 zł

20-01-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Półmisek, August Wellner & Sohne , Niemcy
plater, 40 x 19,2 cm
na spodzie znak wytwórni: 'SACHSMETALLW. FABRIK | AUG WELLNER SOHNE | AKTIEN GESELLSCHAFT|36'
ID: 1941

400 zł

20-01-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
Naczynko na przyprawy, Kijów
srebro, waga: 65 g, próba: '84', 8,2 x 8 cm
na spodzie znaki złotnicze: złotnik 'JB', rosyjska punca państwowa, próba srebra
ID: 17698

800 zł

20-01-2018
Nowość
DESA Unicum - Galeria
/799
liczba obiektów: 7189