Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7924)
DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)
Pejzaż z wyobraźni , 2012
olej, płótno
65,5 x 75 cm
wymiary z oprawą: 87 x 97 cm
18-01-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
STOKFISZ-DELARUE Jan
VINSTINS et LIQUEURS 2017, olej płótno, 60x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl

5 500 zł

17-01-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
STOKFISZ-DELARUE Jan
Passage Duval 2 " 2017, olej płótno, 60x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOSCI
tel.602183303

5 500 zł

17-01-2017
Nowość
WILKOŃ Józef (ur. 1930)
17-01-2017
Nowość
Warsaw Art Gallery
ZEDLEWSKI Łukasz (ur. 1989)
Zima. Sząbruk. , 2014
50x100 olej płótno
17-01-2017
Nowość
Galeria Ether
BARSZCZ Jacek (ur. 1967r.)
Przy domu w Petit Jean , 2013
92x65 olej płótno
17-01-2017
Nowość
Galeria Ether
SUPRYN Tomasz ur. 1952 Warszawa - mieszka i tworzy w Warszawie
Brdo - most , 2015
50x65 olej płóno
17-01-2017
Nowość
Galeria Ether
Kłodzko - rzeźby na moście , 2015
50x70 olej płótno
17-01-2017
Nowość
Galeria Ether
ZACHAREWICZ Witold Andrzej (Kraków 1929 - Kraków 1985)
Pejzaż z Hiszpanii
olej, płótno
46 x 55 cm
Praca jest oprawiona w czarną ramę z lat 70.
17-01-2017
Nowość
Galeria Sztuki ATTIS
/881
liczba obiektów: 7924