Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7917)
NOCOŃ Cyprian (ur. 1991, Chorzów)
"Wiosna" 2016, olej płótno, 65x50cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
29-03-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
"Obcęgi II" 2014, olej płótno, 130x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOSCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
29-03-2017
Nowość
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
"Wzlot" , 2017
serigrafia (odbitka II/XX)

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAMÓW

tel. 501 570 867
info@galeria-quantum.pl

1 800 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Quantum
Zofia Dobrzańska - Ikona Matki Bożej
30x21 tempera jajowa szlagmetal deska

1 200 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Ether
Zofia Dobrzańska - Ikona Michała Archanioła
21,5x15 tempera jajowa, szlagmetal, deska

1 000 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Ether
WOLF Maja (ur. 1981)
Zatrzymany czas
Maja Wolf
olej na płótnie
130/60 cm
sygnatury, certyfikat

4 500 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Maya
OLCZYK Andrzej
Piramida
Andrzej Olczyk
rysunek długopisem na papierze
37/28 cm
sygnatury, certyfikat

2 500 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Maya
OLCZYK Andrzej
Obsesje II
Andrzej Olczyk
37/28 cm
sygnatury, certyfikat

2 300 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Maya
OLCZYK Andrzej
Wschód II
Andrzej Olczyk
37/28 cm
sygnatury, certyfikat

2 600 zł

28-03-2017
Nowość
Galeria Maya
/880
liczba obiektów: 7917