Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8346)
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-12-2017
Nowość
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
WYSOCKI Stanisław (ur. 1949)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-12-2017
Nowość
PĄGOWSKA Teresa (1929 Warszawa - 2007 Warszawa)
Postać , 1985
olej, płótno, 80 × 80 cm sygnowany l. d.: "TP" i na odwrocie: "TERESA PĄGOWSKA 1985 POSTAĆ 80 x 80

Więcej na stronie galerii www.personalart.pl
tel: 519 499 630
17-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)
Chmury , 2014
olej, płótno 40 x 30 cm na odwr. na płótnie napis: 11/12 | BUJNOWSKI/2004

tel: 519 499 630
17-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
"1" 2015
akryl, płótno, 100 x 100 cm sygn. na odwrocie: L. Tarasewicz, 2015 / 100 x 100 / Akryl

tel: 519 499 630
17-12-2017
Nowość
Galeria Sztuki PERSONALART
MAJROWSKI-MEYRO Zdzisław (ur. 1952)
Światło , 2006
180x130 cm / olej na płótnie / blejtram sosnowy / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

70 000 zł

17-12-2017
Nowość
Galeria Foksal 17
MYJAK Adam (ur. 1947r.)
rzeźba Adam Myjak - terakota - wysokość 35cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-12-2017
Nowość
JACHTOMA Aleksandra (ur. 1932r.)
"08.09.2001" , 2001
olej na płótnie 100 x 100 cm / więcej na www.tabot.pl
17-12-2017
Nowość
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
MICEK Sławomir (ur.1956r.)
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
www.tadeo-art.pl
17-12-2017
Nowość
/928
liczba obiektów: 8346