Abstrakcja organiczna, geometryczna i op-art

30 marca 2017 | czwartek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 500 zł

Obiekty w katalogu (26)

11. DELIŃSKA Iwona (ur. 1963)

Nothing is as it seems, 2017

olej, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d.: monogramem, opisany na odwrocie: "NOTHING IS AS IT SEEMS" Delińska 2017

cena sprzedaży: 2 500 zł

26. SZCZERBAKOWICZ Magdalena (ur. 1979)

Bez tytułu, 2015

akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: M. Szczerbakowicz 2015

cena sprzedaży: 1 300 zł

21. KOBIERECKA Magdalena (ur. 1974)

Kompozycja nr 98, 2016

technika własna, szkło, 52x42 cm
opisany na odwrocie: Magdalena Kobierecka "Kompozycja nr. 98" 2016 r.

cena sprzedaży: 700 zł

20. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2016 60x60 cm

cena sprzedaży: 550 zł

4. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Struktura 2017

olej, płótno, 92x65 cm
sygn. l.d.: P. TRUSIK 17, opisany na odwrocie: P. Trusik

cena sprzedaży: 950 zł

8. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (16), 1997

olej, akryl, płótno, 20x50 cm
opisany na odwrocie: 16 14/I/97 oraz nalepka autorska

cena sprzedaży: 500 zł

10. ŚLIWA Aneta (ur. 1990, Kraków)

Argentyna 1922, 2017

ceramika szkliwiona, gablota szklana, 34x34 cm kompozycja, 52x52x4,5 cm oprawa
opisany na odwrocie: ANETA ŚLIWA 2017 r. "ARGENTYNA 1922"

cena sprzedaży: 600 zł

12. RADOCH Karolina (ur. 1989)

Oksymoron XI, 2013

emalia, popiół, płótno, 150x100 cm
opisany na odwrocie: Karolina Radoch Oksymoron XI

cena sprzedaży: 800 zł

14. JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Zapis XXXVI, 2016

akryl, olej, płótno, 90x120 cm
opisany na odwrocie: robert jaworski 2016 zapis XXXVI

cena sprzedaży: 1 000 zł

1. TOMALA Jerzy

Dąb w ogrodzie CXXX, 2016

akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: TOMALA DĄB W OGRODZIE CXXX 2016, opisany na odwrocie: JERZY TOMALA "DĄB W OGRODZIE - CXXX" APR. 2016

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. OBOZ Ignacy (ur. 1989, Lublin)

Fragment z cyklu Egzekucje, 2016

olej, alkid, płótno, 130x110 cm
opisany na odwrocie: I. OBOZ 2016 EGZEKUCJE

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. GIERAGA Aleksandra (ur. 1968r. w Ozorkowie)

Pejzaż ruchomy i serce, 2016

akryl, płótno, drewno, 35,5x157 cm
opisany na odwrocie: ALEKSANDRA GIERAGA MOVING LANDSCAPE

cena wywoławcza: 1 500 zł

5. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2015

technika własna, olej, płótno, 110x70 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015

cena wywoławcza: 1 500 zł

6. NOSOWICZ Anna

Elements of nature 1, 2015

olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: ANNA NOSOWICZ ELEMENTS OF NATURE 1 2015

cena wywoławcza: 900 zł

7. MIRCZAK Jacek (ur. 1968, Częstochowa)

Nieuchronność miejsca, 2014

akryl, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: JACEK MIRCZAK - 2014 "NIEUCHRONNOŚĆ MIEJSCA" AKRYL NA PŁÓTNIE 100x100 cm

cena wywoławcza: 1 700 zł

9. SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Rea, Tetyda i Dione, 2017

akryl, płótno, 100x150 cm
opisany na odwrocie: DOMINIK SMOLIK "REA, TETYDA I DIONE" AKRYL/PŁÓTNO 100x150 CM KRAKÓW MMXVII Dominik Smolik

cena wywoławcza: 700 zł

13. PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)

Dźwięki, 2017

akryl, płótno, 70x70 cm
sygn. p.d.: agaPe., opisany na odwrocie: AGA PIETRZYKOWSKA "DŹWIĘKI" 2017 AKRYL/PŁ

cena wywoławcza: 950 zł

15. LENIK Iwona (ur. 1983, Przemyśl)

Pink Head, 2015

akryl, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: I. Lenik

cena wywoławcza: 400 zł

16. WORONIEC Piotr (ur. 1981, Rzeszów)

Trafo, 2017

akryl, kolaż, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR. "TRAFO" / zs. MODELE ZASTĘPCZE 1981/2017 W NAWIĄZANIU DO AFORYZMU F. KAFKI NR. 55

cena wywoławcza: 800 zł

17. PARYŻSKI Michał (ur. 1946)

Obszary 15, 2000

olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MICHAŁ PARYŻSKI

cena wywoławcza: 4 900 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 26