Aukcja Kolekcji - sztuka współczesna

17 kwietnia 2018 | wtorek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
11 000 zł

Obiekty w katalogu (20)

7. VASARELY Victor (1906 Pécs - 1997 Paryż)

serigrafia, papier
41 x 41 cm
nr. l.d. 17 / 250 i sygn p.d.: Vasarely

cena sprzedaży: 3 000 zł

8. VASARELY Victor (1906 Pécs - 1997 Paryż)

serigrafia, papier
40 x 40 cm
sygn. p.d.: Vasarely i nr l.d.: 29/250

cena sprzedaży: 3 000 zł

1. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Wisząca, 1955 r.

gwasz, papier
32 x 24 cm
sygn. i dat. na odwrocie: J.NOWOSIELSKI55

pochodzenie:
- Starmach Gallery
- kolekcja prywatna - Poznań

cena sprzedaży: 11 000 zł

3. PŁÓCIENNIK Henryk (ur. 1933)

Akt leżący

akwarela, gwasz, papier
25 x 36 cm
sygn. p.d.: HPłóciennik

cena sprzedaży: 1 350 zł

5. BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

bez tytułu, l. 60-te XX w.

tusz, papier, akwarela
30 x 20,5 cm

cena sprzedaży: 1 900 zł

6. MITORAJ Igor (1944 Oederan w Niemczech-2014 Pietrasanta w Toskanii)

Medal Articulations, 1983-1984

brąz
średn.: 9 cm
sygn.: MITORAJ; na odwrocie numer: C3643500 oraz stempel z napisem w otoku: EXPERIMENTATION MULTICENTRIQUE PFIZER 83-84

cena sprzedaży: 1 600 zł

4. LEBENSTEIN Jan (1930-1999)

Trębacze, 1972 r.

litografia papier
33 x 23,7 cm
sygn p.g.: Lebenstein i nr l.d.: 93/100 (ółówkiem)

cena sprzedaży: 850 zł

14. CIECIERSKI Tomasz (ur. 1945, Kraków)

Wenus i Gladiator, 1985 r.

linoryt, linoleum
62 x 92 cm
sygn. i opis. d.: "Wenus i Gladiator" T. Ciecierski 1985 linoryt 6/20

cena sprzedaży: 1 500 zł

16. GAJ Jacek (ur. 1938)

ilustracja do Auto da fé E. Canetti`ego, 1967 r.

akwaforta, akwatinta, papier
21 x 17,5 cm
sygn. i opis. d.: Auto da Fe Canetti’ego epr d’artiste III jacekgaj1967

cena sprzedaży: 600 zł

11. SKOPOWSKA Wanda Denise (1919 - 1981)

Przy tunelu rano w Warszawie, przed 1973 r.

olej, płótno
50 x 60 cm
na odwrocie: DENISE SKOPOWSKA Nr leg.6310 | cena 3.000 zł | rozmiary 50x60 | OLEJ | Przy tunelu rano w W/wie

cena sprzedaży: 500 zł

2. KWIATOWSKA Maja (ur. 1949)

bez tytułu, 2003 r.

olej, płótno
73 x 73 cm
sygn. dat. i opis. na odwrocie: 2003, OLEJ, PŁÓTNO, 73 x 73 MAJKA KWIATOWSKA

cena sprzedaży: 650 zł

15. ISSAIEFF Jan Grzegorz (Issajeff) (ur.1953)

A.R.C.H.E., 2008 r.

olej, płótno
18 x 24 cm
sygn., dat. i tyt. na odwrocie

cena sprzedaży: 400 zł

13. MARKUNAS Jacek (1952 - 2005)

Akt, 2013 r.

kredka, papier
29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. d.:: MARKUNAS 2003

cena sprzedaży: 450 zł

12. WIECZOREK Karol (ur. 1949, Bytom)

Pracownia, 1969 r.

olej, płótno
50 x 80 cm
sygn. i dat. p.d.: Karol Wieczorek 69

cena sprzedaży: 2 700 zł

9. LIPSKI Tadeusz (ur. 1905 Warszawa)

bez tytułu, 1977

serigrafia, papier
58,5 x 54,5 cm
sygn. i opis.: A.P. TAD. LIPSKI 1977

cena sprzedaży: 700 zł

18. WYŻYKOWSKI Jan (ur. 1956)

Nowy strukturalizm, 2016 r.

olej, płótno
100 x 130 cm
sygn., opis. i dat. na odwrocie

cena sprzedaży: 2 500 zł

10. LIPSKI Tadeusz (ur. 1905 Warszawa)

bez tytułu, 1977

serigrafia, papier
58,5 x 54,5 cm

cena wywoławcza: 500 zł

17. TRATKIEWICZ Wojciech (ur. 1954, Warszawa)

Sudety - żółte

olej, płótno
73,5 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Tratkiewicz 2016

cena wywoławcza: 3 700 zł

19. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Gwiezdny pył 1, 2016 r.

dyptyk,
120 x 80 cm
akryl, technika własna, płótno
sygn. p.d.

cena wywoławcza: 500 zł

20. ŚWIERZY Waldemar (1931-2013)

Henryk Mikołaj Górecki

gwasz, kolaż, papier
40 x 28 cm
sygn. l.d. ŚWIERZY

cena wywoławcza: 2 700 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 20