Młoda Sztuka

21 grudnia 2017 | czwartek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny DESA UNICUM

ul. Piękna 1A

00-477 Warszawa

8 - 21 grudnia 2017
Dom Aukcyjny Desa Unicum
Warszawa, ul. Piękna 1

Szukaj w tym katalogu
1 zł
500 zł

Obiekty w katalogu (94)

/5

1. KIMURA Lia (ur. 1992, Shingu, Japonia)

Refraction, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany p.d.: 'LK'
na odwrociu opisany: 'LK | LIA KIMURA | "REFRACTION" 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

2. ADAMUS Agata (ur. 1988)

cena wywoławcza: 500 zł

3. KAŁMYKOW Urszula (ur. 1986)

Drogi, 2016 r.

olej/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'URSZULA KAŁMYKOW'

cena wywoławcza: 500 zł

4. ŁUKASIEWICZ Misia (ur. 1989)

Po balu u Bony, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'MŁ'
na odwrociu opisany: 'MISIA | ŁUKASIEWICZ | PO BALU U | BONY | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

5. WĄTOR Adam (ur. 1970, Myślenice)

Przyjaciółki, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Adam | Wątor | 2017'
na odwrociu opisany: ' "PRZYJACIÓŁKI" | ADAM WĄTOR 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

6. ZALEWSKA Anna (ur. 1985)

Milczenie jest echem snów, 2017 r.

technika własna/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'Zalewska'
na odwrociu opisany: '"Milczenie jest echem snów" Anna Zalewska 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

7. WITKOWSKA Ewa (ur. 1985, Płońsk)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'WITKOWSKA'

cena wywoławcza: 500 zł

8. BRADE Malwina de (ur. 1968)

Jelenie, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany p.d.: 'de BR | AD | E'

cena wywoławcza: 500 zł

9. SŁOWIAŃSKA-KUCZ Katarzyna (ur. 1961)

Pożegnanie, 2017 r.

olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KS 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

10. BREWKA Wojciech (ur. 1980, Kalisz)

Big City Life, 2017 r.

akryl, olej, spray/płótno, 120 x 160 cm
sygnowany p.g.: 'BREWKA'
na odwrociu opisany: 'BREWKA | "BIG CITY LIFE" | WARSZAWA 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

11. KRUTUL Agata (ur. 1983)

Bez tytułu, 2017 r.

technika własna/płótno, 60 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AAKRUTUL | 2017 ROK'
na odwrociu opisany: 'AAKRUTUL | 2017 ROK'

cena wywoławcza: 500 zł

12. MROCZKA Michał (ur. 1984)

Gdynia, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany p.d.: 'MICHAŁ MROCZKA | "GDYNIA" | 2017'
na odwrociu opisany: 'MICHAŁ MROCZKA | "GDYNIA" | 2017 | AKRYL | 150X100'

cena wywoławcza: 500 zł

13. SZEWCZYK Jarosław (ur. 1985, Tomaszów Mazowiecki)

Łódź Fabryczna, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 140 cm
sygnowany na odwrociu: 'S'

cena wywoławcza: 500 zł

14. KOTER Bartłomiej (ur. 1984)

Noon Walk in Blue Winter. NYC., 2017 r.

olej/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany p.d.:'BARTŁOMIEJKOTER'
na odwrociu opisany: 'bartłomiej koter, 'Noon walk in blue #3', olej 3 KW. 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

15. SOBIEPAN Andrzej (ur. 1982, Braniewo)

Z cyklu 'Kadry wolności', Light on the edge III , 2017 r.

technika własna, farba poliuretanowa/płyta MDF, 62 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na spodzie: 'Andrzej Sobiepan | Kadry Wolności | Londyn 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

16. WORONIEC Piotr (ur. 1981, Rzeszów)

Postea, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 114 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR WORONIEC JR | POSTEA | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

17. OSIECKA Anna (ur. 1984, Kraków)

Sol, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna Osiecka | "Sol" 2017 r.'

cena wywoławcza: 500 zł

18. SZESZUŁA Maria (ur. 1986)

Kompozycja E1, 2017 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szeszuła 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

19. MACKIEWICZ Maciej (ur. 1977, Gorzów Wielkopolski)

Układ potrójny E10, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'MM'
na odwrociu opisany: 'Maciej Mackiewicz | "UKŁAD POTRÓJNY E10" | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

20. MOŚCICKI Igor (ur. 1979)

Jednooka wrona, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 50 cm
sygnowany i datowany p.g.: 'Mościcki I | 2017'

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 94