Świąteczna Aukcja Biżuterii oraz Sztuki

11 grudnia 2017 | poniedziałek, godz. 19:00

Dom Aukcyjny Panorama

Al. Witosa 31 lok 122

00-710 Warszawa

20 listopada - 11 grudnia 2017

Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata aukcyjna w wysokości 12% + VAT.

W przypadku obiektów oznaczonych symbolem * doliczona zostanie opłata droit de suite.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
85 000 zł

Obiekty w katalogu (155)

/8

101. CHEŁMIŃSKI Jan (1851-1925)

Szaser Gwardii Cesarskiej

olej/deska, 27 x 21 cm
sygn. p.d.: "Jan V. Chełmiński"
pochodzenie: kolekcja prywatna

cena wywoławcza: 32 000 zł

102. KORECKI Wiktor (1890-1980)

olej/płótno, 51 x 78 cm
sygn. l.d.: "Wiktor Korecki"
obraz po konserwacji

cena wywoławcza: 5 500 zł

103.

PAWLISZAK Wacław (1866 Warszawa - 1905 Warszawa) - przypisywany

Warta zamkowa
olej/płótno, 27,4 x 46,7 cm
podp. p.d.: "W. P."

cena wywoławcza: 16 000 zł

104. BOŃCZA-TOMASZEWSKI Julian (1834 Petersburg -1920 Nicea)

Żebrak - klarnecista z dziewczynką i psem, 1868

olej/płótno dublowane, 53,6 x 42 cm
sygn. l.d. monogramem wiązanym "BT/1868"
- monogramista "BT" identyfikowany jako J. Bończa-Tomaszewski

cena wywoławcza: 26 000 zł

105. JANKOWSKI Marian

Zimowy zaprzęg

akwarela/papier, 34 x 49 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: "M. Jankowski"

cena wywoławcza: 1 200 zł

106. MALSKI Marian

W słońcu, 1932

olej na płótno, 65 x 49,5 cm
sygn. p.d.: "M. Malski/1932"
z tyłu naklejka z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych we Lwowie

cena wywoławcza: 100 zł

107. ACEDAŃSKA-NOWAKOWSKA Irena (1906-1983)

Kwiaty

olej/tektura, 36,5 x 28 cm (w świetle ramy)
sygn. l.d.: "I. Nowakowska-Acedańska"

cena wywoławcza: 100 zł

108. CHMIELEWSKI Zygmunt (XX w.)

Panna wodna

akwarela/papier, 22 x 14 cm
sygn. p.d.: "Zygmunt Chmielewski"

cena wywoławcza: 100 zł

109. WYGRZYWALSKI Feliks Kazimierz (1903 - 1966)

Wzburzone morze

olej/płyta, 36 x 51 cm
sygn. l.d.: "F. Kazimierz Wygrzywalski"

cena wywoławcza: 5 500 zł

110.

M. Wyszkowski (akt. I poł. XX w.)

Hel
olej/płótno, 45 x 68,5 cm
sygn. l.d.: "Wyszkowski/1936/Hel"

cena wywoławcza: 2 400 zł

111. SICHULSKI Kazimierz (1879 - 1942)

Drzewa nad jeziorem, 1921

olej/płótno dublowane, 67,8 x 54,5 cm
sygn. p.d.: "Sich 921"

cena wywoławcza: 24 000 zł

112. MAKAREWICZ Zofia

Naprawa dywanu, ok. 1930

olej/płótno dublowane, 39 x 60 cm
sygn. p.d.: "Z. Makarewicz"

cena wywoławcza: 4 200 zł

113. FABIJAŃSKI Stanisław Ignacy Poraj (1865 - 1947)

Autoportret, 1941

olej/tektura, 33 x 25 cm
sygn. p.g.: "Stanisław Poraj Fabijański/autoportret/1941"
na odwrocie pieczęć owalna krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz

cena wywoławcza: 4 200 zł

114. MOLGA Jan (1917 - 1987)

Portret Julianny Wąsak

olej/płótno, 81 x 64,5 cm
sygn. p.d.: "Jan Molga/Warszawa 1950"

cena wywoławcza: 4 600 zł

115. ZENKER Georg (1869 Lipsk - 1933 Burg Stargard)

Widok salonu ze stolikiem przy oknie

olej/płótno, 62 x 70 cm
sygn. p.d: "GZenker"

cena wywoławcza: 2 000 zł

116.

W. Warnecke (akt. XIX w.)

Pejzaż ze składem drewna, 1886
olej/płótno, 66 x 95 cm
sygn. p.d.: "W. Warnecke/86"

cena wywoławcza: 9 000 zł

117. LIBROWICZ Katarzyna (Katherine) (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Pejzaż wiejski

gwasz/tektura, 66 x 51,5 cm
sygn. p.d.: "K.Librowicz"

cena wywoławcza: 2 400 zł

118. WEINGART Joachim (Drohobycz 1895 - obóz koncentracyjny Auschwitz 1942)

Akt kobiecy

gwasz/papier/płótno, 74 x 55,5 cm
sygn. p.d.: "Weingart" (podwójnie)

cena wywoławcza: 9 000 zł

119. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

serigrafia/papier, 45 x 65 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: "Olbiński"
l.d.: 48/50

cena wywoławcza: 1 800 zł

120. OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)

Unprecidible World of References

inkografia/papier, 66 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: "Olbiński" oraz sygn. na płycie l.d.: "Olbiński"
l.d.: IV/XX

cena wywoławcza: 2 400 zł

Brak aukcji

/8
liczba obiektów: 155