Wiosenna Aukcja Biżuterii oraz Sztuki

07 kwietnia 2018 | sobota, godz. 17:00

Dom Aukcyjny Panorama

Al. Witosa 31 lok 122

00-710 Warszawa

5 marca - 7 kwietnia 2018

Do wylicytowanej ceny doliczana jest opłata aukcyjna w wysokości 12% + VAT.

W przypadku obiektów oznaczonych symbolem * doliczona zostanie opłata droit de suite.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
900 000 zł

Obiekty w katalogu (124)

/7

101. DWURNIK Edward (ur. 1943, Radzymin)

Tulipany, 2017

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: "2017/E. Dwurnik"

cena sprzedaży: 3 200 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

102. UZIEMBŁO Henryk (1879-1949)

Zatoka w Konstantynopolu

olej/tektura, 56 x 41 cm
sygn. p.d.: "Henryk Uziembło"
pochodzenie: kolekcja prywatna

cena sprzedaży: 7 000 zł

103. WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)

Sprzedawcy dywanów

olej/płótno, 35,5 x 50 cm
sygn. l.d.: "F. M. Wygrzywalski"

cena sprzedaży: 8 000 zł

104. KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)

Martwa natura z kwiatami

olej/tektura, 33 x 100 cm
sygn p. śr.: "aKarpiński"

cena sprzedaży: 16 000 zł

105. KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak

olej/tektura, 51 x 34 cm
sygn. p.d.: "Wiktor Korecki"

cena sprzedaży: 3 800 zł

106. ORŁOWSKI Aleksander (Warszawa, 1777-1832, Petersburg)

Stary kozak

piórko, tusz lawowany/papier, 25 x 20,8 cm (format arkusza)
niesygnowany, podp. z tyłu (pierwszy człon niewyraźny): "... Orłowski"

niesprzedane

107. BRANDT Józef (Szczebrzeszyn, 1841-1915, Radom)

Studium siedzącego mężczyzny, 1863

ołówek/papier, 43,5 x 28 cm
sygn. l.d.: "J.B./1863/Monachium"

niesprzedane

108. HOFMAN Wlastimil (1881-1970)

Starzec

olej/deska, 39 x 48 cm
sygn. p.d.: "Wlastimil Hofman"

cena sprzedaży: 12 000 zł

109. LINDEMAN Emil (LINDEMANN) (1864-ok. 1945)

olej/tektura, 36 x 48 cm
sygn. l.d.: "E. Lindeman"

niesprzedane

110. SCHLOEMANN Eduard (1888 - 1940 Düsseldorf)

Pejzaż morski, 1938

olej/tektura, 23,5 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: "Ed. Schloemann"
z tyłu: "Schloemann Deuard (1888 - 1940)/patrz VOLLMER t. IV"

niesprzedane

111. PENNE Charles-Olivier de (1831 - 1897)

Scena myśliwska

olej/deska, 25 x 20 cm
sygn. p.d.: "de Penne"

niesprzedane

112. MALINOWSKI Andrzej (1882 Czempin - 1932 Poznań)

Pejzaż z czaplami

olej/tektura, 24 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: "Andr. Malinowski"

niesprzedane

113. CANAL Gilbert von (1849 - 1927)

Pejzaż z brzozą

olej/płyta, 42 x 32 cm
sygn. l.d.: "G. v. Canal"

niesprzedane

114. KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)

Przeprawa przez Niemen, 1945

olej/tektura, 50 x 69 cm
sygn. p.d.: "Jerzy Kossak/1945"

cena sprzedaży: 18 000 zł

115. LIBROWICZ Katarzyna (Katherine) (1912 Warszawa - 1991 Paryż)

Ogrodniczka

olej/płótno, 55 x 46 cm
sygn. l.d.: "Librowicz"

niesprzedane

116. FRIESE Max (1883-po 1954)

Dwie kobiety z pijakiem

ołówek/papier, 40 x 21 cm
sygn. z tyłu: "M. Friese"

niesprzedane

117. FRIESE Max (1883-po 1954)

Dwie kobiety z pijakiem

pastel/papier, 40 x 21 cm
sygn. z tyłu: "M. Friese"

niesprzedane

118. RÓZGA Leszek (1924 Zgierz - 2015 Łódź)

Poranek, 1988

akwaforta, akwarela/papier, e.a., 7,5 x 10 cm (odcisk płyty); 10 x 12 cm (w świetle passe-partout)
opisana ołówkiem l.d.: "Poranek - akwaforta + akwarela - e.a.", sygn. i dat. ołówkiem p.d.: "Leszek Rózga/XI/1988"

niesprzedane

119. RÓZGA Leszek (1924 Zgierz - 2015 Łódź)

Dąbek, 1995

akwaforta/papier, e.a., 5 x 10 cm (odcisk płyty), 8 x 12,5 cm (w świetle passe-partout)
opisana ołówkiem l.d.: "Dąbek - akwaforta - fragment nieczytelny/ I e.a.", sygn. i dat. ołówkiem p.d.: "Leszek Rózga/I/1995"

niesprzedane

120. TOMASZEWSKI Henryk (1914 - 2005)

Pantofelek, 1994

serigrafia barwna/papier, 40 x 69 cm (zadruk),
sygn. i dat. l.d.: "37/50", p.d.: "H. Tomaszewski/94"

niesprzedane

Brak aukcji

/7
liczba obiektów: 124