Teraz Nowoczesne - Sztuka XXI wieku

18 kwietnia 2018 | środa, godz. 19:00

Dom Aukcyjny REMPEX

Karowa 31

00-324 Warszawa

3 - 18 kwietnia 2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
30 000 zł

Obiekty w katalogu (60)

/3

1. BUGALSKI Michał (ur. 1985)

Z cyklu: I don't want to go to sleep

fotografia barwna, dibond;
148 x 121 cm (w świetle oprawy).

sprzedaż warunkowa: 5 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 6 000  - 7000.00

2. SWACHA Seweryn (ur. 1979)

Jagermeister, 2017

rozpuszczony druk, akwarela,
papier; 30 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: SEWERYN SWACHA 2017 / "JAGERMEISTER" (ołówkiem); na odwrocie oprawy autorska nalepka z odręcznym opisem.

niesprzedane

estymacja: 1 800  - 2400.00

3. MISIORNY Dawid (ur. 1985)

Bez tytułu, 2011

fotografia czarno-biała, digital print,
papier archiwalny; 40 x 50 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie oprawy: Dawid Misiorny / Bez tytułu (2011) ed 1-3 (+2a.p.) / Digital Print on Archive paper, 40 x 50 cm / [podpis artysty].

niesprzedane

estymacja: 2 000  - 2500.00

4. NIEZNALSKA Dorota (ur. 1973)

Jewellery cz. 1 i 2, 2010

fotografia barwna, C-print, papier fotograficzny Fuji;
70 x 60 cm (wymiar każdej z fotografii);
na odwrocie fotografii nalepka autorska: Dorota Nieznalska / Jewellery cz.1 2010 r. / Swarovski crystal, aluminium / fotografia kolorowa z odręcznym podpisem: D. Nieznalska; na odwrocie oprawy części 2 nalepka autorska z informacją o pracy; wydruki autorskie, nakład: 1/5.

cena sprzedaży: 10 000 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

5. KAMIENIARZ Piotr (ur. 1964)

Ptasiek, 2016

tusz, ołówek, gwasz, karton; 50 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem l. d.: KAMIENIARZ 2016 (ołówkiem), p. d.: "Ptasiek" (ołówkiem).

niesprzedane

estymacja: 1 400  - 1800.00

6. KAMIENIARZ Piotr (ur. 1964)

Kuszenie Ewy, 2014

tusz, ołówek, karton; 45 x 35 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem l. d.: KAMIENIARZ
2014 (ołówkiem), p. d.: "Kuszenie Ewy" "Evas Versuchung" (ołówkiem).

niesprzedane

estymacja: 1 400  - 1800.00

7. SADOWSKA Anna (ur. 1971)

Drzewko japońskie, 2007

sucha igła, wypukłodruk, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Sadowska '2007 (ołówkiem);
nr odbitki i tytuł l. d.: 15/20 - Drzewko japońskie - (ołówkiem).

niesprzedane

estymacja: 2 000  - 2500.00

8. ZIÓŁKOWSKI Jakub Julian (ur. 1980)

Bez tytułu, 2007

gwasz; karton; 35 x 50 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jakub Julian Ziółkowski / J 2007 (ołówkiem), oraz JJZ *07* (stempel).

sprzedaż warunkowa: 13 000 zł

estymacja: 15 000  - 18000.00

9. CIAH CIAH (pseud.) (ur. 1983)

Opposition skulls - Dyptyk, 2009

spray, płótno; 30 x 30 cm (wymiar każdej z prac);
każda z prac sygn. i dat. na odwrocie: Ciah ! 2009.

cena sprzedaży: 1 600 zł

estymacja: 2 000  - 2500.00

10. TKACZYK Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu - dyptyk, 2017

akryl i lakier (technika własna) płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: P. TKACZYK / 2017.

niesprzedane

estymacja: 5 000  - 7000.00

11. ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)

City kids, 2012

serigrafia, płótno; 70 x 49,5 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: ZBK / 2012 / CITY KIDS / E 12/25.

cena sprzedaży: 550 zł

estymacja: 700  - 1200.00

12. ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)

Hurt, 2011

akryl, tempera; płótno; 150 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZBIOK / 2011 / HURT.

sprzedaż warunkowa: 7 500 zł

estymacja: 8 000  - 12000.00

13. KMIEĆ Ziemowit (ur. 1977r.)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ZIEMOWIT KMIEĆ / "UNTITLED" / olej, płótno 80 x 60 / 2017.

niesprzedane

estymacja: 6 000  - 8000.00

14. SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2004

tempera jajowa, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie na płótnie: Agnieszka Sandomierz / 2004,
na krośnie: A. SANDOMIERZ (flamastrem).

niesprzedane

estymacja: 4 000  - 5000.00

15. THE KRASNALS Grupa

IT`S OK, 2015

ceramika brązowa; 19,5 x 19 x 10 cm;
sygn. i nakład na spodzie: THE Krasnals / 5/20.

cena sprzedaży: 1 600 zł

estymacja: 1 000  - 1500.00

16. THE KRASNALS Grupa

Brad Pitt główny Bękart Wojny Tarantino, 2009

olej, płótno; 270 x 100 cm;
na odwrocie znak grupy artystycznej: TK pod koroną (niebieski) oraz
sygn., dat. i opisany: The Krasnals / 2009 / Brothers in arm / Last supper / "Catholic" / "BRAD PITT - GŁÓWNY BĘKART WOJNY TARANTINO 2009 / WHIELKI KRASNAL

niesprzedane

estymacja: 20 000  - 30000.00

17. THE KRASNALS Grupa

Barack Obama w Las Vegas - Afera hazardowa, 2009

akryl, technika mieszana, płótno; 270 x 120 cm;
sygn., dat. i opisany: The Krasnals / Brothers in arm / Last Supper 2009 / "Representative of national minorites" / BARACK OBAMA W / LAS VEGAS / AFERA / hazardowa / " 2009 / WHIELKI KRASNAL;

niesprzedane

estymacja: 20 000  - 30000.00

18. MUSIAŁ Tomasz (ur. 1974, Częstochowa)

Orzeł czarny, 2014

akryl, płótno; 150 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: TOMASZ MUSIAŁ / ORZEŁ CZARNY 2014 / AKRYL 150 x 150 cm;
na krośnie malarskim nalepka z wystawy:
TOMASZ MUSIAŁ ORZEŁ BIAŁY / ORZEŁ CZERWONY, Galeria Olimpus, Łódź 2014/2015;

Do obrazu dołączone DVD z zapisem powstania dzieła.

sprzedaż warunkowa: 11 000 zł

estymacja: 15 000  - 18000.00

19. HUPAS Sara (ur. 1987)

Od spokojnej wody po wzburzone morze, 2015

drewniane listewki, agrowłóknina, kulka styropianowa;
16 x 16 cm (wymiar każdej z prac);
prace numerowane oraz sygn. i opisane na odwrocie: "Od spokojnej wody / po wzburzone morze" / Sara Hupas.

niesprzedane

estymacja: 1 500  - 2000.00

20. BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)

Wir, 2017

olej, płótno; 30 x 30 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2017.

niesprzedane

estymacja: 3 000  - 4000.00

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 60