Aukcja Charytatywna na rzecz Tomka

27 stycznia 2018 | sobota, godz. 16:30

Pragaleria Dom Aukcyjny

ul. Stalowa 3

03-425 Warszawa

Miejsce aukcji:
Centrum Kreatywności Targowa
ul. Targowa 56, Warszawa
17 - 27 stycznia 2018
Centrum Kreatywności Targowa
ul. Targowa 56, Warszawa

Szukaj w tym katalogu
1 zł
2 000 zł

Obiekty w katalogu (79)

/4

1. RÓŻYC Dariusz Franciszek (ur. 1978, Sosnowiec)

Pago, z cyklu Nie tak odległe, dyptyk, 2018

akryl, płyta, 2 x 40 x 40 cm, sygn. p.d.

cena sprzedaży: 1 100 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Sowa złota

ceramika szkliwiona, pokryta 24 karatowym złotem, wys. 11 cm, sygn na podstawie, 2/2017

cena sprzedaży: 700 zł

3. ŚWIGULSKA Mariola (ur. 1961)

Złoty glob, z cyklu Planety, 2017

technika własna, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 550 zł

4. ŻYCHLIŃSKA Agata (ur. 1992)

Fast asleep, 2017

akryl, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 200 zł

5. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

Arcoiris, 2016

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł

6. SOŃTA Magdalena (ur. 1995)

Pejzaż, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 350 zł

7. SOŃTA Magdalena (ur. 1995)

Flora, 2016

litografia, papier, 51 x 36 cm, 3/15, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 100 zł

8. SZCZUR Piotr (ur. 1987, Jasło)

Piknik, 2015

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 850 zł

9. ZAWIERUCHA Katarzyna (ur. 1970, Gdańsk)

Zoom No.45

akwarela, papier, 20 x 20, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 200 zł

10. TSOY Nikita (ur. 1991, Kijów)

Chicken, 2017

akryl, papier, płyta, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 400 zł

11. RADEL Jarosław (ur. 1973, Olsztyn)

bez tytułu, 2017

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 300 zł

12. WAWRZYNIAK Michał (ur. 1978, Niemodlin)

Aktor, 2017

rzeźba upcyclingowa, 45 x 17 x 1 cm, sygn. na podstawie

cena sprzedaży: 450 zł

13. HOPPE Maciej (ur. 1977)

Adam

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 450 zł

14. KENIO Tobiasz (ur. 1979, Gorlice)

Oblivion 4

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 550 zł

15. MĄDZELEWSKA Edyta (ur. 1988, Warszawa)

Sekrety tancerki

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 750 zł

16. NOWAK Karolina

13, 2016

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na boku płótna

cena sprzedaży: 250 zł

17. NOWAK Karolina

20, 2016

olej, płótno, 22 x 27 cm, sygn. na boku płótna

cena sprzedaży: 250 zł

18. WINIARSKI Tomasz (ur. 1982, Bielsko-Biała)

Perpetuum mobile LXXX, 2015

mezzotinta, papier, 1/30, 70 x 100 cm, sygn. u dołu

cena sprzedaży: 600 zł

19. CABAN Sylwia

Ecce Homo II, 2018

aluminium, marmur, wys. 28 cm, sygn. na boku rzeźby

cena sprzedaży: 1 100 zł

20. KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)

Odcień czerwieni..., 2018

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 600 zł

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 79