Aukcja VARIA 23

23 maja 2018 | środa, godz. 19:00

Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

ul. Nowy Świat 54/56

00-363 Warszawa

9 - 23 maja 2018

Szukaj w tym katalogu
1 zł
60 000 zł

Obiekty w katalogu (228)

/12

1. GRABOWSKI Ludwik (1884 - 1982)

Zachód słońca nad mokradłami

olej, płyta, 42 x 53 cm,
sygn. l.d.: L.Grabowski

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 200 zł

2. STREJCEK Otokar (1899 - 1949)

Martwa natura z cebulami, 1947 r.

olej, tektura, 46 x 37,5 cm w świetle oprawy,
sygn. i dat. p.d.: Strejcek / 47

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. SERWIN-ORACKI Mieczysław (1912 - 1977)

Portret chłopczyka, 1941 r.

olej, płótno, 55 x 40 cm,
sygn. i dat. p.d.: M. Oracki-Serwin / 1941.

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 000 zł

4. POUSTOCHKINE Bazyli (1893 Moskwa - 1973 Neuilly sur Seine)

Krajobraz wiejski z wierzbami

olej, płótno naklejone na tekturę, 15,5 x 23 cm

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 200 zł

5. RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)

Czytająca książkę

olej, tektura, 23 x 33 cm w świetle passe-partout,
sygn. i opisana l.d.: EWUNI KOCHANEJ/B.RYCHTER-JANOWSKA

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 000 zł

6. WRZESZCZ Eugeniusz (1851 - 1917)

Pejzaż z chatą

olej, płótno, 30 x 46 cm,
sygn. l.d.: E. Wrzeszcz

cena sprzedaży: 8 800 zł

cena wywoławcza: 8 800 zł

7. KAUFMANN Karl (1843 Neuplachowitz - 1905 Wiedeń)

Żaglowce w porcie

olej, płótno, 37 x 58 cm,
sygn. l.d.: Ccarlo

niesprzedane

cena wywoławcza: 5 000 zł

8. CHEŁMOŃSKI Józef (1849-1914)

Nokturn

heliograwiura, papier, 22 x 28,5 cm,
sygn. l.d.: J. Chełmoński-pinxit., p.d.: Heliogr. Meisenbach Riffarth&Co

niesprzedane

cena wywoławcza: 800 zł

9. SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)

Rabin

olej, płyta malarska, 29 x 23 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: K. Szewczenko

cena sprzedaży: 2 200 zł

cena wywoławcza: 2 000 zł

10. CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)

Widok na kościół Św. Jacka na ul. Freta w Warszawie

olej, płótno, 26 x 35,5 cm,
sygn. p.d.: Wł. Chmieliński

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 000 zł

11. Malarz nieokreślony, 1 poł. XX w.

Martwa natura z gałązką kasztanowca

olej, płótno naklejone na płytę, 89 x 77 cm,
sygn. l.d.: nieczytelnie

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. MALARZ nieokreślony XIX/XX w.

Wieża Marcusa w Rothenburgu

olej, tektura, 60 x 78 cm,
sygn. l.d.: nieczytelnie

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 800 zł

13. PACIOREK Stanisław (1889-1952)

W sadzie, 1928 r.

olej, karton, 60 x 72 cm,
sygn. p.d.: S Paciorek 928

niesprzedane

cena wywoławcza: 3 000 zł

14. MENDOLY Grzegorz (1898-1966)

Łódź w Wenecji

olej, płótno, 63 x 48,5 cm,
sygn. p.g.: G.Mendoly, na blejtramie pieczęć składu przyborów malarskich Karmańskiego w Warszawie

niesprzedane

cena wywoławcza: 6 000 zł

15. POGORZELSKI Jerzy (1926 Grodno - 2003)

Kwiaty w wazonie

olej , karton, 44 cm x 34 cm w świetle oprawy,
sygn. l.d.: Pogorzelski

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 000 zł

16. HOFMAN Wlastimil (1881-1970)

Batszeba i król Dawid, 1924 r.

olej, tektura, 25 x 17 cm,
sygn. i dat. l.ś.d.: 1924 / Wlastimil Hofman

cena sprzedaży: 4 700 zł

cena wywoławcza: 2 500 zł

17. POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)

Obóz cygański

olej, płótno, 72 x 100 cm,
sygn. p.d.: Jerzy Potrzebowski

niesprzedane

cena wywoławcza: 4 000 zł

18. SZCZERBIŃSKI Marian (1900 - 1981)

Mimozy

pastel, papier, 38,5 x 49 cm,
sygn. p.d.: Mszczerbiński

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 200 zł

19. RYCHTER-JANOWSKA Bronisława (1868 Kraków - 1953 Kraków)

W saloniku

olej, tektura, 24 x 34 cm w świetle oprawy,
sygn. p.d.: B RYCHTER-JANOWSKA

cena sprzedaży: 8 000 zł

cena wywoławcza: 5 500 zł

20. ROWIŃSKI Ludwik (XX w.)

Rybak z fajką

olej, tektura, 33 x 48 cm w świetle oprawy,
sygn. l.d.: LRowiński.

niesprzedane

cena wywoławcza: 2 000 zł

Brak aukcji

/12
liczba obiektów: 228